Kellys Green bike Tour

24.08.2013
5. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Výsledky
Zúčastnených bikerov (45)
Abyrander13Andy-Andrejcrosdaniel153DejvoDiusoDomestikDURI76Enemyfuzo21hirwilsikar1968jamajkajurajko1975KaskajaKefrinklinokochhyMameluchManoComarekmelicher26Matho2MichalPmichelinomijatmilsunameless_oneobororvaqPato95peter1976peterbacilPeto02Raverromano410Sakvissinko8888stawostephmaticSuesuperlight84
Kde zistim absolutne priebezne poradie v ZP ? Vo vysledkoch je to rozbite po kategoriach. Na Kratkej je momentalne prihlasenych cca 275. To znamena ze v druhej vlne bude len 75 a mensia tlacenica. O kolkej startuje prva a druha vlna.


no to tak vobec nemusi byt. Ak by napr. startovalo, povedzme 100 ludi co su v prvej celkovej 200stovke ZP, tak potom (ak som to spravne pochopil) 175 by bolo v 2. vlne ;-).
21.08.2013 - 00:10:30
00
Predpokladám že o čase štartu či v prvej alebo druhej vlne sa účastník dozvie pri prezentácii. Teda dúfam...
21.08.2013 - 07:09:44
00
Craobs: nic ti nebrani ist uplne posledny bez startovneho cisla so psom...Pripadne aj s cislom a maximalne ta DSQ.
21.08.2013 - 09:07:00
00
Škoda toho CraObsa. Na Kaktusbike Svätojurskom maratóne to bolo so psom v pohode.
Asi na schôdzi pri hlasovaní chýbali aktívni účastnici maratónu a boli tam len teoretici :P


Milan, nie je to o aktívnych účastníkoch maratónov, ja som jeden z nich. Riešili sme to a padli dôvody, ktoré definitívne potvrdili neúčasť psov => Sám vieš, že kvôli štartu už boli pripomienky na 2 vlny, predsa len je to užšie, teraz si predstav, že by sa tam Miro "motal" so psom. Maratón robíme pre väčšinu ľudí, nie pre ľudí so psami. Sám Miro napísal, že vo Svätom Juri boli nejakí, ktorým sa to nepáčilo. Snáď ti tento dôvod stačí.

Predpokladám že o čase štartu či v prvej alebo druhej vlne sa účastník dozvie pri prezentácii. Teda dúfam...

Ak sa nič nezmení, zatiaľ je to dohodnuté takto:
ŠTART prvej vlny: 10:30
ŠTART druhej vlny 10:45

je nejaký časový limit stanovený? :wasntme:

Limity riešime, či áno, alebo nie. Na maratónoch v Európe, vo svete je to štandart aj z toho dôvodu, aby sa niektorí nadšenci úplne nezníčili :-)

Craobs: nic ti nebrani ist uplne posledny bez startovneho cisla so psom...Pripadne aj s cislom a maximalne ta DSQ.


A prečo by to mal robiť (viem, že môže) keď ide o bezpečnosť ostatných, táto logika ľudí mi niekedy nedá spávať.
21.08.2013 - 09:19:53
00
Asi som nechápavý ale po prečítaní noviniek na FB ohľadne dvoch štartov na krátkej, stále nerozumiem ako bude zabezpečené že pretekár z 399. miesta, sa nebude tlačiť do prvej vlny :-)
21.08.2013 - 09:21:19
00
A prečo by to mal robiť (viem, že môže) keď ide o bezpečnosť ostatných, táto logika ľudí mi niekedy nedá spávať.

táto "logika" (ale neviem či je to správne pomenovanie) je typické, klasické, "slovenské myslenie"
(podplatiť, podviesť, oklamať, ...)
smutné
21.08.2013 - 09:29:34
01
Asi som nechápavý ale po prečítaní noviniek na FB ohľadne dvoch štartov na krátkej, stále nerozumiem ako bude zabezpečené že pretekár z 399. miesta, sa nebude tlačiť do prvej vlny :-)


Toto ide mimo mňa, ale chalani, čo to majú na starosti, majú zoznamy bikerov. Majú selektovaných tých, čo pôjdu krátku a podľa toho sa budú prideľovať št. čísla, kde bude "prvá vlna" alebo "druhá vlna".
Neviem to však na isto.


Naposledy upravil dynatom dňa 21.08.2013 - 09:40:23, celkovo upravené 1 krát.

21.08.2013 - 09:36:45
00
ok, ja len aby nevznikol potom chaos že budú chcieť všetci štartovať o 10.30. Ja idem v druhej, len by som si rád a predpokladám že väčšina pretek užili bez doťahovačiek. Proste aby bolo každému hneď jasné kedy má štartovať bez licitovania...
21.08.2013 - 09:39:41
00
Nie je jednoduché, spraviť všetko pre spokojnosť všetkých. My sa snažíme spraviť spokojnosť pre väčšinu. Teraz som riešil jeden 11minutový telefonát a jeden rozhovor na FB ohľadom tých bodov. Boli pripomienky, aj súhlasy.
Ja pevne verím, že to bude fungovať a to čo je teória, bude aj prax, ale závisí to od všetkých pretekárov, či budú ochotní akceptovať pravidlá a keď áno, potom to pôjde ľahko.
21.08.2013 - 09:45:32
00
Craobs: nic ti nebrani ist uplne posledny bez startovneho cisla so psom...Pripadne aj s cislom a maximalne ta DSQ.

úplne posledný som chcel štartovať aj tak.. akurát potom to nemá význam pretože nebudem účastník maratónu a to si môžem pojazdiť aj inde alebo inokedy..
Limity riešime, či áno, alebo nie. Na maratónoch v Európe, vo svete je to štandart aj z toho dôvodu, aby sa niektorí nadšenci úplne nezníčili :-)

ja len či to stihnem nejak :D
21.08.2013 - 10:10:23
00
Milan, nie je to o aktívnych účastníkoch maratónov, ja som jeden z nich. Riešili sme to a padli dôvody, ktoré definitívne potvrdili neúčasť psov

Nikto z vás sa nestretol s Mirom so psom na trati!
Ja som sa s ním stretol v Jure davkrát: raz ma predbiehali do kopca a druhýkrát som ich predbehol ja do iného kopca :rofl:
21.08.2013 - 10:49:26
00
už netreba riešiť :)
skočím si sólo dlhú asi, len to bude fun s minuloročnými 800km? a tohtoročnými 120km :D
21.08.2013 - 11:29:05
00
fun to bude po Limbach :D
21.08.2013 - 17:34:12
00
aj ja idem na dlhu a to som za posledny tyzden najazdil 30km vo vinohradoch :D
21.08.2013 - 18:23:47
00
Dnes bolo ďalšie stretnutie a vyriešenie ďalších "problémov". Postupne riešime ďalšie veci k spokojnosti:

6. Strom nad Márnim prameňom je odstránený, čiže nemusíme riešiť, čo je rýchlejšie, či preskakovanie stromu, alebo obchádzka :-)
www.kellysgreenbiketour.sk

7.
Stretnutie s manažérom fotografov p. Kosťovom sme si prešli okruh. Vybral si 4 miesta (5 fotografov) kde budú stáť profesionálni fotografi firmy FAXCopy (projekt http://hviezda.faxcopy.sk/)
Navrhol som mu, že spravím mapku s vybranými miestami, ktoré sme pred chvíľou uzavreli, a bude vopred jasné, kde sa fotografi budú nachádzať. Fotka je v prílohe, po kliknutí sa zobrazí v plnom rozlíšení 20,5MPx. Fotky sú zhruba z pohľadu, v akom budú bikeri zachytení. Jediný úsek, ktorý nie je 100%-tne istý je úsek za BK, preto je vo fotke hodená poznámka: "NIEKDE V TOMTO ÚSEKU". V každom prípade, pred fotografom, cca 100m bude tabula oznámenia.
www.kellysgreenbiketour.sk

8. Limity sú stále v štádiu riešenia.

9. Od zajtra sa začína so značením 12:00 pod Červeným mostom :-)

10. Táto potvorka mi dneska sedela na biku :-) Celkom ostrá fotka sa mi podarila 8)

Prílohy:

CAM00283.jpg
CAM00283.jpg 248.34 KiB thumb_up0thumb_down

21.08.2013 - 21:37:47
00
keyboard_arrow_up