ja som kupil NW celsius na wiggle ked boli v akcii a veru spokojnosť!!!

Po tychto som poskuloval ale nemam skusenosti z nakupom z vonku, tak mam z toho trosku bobky :wink: ale zajtra pozajtra dorazia Exustary tak sa vytesujem uz teraz, ako mi bude fajne na labky :D
11.01.2009 - 19:32:21
00
Po tychto som poskuloval ale nemam skusenosti z nakupom z vonku, tak mam z toho trosku bobky :wink: ale zajtra pozajtra dorazia Exustary tak sa vytesujem uz teraz, ako mi bude fajne na labky :D

Ja som už predtým kupoval čosi na eBay aj na wiggle, tak som to riskol - teda riskoval som velkosť... nakoľko tam bola veľmi priaznivá cena (tusím boli v tedy v akcii a vyšlo to na nejakých 2200,-Sk) a trafil som, 46ky sedia, takže všetko je OK! prihodil som nejaké drobnosti, aby bolo poštovné zadarmo a tak som spojil príjemné s užitočným :-D
11.01.2009 - 19:42:39
00
Ja som už predtým kupoval čosi na eBay aj na wiggle, tak som to riskol - teda riskoval som velkosť... nakoľko tam bola veľmi priaznivá cena (tusím boli v tedy v akcii a vyšlo to na nejakých 2200,-Sk) a trafil som, 46ky sedia, takže všetko je OK! prihodil som nejaké drobnosti, aby bolo poštovné zadarmo a tak som spojil príjemné s užitočným :-D

Ja mam najvecsi problem s jazykovou barierou :cry: a potom este pay pal atd. take tie administrativne nezazivne cinnosti :wink: s uctou pozdravujem moju uctovnicku :D
11.01.2009 - 19:45:42
00
pay pal - to je najmenší problém, pokial máš správnu kartu.... no a jazyková bariéra - s tým sa musíš popasovať, alebo sa s niekým poradiť. Pokial slušne požiadaš o pomoc, hosikto ti poradí. Ak budeš chcieť niečo, tak sa kludne pripomeň (aj teraz osm ojednával jednému chlapíkovi z Košíc...)
11.01.2009 - 20:24:09
00
pay pal - to je najmenší problém, pokial máš správnu kartu.... no a jazyková bariéra - s tým sa musíš popasovať, alebo sa s niekým poradiť. Pokial slušne požiadaš o pomoc, hosikto ti poradí. Ak budeš chcieť niečo, tak sa kludne pripomeň (aj teraz osm ojednával jednému chlapíkovi z Košíc...)
Vdaka za ponuku :wink: v ramci dobrych vztahov s niektorymi clenmi fora s tym nemam problem, ale zatial som vzdy nasiel cestu lahsieho odporu :wink:
11.01.2009 - 20:27:18
01
Jazyk ? S trochou dovtipu www.translate.google.com ten preklada cele stranky. Vyuzivam na nemcine lebo nemecky jazyk som mal len raz a to ked ma v pionieskom tabore taka nemka oblizala :-D
11.01.2009 - 20:29:08
00
Translate vyborny googlovsky produkt :lol: pre tych co sa ucili iba rustinu :lol:
11.01.2009 - 20:36:35
00
tento rok uz konecne nechcem pouzivat navleky, tak chcem kupit nejake zimne tretry. chcel by som ich pouzivat aj od polovice jesene, v zime a skoru jar, takze neviem ci je dobre kupit nejake GTXove zateplene, ci v nich nebude uz moc teplo. Zatial som mal vyhliadnute specialized defroster, avsak v recenziach citam ze to su skor jesenne boty a v zime nie su moc teple...
chcem ich pouzit na cestne treningy v zime, cyklokros (takze slusny grip je vyhoda) a nejake to mtb v zime :) staci ked udrzia nohy v teple max 2h
vdaka za postrehy
08.09.2013 - 22:57:44
00
pozri :-)
http://www.cyklomania.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=123&Itemid=58
09.09.2013 - 12:54:42
01
Neviem ako ostatne znacky, ale ja mam tie goretexove shimana a ked je uz moc zima + nejaka ta vlhost vo vzduchu, tak uz po 1 hodinke to je bez navlekov niekedy o drzku a to mam vzdy hrube ponozky, takze pochybujem, ze najdes zimne tretry ktore ti v kazdom pocasi budu stacit bez navlekov. Kazdopadne, zimne tretry su fasa vec!
09.09.2013 - 16:25:02
00
http://www.bike-discount.de/shop/k1038/a85206/polaris-2-mtb-winter-shoes.html
uz par zim a prechodnych obdobi ich obuvam, je to parada. je jasne, ze pri dlhych zjazdoch (necinnost noh) je trochu kosa, ale to je problem zimy ako takej... dobre sluzia aj pocas "clapkanic" na cestach, mraz nie je problem (dochadzam do prace na biku do -6°C), ak si dam na nohy aj turisticke navleky, tak sa da brodit aj hlbokym snehom
09.09.2013 - 16:57:48
00
ice29 mám tieto Shimana http://www.suncycle.sk/sk/produkt/shimano-sh-mw81/4714 nosím ich približne od + 10 a menej, keď je už v letných zima. Sú super aj do daždivého počasia nakoľko majú gorotexovú membránu a napríklad aj brody potokov sú v nich paráda. Pokiaľ ich chceš používať v - teplotách, tak čo som skúšal pri približne -5 sa dalo tak na hodinu potom už bolo cítiť chlad. Takže pri nižších teplotách a pri jazdách cez hodinu určite radšej použiť s návlekmi, ktoré ti výrazne zvýšia teplotný komfort. Výhoda je, že sú širšie ako letné, takže sa dajú použiť aj hrubšie zimné ponožky :)
09.09.2013 - 17:30:53
00
tri roky jazdim v zime na ceste či v teréne v týchto šlapkách http://www.bikeradar.com/gear/category/clothing/shoes/product/review-northwave-celsius-artic-gtx-shoes-13-46867 zvladajú v pohode aj mínusové teploty :y:
09.09.2013 - 17:50:01
00
ice29 mám tieto Shimana http://www.suncycle.sk/sk/produkt/shimano-sh-mw81/4714 nosím ich približne od + 10 a menej, keď je už v letných zima. Sú super aj do daždivého počasia nakoľko majú gorotexovú membránu a napríklad aj brody potokov sú v nich paráda. Pokiaľ ich chceš používať v - teplotách, tak čo som skúšal pri približne -5 sa dalo tak na hodinu potom už bolo cítiť chlad. Takže pri nižších teplotách a pri jazdách cez hodinu určite radšej použiť s návlekmi, ktoré ti výrazne zvýšia teplotný komfort. Výhoda je, že sú širšie ako letné, takže sa dajú použiť aj hrubšie zimné ponožky :)


presne o tom hovorim a mam tie iste, dokonca z toho isteho obchodu :)
09.09.2013 - 18:49:01
00
ja som aj pri -15 jazdil v letnych tretrach + navleky, ak je vonka sucho a idem po ceste tak nevidim velmi dovod mat goracove tretry. v clapkanici a po snehu je to uz ine, tam som mal pozicane dake zimne sidi, nepamatam ktore, ale bolo v nich fajne aj po x hodinach behania v snehu
09.09.2013 - 21:26:43
00
keyboard_arrow_up