ja by som sa vas chcel opytat ze kolko asi stoja bezdusove plaste , za kolko km sa asi opotrebuju , a ci sa daju aj lahko prerazit?
25.09.2005 - 10:57:48
00
existuju vobec take ? lebo volaco som pocul o bezdusovych!!
27.09.2005 - 18:47:14
00
Jasne ze existuju! ale co stoja a kolko vydrzia neviem ale nechcel by som ich...
27.09.2005 - 19:09:39
00
Osobne ich nemám ani som nikdy nemal. Ale počul som ohlasy, že sa bikeri vrátili k dušiam, alebo ich dávali priamo do nich. Niektorí, ale bolo ich podstatne menej ich chválili.
Ale pozor! potrebuješ aj ráfky
27.09.2005 - 19:23:43
00
j existuju, ale menite plast aj s rafikom... vstupne naklady su o neco vyssie, a ani vyber neni taky siroky... vaha celkom ok, ale problem s defektami... ak chytis nejaky vacsi vyplna sa koleso penou alebo tlacis... inak nejaky trn alebo tak to ustoji kym ho nevytiahnes...
27.09.2005 - 23:21:17
00
Bezdušové plášte sa neujali pre svoju vysokú cenu a pomerne vyžšiu váhu oproti klasickým plášťom. Je pravdou, že potrebuješ špecialne ráfy ale je potrebné povedať, že niektoré značky na svoje vyžšie modely už dávajú ráfy, ktoré môžu slúžiť aj na bezdušové pneumatiky. Pokiaľ ale máš klasické ráfky, chceš silou-mocou bezdušové pneumatiky a nechceš pritom relatívne veľa investovať (ráfky, výplet,práca, nové pneumatiky) existuje takzvaný "Bezdušový kit". Používa sa na obyčajné koleso, to je "obyčajný-dušový" ráf a "obyčajná-dušová" pneumatika. Je to taký biely roztok (vyzerá to ako lepidlo Duvilax,Herkujes..), ktorý naleješ do plášťa a on Ti vytvorí tesniacu vrstvičku-film. Funguje to na sto percent. Moj kamarát na tom jazdí už rok a nevie si vynachváliť. Nedostáva totiž takmer žiadne defekty, pretože kde nie je duša nie je ani čo "cvaknúť". Pri prípadnom defekte založíš klasickú dušu a používaš pneumatiku ako dušovú. Pokiaľ je defekt malý sám sa upchá tým roztokom, ktorý je v kolese. Potom keď chceš znovu bezdušovku celý proces opakuješ.
Pokiaľ to niekoho zaujme budem pýtať kontakt na predajcu.
28.09.2005 - 08:10:22
00
celkom ma tu zaujalo ... mas daaki link na webe kde sa o tom da dozvediet viac?
28.09.2005 - 11:56:17
00
Už so zistil aj cenu: maloobchodná cene je 999,-Sk na jedno koleso a informácie o "Tubeles kit-e" sa dočítaš na www.skprofibike.sk (na stránke si máš nájsť heslo "TUBELES KIT") alebo Ti poskytnú oveľa viac informácií ako ja na e-mail adrese: info@skprofibike.sk
Stačí takto?
28.09.2005 - 15:03:14
00
Al hladas bezdusove plaste - pozri aj www.schwalbe.sk, popripade na stranku dovozcu www.agfinvest.sk, kde najdes aj katalog na rok 2006.
01.10.2005 - 11:22:56
00
keyboard_arrow_up