ved ho nechajte. mozno sa okašle a mozno ho bude mat 10 rokov a bude presvedceny, ze je to najuzasnejsie auto na svete. potreby a naroky sa vekom menia. moje prve auto bola mazda 626 1998 r.v.. vyborne a pohodlne auto, ale dnes by som si ho uz nekupil- bol to sedan a vtedy som este necajgloval...a nemal kazde 3 mesiace nove firemne auto :D
14.08.2013 - 12:15:13
00
CraObs - neviem, no určite by som si nekúpil v živote žiadne vozidlo značky Škoda. BMW je moja obľúbená značka, môže to teda ovplyvňovať moje názory - raz si chcem dopriať naozaj pekný kúsok od nich. Žiaľ, nechajú si platiť brutálne veľa, nepopieram. Vo výsledku sú po BMW už len dve značky, ktoré mám v obľube. Subaru a Mazda. Príde mi ale od veci, aby som si nedoprial BMW len kvôli tomu, že ma slovenská lúza bude považovať buď za špekulanta, zlodeja alebo típka, čo to auto ledva utiahne (nepopieram, že Mazda a Subaru sú brutálne dobré značky). Kamarát nadával na típkov, čo sa na zjazďákoch vozia na kofolu. Povedal som mu "Predsa nebudú chodiť na starých šrotoch len preto, aby sa lúza necítila tak zle."

salutant - milujem, keď človek zveličuje. Kde som napísal, že je to najúžasnejšie auto na svete? Také auto neexistuje, pretože má každý iný vkus a požiadavky. Ja len odporujem kecom, že je to auto vo všetkých smeroch "nahovno". Nech to potvrdí človek, čo to auto jazdil a nech sa pochváli, že s ktorým autom je najviac spokojný. Potom uverím. :)
14.08.2013 - 12:27:00
00
CraObs - neviem, no určite by som si nekúpil v živote žiadne vozidlo značky Škoda. BMW je moja obľúbená značka, môže to teda ovplyvňovať moje názory - raz si chcem dopriať naozaj pekný kúsok od nich. Žiaľ, nechajú si platiť brutálne veľa, nepopieram. Vo výsledku sú po BMW už len dve značky, ktoré mám v obľube. Subaru a Mazda. Príde mi ale od veci, aby som si nedoprial BMW len kvôli tomu, že ma slovenská lúza bude považovať buď za špekulanta, zlodeja alebo típka, čo to auto ledva utiahne (nepopieram, že Mazda a Subaru sú brutálne dobré značky). Kamarát nadával na típkov, čo sa na zjazďákoch vozia na kofolu. Povedal som mu "Predsa nebudú chodiť na starých šrotoch len preto, aby sa lúza necítila tak zle."

salutant - milujem, keď človek zveličuje. Kde som napísal, že je to najúžasnejšie auto na svete? Také auto neexistuje, pretože má každý iný vkus a požiadavky. Ja len odporujem kecom, že je to auto vo všetkých smeroch "nahovno". Nech to potvrdí človek, čo to auto jazdil a nech sa pochváli, že s ktorým autom je najviac spokojný. Potom uverím. :)

presne tak ! moja reč, škodovky síce už niesú tie krabice čo kedysi ale ajtak by som ju nekúpil
14.08.2013 - 12:30:16
03
Mazda trojka je vyborne auticko ;) subaru trochu domrvilo imprezu(designovo) ale technka je tam stale poctiva :)
Jasne ze ani jednotka neni uplne na houby- na suchu aj mokru vdaka zadaku vyborne jazdne vlastnosti a image, kvalitu spracovania ma tiez dobru :)
Dartmoor- pozri sa na rapid, novu oktavku, fabiu... Podla mna su to skatule ;)
14.08.2013 - 12:32:59
00
Ja by som si skor daval vacsi pozor na povod Octavie ako takeho BMW...Octaviu ma kazdy druhy Slovak a povedzme si narovinu, nie kazdy sa o svoje auto aspon minimalne stara, navyse hafo takych aut v inzercii je stocenych, mozno vytopenych atd. Ale vseobecne pri kazdej bazarovke je ziaduce si poriadne preverit vsetko, co sa len da...
My sme dali PO-Durres(Albansko)-PO + nejakych tych 100km+- na Alhambre v6 za 8 :)
Ja by som bral nieco taketo teraz :)
imagexsotic.com
14.08.2013 - 12:35:58
01
Preco iba ST? Rovno RS :muscle:
14.08.2013 - 12:38:19
00
salutant - milujem, keď človek zveličuje. Kde som napísal, že je to najúžasnejšie auto na svete? Také auto neexistuje, pretože má každý iný vkus a požiadavky. Ja len odporujem kecom, že je to auto vo všetkých smeroch "nahovno". Nech to potvrdí človek, čo to auto jazdil a nech sa pochváli, že s ktorým autom je najviac spokojný. Potom uverím. :)


drasho precitaj si este 3x moj prispevok a zistis, ze som nikde nepisal, ze nieco take tvrdis! ale ze mozno ho budes mat 10 rokov a nieco take tvrdit zacnes -tak ako bola pre mna mazda 626 par rokov tiez najuzasnejsie auto :)


Naposledy upravil salutant dňa 14.08.2013 - 12:43:07, celkovo upravené 1 krát.

14.08.2013 - 12:38:22
00
Lebo RS je duplom nevhodne na slovenske cesty :P
14.08.2013 - 12:39:42
00
Preco iba ST? Rovno RS :muscle:


a preco iba RS, preco nie je rovno RS500? :)
mimochodom, na slovensko sa dostal iba jeden kus RS500.
14.08.2013 - 12:40:48
00
Máš pravdu, prepáč. K druhej časti tvojho príspevku, prečítal si si aspoň to, čo si citoval?
14.08.2013 - 12:42:11
00
Heh to by bol brutal, ale preco nie? :)
14.08.2013 - 12:42:40
00
Pri akych rychlostiach tu vsetci uvadzate tie spotreby ?
14.08.2013 - 12:43:19
00
+10km oproti predpisom (tachacovych)
14.08.2013 - 12:47:10
00
mato-budo nemyslel som len dizajnovo škatule, mal som namysli motor ktorý keď oplechovali hrdo nazývali auto pričom to boli len škatule bez jazdných vlastností, kto jazdil staré fabie a oktavky vie o čom hovorím
14.08.2013 - 12:47:49
00
Ako tá ich reklama - celé auto je z cesta. Je to poznať. :D
14.08.2013 - 12:54:44
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up