Nepochopil... :smirk:
06.09.2013 - 08:20:17
00
Ved klud, zdielame spolocny nazor... ;-) Ja som sa pytal ACAB chlapcov, co vrieskaju o policajnej brutalite s dlazobnou kockou v ruke.
06.09.2013 - 08:21:28
01
som s nim prvykrat isiel do prace, zamkol som ho o plot na firemnom parkovisku v BA

Tiež jazdím na biku do práce tu v BA, tiež som prišiel z malého mesta, tiež máme vo dvore parkovisko, na ktoré vidím a na ktoré sa len tak hocikto nedostane a je pod kamerami, tiež máme pod kanceláriami uzavretú malú garáž na 8 áut, do ktorej majú vrátnici okno a bránu si otvorí len zamestnanec čipovou kartou. Napriek tomu mám bike po celý deň pri sebe v kancelárii, keby s ním chcel niekto odísť musí prejsť s bikom na chrbáte cez turniket okolo vrátnikov alebo by ho musel vyhodiť z okna.
06.09.2013 - 08:49:32
03
lukosoft,
bohužiaľ na Slovensku je to tak,že nemôžeš jazdiť na poriadnom bicykli do práce,pokiaľ si ho nemôžeš dať niekde pri seba do kanclu alebo do poriadne uzamknutého priestoru.
Ja tiež jazdím do práce na bicykli(tam a naspäť 6km),no nie na tom na ktorom chodím na výjazdy.
Mám doma okrem Radonu ešte taký starý krám a na ňom chodím do práce.
Je celý čierny,nenápadný,bez akýchkoľvek nálepiek má aspoň 15 rokov(ak si pamätáte na prvé horské bicykle s pevnou vidlou) a o ten sa vôbec nebojím,že by sa niekto ulakomil.
A keby aj ani za ním nezaplačem.Hodnota možno 30 Euro.
Chlapi,nejazdite ani omylom na poriadnych bikoch do práce,radšj si zaobstarajte nejaký starý a na tom jazdite.
06.09.2013 - 09:17:43
04
lukosoft,
bohužiaľ na Slovensku je to tak,že nemôžeš jazdiť na poriadnom bicykli do práce

ale to nie je len na slovensku. napriklad v holandania jazdia do obchodu a prace tiez na crepoch. kradez bajkov tam je na dennom poriadku. bajk mam tiez v praci u seba v kancli. kolegovi ukradli zamknuty o plot OLPRAN z tesca takze nespoliehal by som sa na to ze neukradnu stary bajk.
06.09.2013 - 09:28:34
00
bike ako hodnota v peniazoch ti ako pises nebude chybat,ale jeho funkcia- ucel urcite ,potom budes riesit cim a ako pojdes do prace...
je jedno co ukradnuta vec stoji,niekomu proste bude chybat....
06.09.2013 - 09:30:11
01
riesil niekto zabezpecenie panelakovej pivnice? chcem dat vymenit tie smiesne latkove dvere za plechove co ponuka adlo. ma s tym niekto skusenost? pripanie riesil to niekto svojpomocne?
06.09.2013 - 10:38:02
00
lukosoft a cim si ho mal zamknuty? Lebo ak len jednym lankovym zamkom tak to si ho rovno mohl aj bez zamku nechat.
06.09.2013 - 11:01:23
00
Ja tiež občas jazdím do práce na MTB a nechávam ho zamknutý oproti vrátnici na mieste na odkladanie bicyklov. Je tam každý deň možno 60 -70 bicyklov, rôznej hodnoty a rôzneho určenia. Všimol som si však, že možno polovica ich nie je zamknutá. Dokonca aj tie najdrahšie kúsky - minule jeden karbónový cesťák. Za necelých 10r., čo som vo firme sa nestalo, že by zmizol jeden bicykel. Máme cca. 900 zamestnancov.
Najsmutnejšie na celej tejto veci je, keď vysvetľujete malému dieťaťu, prečo si nemôže na ulici nechať bicikel, keď si ide niečo domov zobrať.
06.09.2013 - 11:38:43
02
riesil niekto zabezpecenie panelakovej pivnice? chcem dat vymenit tie smiesne latkove dvere za plechove co ponuka adlo. ma s tym niekto skusenost? pripanie riesil to niekto svojpomocne?

Po kradezi bicykla z pivnice som sa do toho pustil. Vsetko som robil svojpomocne so susedom, nic nie je zo seriovej vyroby. Akurat z vonku na dverach mam visiaci zamok, nech sa to tvari ako zamknute. Skutocny viacbodovy zamok je ukryty, z vonku neviditelny, kluc v klucovych sluzbach je neduplikovatelny. Je viac ako prirodzene, ze nezverenim ani foto, ani popis.
06.09.2013 - 13:53:34
04
Po kradezi bicykla z pivnice som sa do toho pustil. Vsetko som robil svojpomocne so susedom, nic nie je zo seriovej vyroby. Akurat z vonku na dverach mam visiaci zamok, nech sa to tvari ako zamknute. Skutocny viacbodovy zamok je ukryty, z vonku neviditelny, kluc v klucovych sluzbach je neduplikovatelny. Je viac ako prirodzene, ze nezverenim ani foto, ani popis.


kolko ta to stalo?
06.09.2013 - 14:05:43
00
fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net

Bianchi Kuma 4700, s bielym kosikom no name, bielym tachometrom sigma, ciernou kapsou BBB za sedlom a bielym svetlom vpredu a ciernym vzadu


ukradnuty v noci zo 7.9 na 8.9 v PK , odmena ista
08.09.2013 - 19:25:26
00
kolko ta to stalo?

Naozaj fakt par drobnych este v korunach. Dnes mozno 5€. Varilo sa z toho, co sa doma naslo. Viac to bolo o susedovej sikovnosti a vynaliezavosti.
08.09.2013 - 20:17:51
00
lukosoft - uprimnu sustrast.
do prace treba jazdit na starom crepe, cim skaredsi tym lepsie. jeden moj znamy si ho este k tomu obmotal hnedou kobercovou paskou.
08.09.2013 - 21:13:11
01
http://elblogdelciclismo.blogspot.sk/2013/09/ciclista-sufre-asalto-cuando-va-rodado.html#.UjIYP8Z7JmM

Aj takto na drzo sa to dá... :/ Alebo nedá :D
12.09.2013 - 21:45:28
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up