Vcera ma v zjazde z Bieleho Kriza do Race po lesnej cesticke zastavil nejaky namosureny turista s manzelkou. Ze preco tu jazdim na bicykli. Ci nevidim, ze toto je turisticky chodnik? Nechapavo som sa opytal, preco by som tu nemohol jazdit na bicykli. Pritom som nesiel ako blazon. Normalne bez flekovania som pred nim zastavil.
To takito "aktivisti" davaju stromy a konare do cesty.
01.09.2013 - 09:15:21
01
Mal si mu vysvetlit ze mas rovnake pravo tam jazdit ako on chodit :)
01.09.2013 - 09:25:42
00
to je čo za blbosť kukať "pod" seba? to čo už je pod tebou je neskoro riešiť :tmi: čím väčšia rýchlosť tým viac pozerám dopredu :?:


nemyslel som to doslovne pod seba zohnutu hlavu mat :D to je jedno proste som si ho vsimol na poslednu chvilku sam ztoho nechapem este sa mi to nikdy nestalo normalne sekunda ze uf strom a uz som sa dvihal zo zeme rozryl som to hubu jak diviak tam :rofl:
01.09.2013 - 10:17:34
00
len skrátka nechapem take individua co toto robia stretnut ho ako tam dava ten strom tak ho tam zavesim dole hlavou je to zakerne a nechutne....
01.09.2013 - 10:19:16
00
Možno náš starý známy zapratávač :^)
01.09.2013 - 10:20:01
00
Vcera ma v zjazde z Bieleho Kriza do Race po lesnej cesticke zastavil nejaky namosureny turista s manzelkou. Ze preco tu jazdim na bicykli. Ci nevidim, ze toto je turisticky chodnik? Nechapavo som sa opytal, preco by som tu nemohol jazdit na bicykli. Pritom som nesiel ako blazon. Normalne bez flekovania som pred nim zastavil.
To takito "aktivisti" davaju stromy a konare do cesty.

Jazdím tiež po lese, aj po turistických chodníkoch, stretávam turistov, ale NIKDY som sa s niečim podobným nestretol zo strany turistov
Žeby to bolo pozdravením, poďakovaním, prípadne vyhnutím sa???
Prípadne spôsobom jazdy???
01.09.2013 - 10:27:37
00
Vcera ma v zjazde z Bieleho Kriza do Race po lesnej cesticke zastavil nejaky namosureny turista s manzelkou. Ze preco tu jazdim na bicykli. Ci nevidim, ze toto je turisticky chodnik? Nechapavo som sa opytal, preco by som tu nemohol jazdit na bicykli. Pritom som nesiel ako blazon. Normalne bez flekovania som pred nim zastavil.
To takito "aktivisti" davaju stromy a konare do cesty.


Podľa toho ako to opisuješ tak by som dva krát nepovedal ze to neboli tí istí, čo zastavili aj mňa. btw nebol to taky starsi panko?
01.09.2013 - 10:50:11
00
Mal si sa ho opýtať prečo on tade chodí pešo
01.09.2013 - 10:54:58
00
Ja by dom povedal ze aj ja som turista. Cykloturista. A nikde tam nie je ze je to chodnik pre pesich turistov. Dovi dopi
01.09.2013 - 11:02:32
02
Jazdím tiež po lese, aj po turistických chodníkoch, stretávam turistov, ale NIKDY som sa s niečim podobným nestretol zo strany turistov
Žeby to bolo pozdravením, poďakovaním, prípadne vyhnutím sa???
Prípadne spôsobom jazdy???

Nie Milan nie je to tym. Sam som zazil nad Racou podobnu partiu dochodcov. Ked som ich videl prichadzat zastavil som oprel sa o strom nech idu - ja pockam, slusne sa pozdravil a aj tak zacali riesit nieco, ze tam nemam co hladat...
01.09.2013 - 11:25:12
00
Uz z principu, ze v lese nie som sam, jazdim tak, aby som vedel bez problemov zastavit pred turistami. Kvoli tomu mam aj zvoncek nech sa mi nesplasia na poslednu chvilu. A za kazde uvolnenie zvyknem podakovat. Nie su povinni mi ustupovat az mimo chodnika a navyse je dost otravne stale ustupovat pocas turistiky cyklistom. Vyskusajte si to sami, je to fakt otrava.
Ale aby mi skocil niekto do cesty a zacal nadavat, to sa mi este nestalo. :-)
01.09.2013 - 11:47:24
00
Ak si išiel po modrej tzv z bk do race, tak tam sa často turisti rozculuju lebo chcú aby si išiel po asfalte a nechápu prečo chceš ísť terénom, :D jazdím tadial iba mimo soboty a nedele a nočné zjazdy
01.09.2013 - 17:52:56
00
bobo kedze si starsi tak sa ti to stava zriedkavo. mladsim castejsie.
na tej modrej su konflikty caste, lebo je uzka a plna pesich. lepsie je ist hore aj dole po druhej strane, myslim to prudke kamenite stupanie co zacina napravo hned za parkoviskom
01.09.2013 - 18:45:51
00
asi tak.. na "pánkov" si tolko nedovolujú ako na "deti"
01.09.2013 - 23:03:21
00
ale my jazdíme po tzt aj po takých kde nemáme čo robiť to je proste fakt.inak ja som vám to tu písal už dávno,že keď sa niektorí testosterónoví chlapci nespamätajú a budú jazdiť ako barani tak to zle pre nás dopadne.
01.09.2013 - 23:13:47
00
keyboard_arrow_up