delete


Naposledy upravil Jezus dňa 02.12.2013 - 16:47:30, celkovo upravené 1 krát.

Nahlásený príspevok mal za účel iba propagáciu webovej stránky alebo iného produktu.

11.11.2013 - 10:16:41
00
Nevie niekto ako pridat v Sony Vegas rychlost videa viac ako 300% ?
11.11.2013 - 11:06:52
00
Marinada Veggie Toolkit 3.0 Details - Time Bandit :y:
11.11.2013 - 11:21:12
01
Kde dať dobre za slušný peniaz vypliesť kolesá, najlepšie v BA ?
11.11.2013 - 12:37:16
00
Dik za radu ale túto stránku som prešiel celú nie raz :D Mne ide presne o ten čo je na foto

skus pohladat na sashe.sk Su tam sikovni ludia, mozno niekto take cosi ponuka. ak nie, vie to podla predlohy vyrobit.
11.11.2013 - 13:02:25
00
Napísal som už na dve stránky a čakám odpoveď. Ak by mi nevyhoveli skúsim na tú sashe.sk ďakujem ti :)
11.11.2013 - 14:34:42
00
Tak Kazigraf sa dnes predviedol...

Ten ani netuší, že podnikateľské subjekty sa snažia optimalizovať dane tak, aby ich platili čo najnižšie. Podľa možnosti legálnym spôsobom, t. j. zvyšovaním daňovo-uznateľných nákladov. A tým menším obchodným spoločnostiam sa to darí úspešne - ak sa darí, tak sa kúpi drahšie auto, popri novom nábytku do firmy sa kúpi nový nábytok aj domov, rovnako je to pri počítačoch, v nákladoch firmy sa stratia náklady na mobily celej rodiny, fiktívne sa zamestná celá rodina, prípadne sa pridajú aj benefity zamestnancom - legálnych možností legálne znížiť daňový základ limitne k nule je nekonečné množstvo.

No a čo sa stane, keď bude musieť takáto firma na začiatku roka zaplatiť za daňovú licenciu 980 eur? V podstate si predplatí daň, takže sa bude optimalizovať daňový základ tak, aby sa koncoročná daň limitne blížila k sume 980 Eur. Keďže zaplatená daňová licencia sa počíta ako zaplatená daň, v skutočnosti zaplatená daň sa opäť bude limitne blížiť k nule. Jeden rok sa dostane do rozpočtu viac financií, avšak v ďalšom práve tieto financie budú chýbať. Vychádza mi z toho, že Kazizmrd spolu s priemerom si myslia - po nás potopa.

Záchrana je v tom, že ďalší rok bude opäť treba zaplatiť daňovú licenciu. Lenže tá už nevytvorí prírastok daňových príjmov štátu, len vyrovná chýbajúce príjmy. Odsere si to ten, čo sa rozhodne daňovú licenciu zrušiť. Po nás potopa.

Východisko Kazizmrd možno nájde v tom, že v ďalšom roku sa zvýši daňová licencia. Ale to sa už Volá pyramídová hra a tiež sa raz zosype....

A čo s tými dvomi tretinami firiem, čo sú každý rok v strate a neplatia dane? Ak si niekto zvykol žiť v strate, na pokraji bankrotu, neplatiť dane, alebo sa proste pár rokov za sebou nedari? Buď budú tak žiť ďalej, možno odvedú daňovú licenciu. Ale tie firmy možno neplatia a neodvádzajú ani iné dane (DPH, z príjmu zamestnancov, sociálne a zdravotné poistenie), takže nejaké nezaplatenie daňovej licencie ich nevzrušuje. Naďalej sa bude nakupovať, ale nebude sa platiť dodávateľom, zamestnancom, predávať za hotové a príjmy používať na vlastnú spotrebu. Od časti takýchto firiem sa dá ťažko očakávať zvýšenie daňových príjmov štátu.

Ale je možné aj to, že firme sa len nedarí a ďalších 980 E každý rok ju naozaj položí. Nuž a štát príde možno o nejakú DPH (ak ju tá firma odvádzala), príde o daň z príjmu zamestnancov a bude musieť platiť ďalších ľudí na úradoch práce... Po nás potopa.
11.11.2013 - 22:20:44
04
Toto je ďalší dôkaz,že amaterizmus tejto vlády nemá hranice.Nepoučili sa,keď zvýšili odvody zo živností,nastalo hromadné rušenie aj dlhoročného podnikania-zvýšenie peňazí do rozpočtu to neprinieslo.Teraz chcú dane aj od s.r.o. ktoré majú len minimálny zisk alebo sú v strate.Neviem,či sa to týka aj takých,kde je jediný konateľ zároveň jediným zamestnancom (môj prípad) ale ak áno,už sa vidím,ako mierim na úrad práce rozšíriť rady nezamestnaných.
Po nich potopa.
12.11.2013 - 07:10:43
01
ake by to bolo jednoduche keby ziadne odpocty dani neboli, nik by nespekuloval s nakladmi :)
12.11.2013 - 07:38:42
00
Mate pravdu, ale nemiesajte do Pieskoviska hospodarsku Politiku, vznikne potom Smetisko... :-)
12.11.2013 - 07:42:09
00
ak sa darí, tak sa kúpi drahšie auto, popri novom nábytku do firmy sa kúpi nový nábytok aj domov, rovnako je to pri počítačoch, v nákladoch firmy sa stratia náklady na mobily celej rodiny, fiktívne sa zamestná celá rodina

V normalnych statoch tomuto ludia hovori danovy podvod :) U nas, ked ti na to pridu , tiez.
12.11.2013 - 07:45:24
00
Záchrana je v tom, že ďalší rok bude opäť treba zaplatiť daňovú licenciu. Lenže tá už nevytvorí prírastok daňových príjmov štátu, len vyrovná chýbajúce príjmy. Odsere si to ten, čo sa rozhodne daňovú licenciu zrušiť. Po nás potopa.

na dalsi rok zavedu dalsiu dan...
12.11.2013 - 07:58:21
00
Mate pravdu, ale nemiesajte do Pieskoviska hospodarsku Politiku, vznikne potom Smetisko... :-)

Chcel som to dať do politiky, ale tam zúrila diskusia o Kotlebovi - za 2dni pribudlo asi 5-6 strán príspevkov. Nechcel som sa im miešať do témy...
12.11.2013 - 21:15:29
00
Nechce niekto tablet vyrobeny v KLDR /vacsina suciastok z cinskej tovarne, ako inak/ ?
Zatial je cena nieco cez 500$ :)
http://www.ebay.co.uk/itm/221312376861
13.11.2013 - 11:03:10
00
http://cestovanie.pravda.sk/hory/clanok/299004-janosikov-kraj-pre-cyklistov-raj/
13.11.2013 - 12:49:05
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up