Zdravim, mam brzdy Shimano M445 a stalo sa mi ze ked som raz prudko pribrzdil vo vecsej rychlosti tak mi zadna brzda zvibrovala cely ram a odvtedy to robilo uz pri kazdom trochu prudsom pribrzdeni... bol som v servise, tam mi to opravili, ale po 3 tyzdnoch som opat viac pribrzdil asi v 50 km/h rychlosti a robi to odvtedy znova... trochu mi to vadi a nechcem kvoli tomu chodit stale do servisu... neviete co sa s tym da spravit pripadne dalo by sa reklamovat ? jedna sa o bike, ktory mam necele 2 mesiace
04.08.2013 - 17:54:46
00
ak ti vybruje ram pri brzdeni zadnou brzdou tak skus dotiahnut petky rámu , mne sa vzdy povolovali a potom som citil vibracie ... alebo si dotiahni dva srobky čo drzia strmen pripadne adapter ... do servisu dat bike je največia volovina čo sa dá spravit . casom zistiš
04.08.2013 - 19:21:38
00
skus dotiahnuť strmeň, po pripade koleso
08.08.2013 - 21:35:36
00
môže to byť aj zlý kotúč alebo platničky..už sa to tu kdesi riešilo a po výmene bolo všetko OK..

ak sú platničky a kotúč originál Shimano, tak problém bude niekde inde..
09.08.2013 - 12:13:38
00
Ak sa nejakej veci nerozumieš, napríklad kompletný repas vidlice FOX, tak ako môže byť najväčšia volovina dať to do servisu? Keď máš samé zlé skúsenosti, tak ma to mrzí, ale keď už máme ten internet tak si si mohol vyzistiť, že ktorý servis je dobrý a ktorý nie.
11.08.2013 - 20:23:56
00
ak sa nejakej veci nerozumiem najdem navod na nete a spravím svojpomocne ;) cez zimu idem robit rs domainu nikldy som na bike vidlu nerobil , myslel som ze je to zloztejsie nasiel som navod podla toho to moja 8 ročná segra speraví .,, dajte do servisu premna zamna vaš bike vaša vec
11.08.2013 - 20:47:46
00
môže to byť aj zlý kotúč alebo platničky..už sa to tu kdesi riešilo a po výmene bolo všetko OK..

ak sú platničky a kotúč originál Shimano, tak problém bude niekde inde..


vsetko je shimano, ale zaujimave ze dneska som bol jazdit a zrazu mi to prestalo robit, uz to nevibruje :D
18.08.2013 - 13:17:29
00
keyboard_arrow_up