mne to tiež nejde tie súbory sú na hovno chcelo by to niekoho kto ho ma a ide mu nech nám ho nejakým spôsobom skúsi poslať
28.08.2013 - 20:06:23
00
Rád by som tam ešte nejak dostal vrstvu turistických značených ciest, mohol by mi prosím niekto helfnúť?

Freemap TZT a aj celu mapu mas v prilohe.
Ak mas verejne dostupny zdroj mapovych kachliciek na webe, vlastny subor si pripravis takto:
http://info.gpsteam.eu/index.php/ge-mapy/52-net-ge
28.08.2013 - 21:46:40
01
Ahojte, tiež s tým mám problém. Stiahol som najnovšiu verziu Google Earth, no nie som si istý, ale zdá sa mi, že niektoré súbory sú tu nejak poškodené, alebo čo. Vrstvy lc-hlavne a lc-vedlajsie idú bez problémov, ale ostatné ani za svet. Napr. súbor tzt.kmz má len 435 bajtov a tzt-sk.kmz dokonca 0 bajtov.

Subory nie su poskodene. Data, ktore tieto subory spristupnuju, sa v Google Earth zobrazuju len od urciteho priblizenia. Pribliz sa ku zemi blizsie, prip. zvoj kolmejsi pohlad na zem.

tzt-sk.kmz nebol nikde v tejto teme predtym uvadzany, netusim, kde si nasiel take meno suboru.

tzt.kmz ma byt taky "maly", pretoze tento subor samotne zobrazovane data neobsahuje, tie sa nachadzaju na serveri. Ide o 'Network Link', serveru sa posiela, kam cez Google Earth pozeras a server vracia data pre danu oblast.

tzt.kmz je 3 roky stary, pouzi aktualnejsie linky od Palo TT.
31.08.2013 - 23:11:04
00
keyboard_arrow_up