Horal MTB maratón

10.08.2013
8. kolo - XCM Tour
MTB maratón
Svit (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Reportáže, Výsledky
nemas ani 1 argument cim som sa tak "nehorazne do nich navazal, ked o tom neviem ani makke f" a ked ti dam najavo, ze si uplne mimo tak stiahnes chvost medzi nohy, nabuduce sa nevyjadruj za umyslom ma atakovat, ked sa nemas ani o co opriet a obraciat sa na uctu, ktoru zjavne nemas, podla tvojich zbabelych cinov a vek to len vystihuje
14.08.2013 - 17:19:30
00
jj nefotim na automatiku, mam aktivny jeden zaostrovaci bod a zaostrovanie dynamicke. Este nieco ine Ta napada?

Jo, proste nevies fotit sport, to je cele. Ale vsetko chce cas. Hlavne sa nedaj odradit, citaj a skusaj a hlavne fot ;-)
14.08.2013 - 18:04:15
01
dalsie bla bla v podobnom duchu ako predtym

ok, ak nie za 5 tak za 10 :)

aaanyway, pripominas mi jeden skvely film s vybornou konverzaciou bohuzial v presne opacnom style v tvojom podani.

Mr. Trask: Are you finished, Mr. Slade?

Lt. Col. Frank Slade: No, I'm just gettin' warmed up.

google it up - oplati sa vidiet :)
14.08.2013 - 18:08:12
00
Uz by ste to vy dvaja mohli ukoncit.
14.08.2013 - 18:09:23
00
Jo, proste nevies fotit sport, to je cele. Ale vsetko chce cas. Hlavne sa nedaj odradit, citaj a skusaj a hlavne fot ;-)

Trochu váž slová, nemám pocit, že by Fero nevedel fotiť. Z iných pretekov má veľmi slušné fotky.
Uznávam, že niektoré sú neostré, no ostatné galérie z nedele na tom tiež nie sú oveľa lepšie. Je možné, že tam boli nejaké horšie podmienky.
14.08.2013 - 18:53:28
01
ok, ak nie za 5 tak za 10 :)

aaanyway, pripominas mi jeden skvely film s vybornou konverzaciou bohuzial v presne opacnom style v tvojom podani.

Mr. Trask: Are you finished, Mr. Slade?

Lt. Col. Frank Slade: No, I'm just gettin' warmed up.

google it up - oplati sa vidiet :)

zial ale kazdym prispevkom sa viac a viac potapas, ked nevies argumentovat, tak neofftopikuj ;)
14.08.2013 - 19:44:53
00
Trochu váž slová, nemám pocit, že by Fero nevedel fotiť. Z iných pretekov má veľmi slušné fotky.
Uznávam, že niektoré sú neostré, no ostatné galérie z nedele na tom tiež nie sú oveľa lepšie. Je možné, že tam boli nejaké horšie podmienky.

Maratony som fotil 2 roky, Horal Tour tiez dva krat, vsetky galerie su tu, myslim, ze k tomuto mam co povedat ;-)

www.mtbiker.sk/clanky/1304/horal-tour-2010.html
14.08.2013 - 21:21:07
01
Ja ti to neberiem, ale nemusel si hneď tak ostro kritizovať...
14.08.2013 - 22:35:52
02
Nemohli, lebo tu ide o biznis.
Najviac mna vie vytocit fotograf Faxcopy, ktory si vyberie miesto, kde vacsina ludi tlaci, presne ako na Horalovi.
Mile Faxcopy, ked ti vasi akoze fotografi nepochopia, ze ziadneho cyklistu nezaujimaju fotky, kde tlaci, tak ziadne peniazky nebudu.

No neviem ako vy, ale na mna to posobilo ako motivacia, normale by som ten stupacik vytlacil cely, takto som sa zatal a vydriapal to az za fotografa, no je pravda ze mi tam nikto moc nezavadzal, no za mnou sa urobil vlacik a tlacilo sa ci niekto chcel ci nechcel ;-).
Inac fotografovi som povedal s usmevom na tvari, ze je to svinstvo sa takto postavit ;-).
14.08.2013 - 22:50:25
00
Riešite zbytočnosti. Nik z týchto fotografov nie sú profesionáli. Je z cestné ich vôbec súdiť. Môžme(te) byť radi, že máme "aspoň" nejaké fotky. Ja osobne som veľmi spokojný so všetkými, či je/nie je rozmazaná ma až tak netrápi. Spomienky vrátia tak či onak a viem o čom hovorím. Teraz už mám 22 sólo fotiek + nejakých 6, či 7, kde som zachytený ako "parazit".
15.08.2013 - 02:20:26
02
Tomas11 nezdalo sam mi,ze by ho nejak skritizoval,skor ho povzbudil.....
root vidiet pekny rozdiel na tvojich fotkach,vidiet,ze asi nefotis par mesiacov
15.08.2013 - 06:26:15
00
report Horal tour od icemana:
horal tour
15.08.2013 - 10:12:40
00
Nevie niekto kde sa dá dostať k fotkám od Janky Kirdajovej? V sobotu tam toho nafotila kopu a neviem to nikde nájsť.

Ďakujem
15.08.2013 - 11:11:02
00
To sa tu vážne zasa riešilo kto je profík? Pokus č. 7000 - jediným profíkom bol / je J. Hruška, u ostatných je to iba maximálna drina a obeta popri bežnej 8h práci - ako už niekto spomínal, všetko je to o prioritách. Myslím si že väčšina z vás ani nemá predstavu čo všetko je potrebné obetovať a ako vyzerá deň "profíka". Kritka fotiek, ktoré vám sem niekto nahodil s tým že možno niekomu spraví radosť? To snáď nie...všetci sa určite tešia na výsledky kritikov ktorí majú všetko teoreticky naštudované no prakticky nič nedokázali a sú v prdeli. Na tému FaxCopy - konečne sem niekto priniesol "zahraničné" služby, som zvedavý koľko im to vydrží (celkom držím palce), aj tak si 99% ludí stiahne fotku s vodoznakom a ďalej to nerieši, 3,9€ za fotku je veľa ale za 3 pivá už je to v pohode...
15.08.2013 - 11:28:15
04
Report od Tomáša : http://www.cyklistika-sk.eu/?xd_design=Clanky_detail&id=234
15.08.2013 - 11:49:55
01
keyboard_arrow_up