Kellys Green bike Tour

24.08.2013
5. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Výsledky
Zúčastnených bikerov (45)
Abyrander13Andy-Andrejcrosdaniel153DejvoDiusoDomestikDURI76Enemyfuzo21hirwilsikar1968jamajkajurajko1975KaskajaKefrinklinokochhyMameluchManoComarekmelicher26Matho2MichalPmichelinomijatmilsunameless_oneobororvaqPato95peter1976peterbacilPeto02Raverromano410Sakvissinko8888stawostephmaticSuesuperlight84
myslim si, ze jak konci singel a pripaja sa kolmo na cervenu takou spojkou, tak niektori sa na tu spojku nevydali a pokracovali v singli. Tam to bolo fakt neoznacene, ja som iba vedel ze tam ma ten singel koncit tak som si povedal idem na cervenu a za chvilu uz boli stuhy.
24.08.2013 - 19:11:47
01
Presne tam, my sme tam skončili 4-ia (54 sekúnd sme tam stáli), nebyť Mira Kováča, tak tam sme asi doteraz :-D
24.08.2013 - 19:14:02
00
Taktiež sa pripojím k "ďakovačkám"... Organizácia, značenie podľa mňa paradička, akurát tiež som si singláč predĺžil... Zaujímalo by ma, kto tu pásku ( značenie ) strhol, alebo čo sa s tým stalo... Možno sa mi to stalo práve osudným, keďže ma od miesta predo mnou delilo hlúpych 6 sekúnd.. Ale nevadí, na prvý maratón vživote, po bikovaní 2.5 mesiaca ( pred tým som na biku sedel asi v ôsmich rokoch naposledy ) a duplovane s výbavou XCM, Alivio/acera, Draco odjazdiť čas dačo jemne cez 1:40 sa mi nezdá až také zlé... Ale pravdupovediac, bol som trošku smutný zo 7meho miesta, v junioroch.. :x Navyše keď si človek v cieli uvedomí, kde mohol do toho ešte viac dupať, ešte viac si to pustiť, kde skôr predbiehať, skôr zvresknúť na tlačiace dámy v strede cesty, atď...
24.08.2013 - 19:44:27
00
toto bol jeden vychytany maratonik...
obcerstvovacky ultra brutal all inclusive...stal som na mieste co som povedal som mal do 3 sekund v ruke...
to co uz je :) ale masaz urobit nechceli :)
zlate dievcence vsetky...aj chlapci....dakujem
v cieli som sa v "umyvarke" skoro nespoznal....ako banik :)
dakujem vsetkym co v tom mali prsty a zorganizovali tento maraton
o rok znova
24.08.2013 - 19:48:09
00
Takto som zavod videl ja :-) (na konci sa mi vybila bateria):

http://youtu.be/GZ5bpJb5Q0c?t=33s
24.08.2013 - 20:15:58
01
3:15 - tam bolo treba ist dolava
24.08.2013 - 20:19:58
00
Ved som sa aj obzeral, lebo sa mi to nezdalo ale vsetci isli za mnou :-)
24.08.2013 - 20:41:46
00
Detske preteky boli tiez super. Organizatori to zvladali suber, bez zbytocnych prestavok. Dievcata sa tesia, jedna bola prva medzi 6 rocnymi. Druhe 2 vsak maju "velky" problem, jedna je 2005 a druha 2006, skončili na 1. a 2. mieste, a ta mladsi sa stazuje, ze i ona chcela vyhrat :-)
24.08.2013 - 20:43:48
02
Ten siglac nebola az taka velka zachadzka, hoc zopar sekund naviac to dalo. Myslim, ze si to predlzilo celkom vela ludi. Ja som sa tiez nachvilu zastavil ze ziadne faborky a po cervenej som dvidel ist bajkerov, ale kedze bajkerov bolo vsade vela a za mnou si to veselo dupala skupinka 6tich, tak som po kratkej zastavke pokracoval dalej. Akurat na asfaltke sme si povedali ze sme sa o**babrali :-).
Inak znacenie fajn, a velka vdaka organizatorom za roztrhanie kratkej trate > konecne nebola "guca" a dalo sa ist relativne v pohode. Skoda len toho prachu, to uz je ale vyssia vola :-(
24.08.2013 - 20:57:40
00
Green Bike ako vzdy nesklamal, Vsetko super Znacenie super, len na jednom mieste som vahal, nebola faborka kde mala byt, a inym smerom bola kde namala byt, asi sa niekto pohral. No a obcerstvovacky najlepsie na Slovensku. Trat bombova. Sice toto bola moja 4ta ucast, ale az teraz som si vsimol koolko sa tu jazdi singlacov, ved sa to moze smelo rovnat Marikovej ci Puchovskemu. Skvela akcia.
24.08.2013 - 21:12:53
00
Tiež som na konci singla vyšiel až na ceste, len som tam bol sám, tak som vyšiel krížom do protisvahu lebo jediné čo som si pamätal z minulých rokov že po ceste už sa ide len na kamzík, potom som zistil že som asi zablúdil a vracal sa singlom naspäť kde sa oproti mne rútila už skupinka pretekárov ktorí "ani bú, ani mú" suverénne išli mimo a terén poznali. Podľa výsledkov strata asi 7minút :( a veľké sklamanie ktoré pokazilo celý deň. Inak všetko super, až na toaleťák a nejakú sprchu.
24.08.2013 - 21:33:02
00
Super Maraton ! Cas trochu lepsi ako vlani. Na odbocke na singlaci som tiez zastal ale len preto ,ze som krical na niekoho kdo pokracoval rovno a snazil som sa ho vratit spat. Obcerstvovacka super, dievcata velka vdaka. Prve stupanie sa dalo vyst bez velkeho zdrziavania, dve vlny to pekne roztrhali, Od Bieleho kriza dole az po posledne stupanie som siel dost osamoteny, nebolo sa s kym nahanat. Stretol som tam mozno dvoch pretekarov.Este raz velka vdaka organizatorom.
24.08.2013 - 21:38:30
00
tak som dal dlhú aj s mojou kondičkou a kilometrami v mnou stanovenom limite pod 6 hodín :D
šiel som si svoje pomaličké tempíčko aby som vydržal celý pretek v relatívne normálnom pojazdnom stave, ale medvedie bolo zas trápenie :hug: :punch: hneď na začiatku ešte pred odbočkou na Cerovku som pomáhal s roztrhnutou reťazou a potom už nebolo koho zbierať :)
čo sa týka maratónu a organizácie všetko na parádu, akurát s vyhlasovaním mohli tú pol hoďku počkať, do tej 16tej ako bolo plánované, nemuseli potom ženy vyhlasovať na 5x :lol: stačilo sa pozrieť do histórie a videli by že cca 6-6:20 dochádza posledný/á :?:
jedinú výtku k celému dnešnému podujatiu (ale to skoro ku každému) sú bikeri.. keďže som vedel ako pôjdem tak som dnes nerobil len zberača mŕtvol ale aj zberača cyklo odpadkov.. na dlhej trati som nazbieral 2 plné :n: Kellys igelitky z prezentácie obalov z tyčiniek, gélov, vodičiek a ostatných "pomôcok".. chcel som tie tašky venovať na konci organizátorom, ale keď som prichádzal do ciela už boli všetci nastúpený na vyhlasovaní.. :beer: takže rýchlici si do svedomia zas nevstúpia :puke:
24.08.2013 - 21:45:19
05
Vyborna akcia, super znacenie, krasna trat, singlace, zjazdiky :) .
24.08.2013 - 21:46:48
00
Posuvam par foto, kedze nam dnes svetelne podmienky boli otocene chrbtom a nas dvorny fotograf mal povinnosti musela sa fotaku chopit melu, nakolko som venoval malo casu (alebo skor ziadny) instruktazi na obsluhu fotoaparatu v nepriaznivych podmienkach su fotky take ake su :-D Prosim neukamenujte nas a budte k nam zhovievavi robime to pre radost a stale sa ucime :-)
http://www.bikeclubnestich.sk/2013/08/partizanska-luka-kellys-green-bike-tour/


Naposledy upravil tomkud dňa 25.08.2013 - 09:32:00, celkovo upravené 1 krát.

24.08.2013 - 22:12:27
05
keyboard_arrow_up