to FLASHBANG: nič proti ale koľko stojí tlač jednej nálepky? hoci aj kvalitnej neviem ako... mám kamoša grafika, ktorý robil návrh loga pre náš cykloklub (to,čo mám v podpise), aj pre jednu akciu dh pohára-ZADARMO. nálepky s týmto logom v akejkoľvek veľkosti predseda klubu cvakol z vlastného vrecka a rozhodne pri tom nezbankrotoval aj keď je obyčajný študent ako ja. pri troche snahy sa dá všetko.
26.06.2007 - 20:10:56
00
Inac bez nickov nebudu zaujimave lebo o to hlavne ide aby sme vedeli kto je kto.




tak tak najlepšie to bude aj s nickom
26.06.2007 - 20:55:56
00
neviem načo nick, co teraz niekto pojde v zjazde a ho zastavim ze pockaj pozriem sa ci nemas nalepku mtbiker a pod nou nick aby sme sa spoznali ?! ...
26.06.2007 - 20:57:43
00
neviem načo nick, co teraz niekto pojde v zjazde a ho zastavim ze pockaj pozriem sa ci nemas nalepku mtbiker a pod nou nick aby sme sa spoznali ?! ...


nejde o zjazdy... Skor si myslim, ze sa viac bikerov stretne na kofole v nejakom pube alebo na pretekoch a maratonoch. A vzdy je fajn si pokecat ked vies, "s kym mas tu cest".
26.06.2007 - 21:12:08
00
hlavne s takymi, kt. su zaregistrovani a nenapisali ani makke f
inak na to su urcene tricka mtbiker, ved ked vidim ze dotycny ma take triko, tak sa spytam aky ma nick a hned viem s kym si tu kavu miesam :)
26.06.2007 - 21:14:34
00
cervo absolutny suhlas
Martinux dnes uz malokto jazdi v bavlnenom tricku
Kedze sa tu mlati prazdna slama zajtra zistim moznosti dvojfarebnej tlace s nickom aj ceny a minimalny odber.
26.06.2007 - 21:24:25
00
no, to bolo slovo do bitky ....

k tým financiám ... viem, že to nebude najaká závratná suma a viem, že by sa mi to aj vrátilo ... ale nakoľko som študent a teraz momentálne mi generálka bajku "zožrala" celú výplatu, tak to možné nie je ... ak sa na to niekto podujme, tak mu držím palce ... a ak nie, tak ešte mesiac počkáte :D
26.06.2007 - 22:01:00
00
Je to pravda. Triko MTBIKER nosim ked idem normalne von, na bike nie, nebikujem v tricku. Ale! Co tak vyrabat tento rok nie TRICKA mtbiker ale DRESY MTBiker? To by zozalo podla mna obrovsky uspech a taky "teamovy" dres MTBiker by som si kupil ihned, mozno aj dva. Myslim ze by to bolo super ! Co na to Cervo? Urcite radsej toto ako nejake nalepky.
26.06.2007 - 22:34:44
00
Je to pravda. Triko MTBIKER nosim ked idem normalne von, na bike nie, nebikujem v tricku. Ale! Co tak vyrabat tento rok nie TRICKA mtbiker ale DRESY MTBiker? To by zozalo podla mna obrovsky uspech a taky "teamovy" dres MTBiker by som si kupil ihned, mozno aj dva. Myslim ze by to bolo super ! Co na to Cervo? Urcite radsej toto ako nejake nalepky.


ja to mozem zastresit informacne a designovo, ale nemozem to obehavat a rozposielat, lebo pridem domov az v decembri. Ak by sa toho niekto chytil, milerad. Som ochotny mu z toho dat proviziu
26.06.2007 - 23:02:36
00
urcite som skor za tie dresy,myslel som na to uz davnejsie...ten by moooooc potesil.... :P nalepku by som skor hodil na bike.
27.06.2007 - 06:44:24
00
chlapi, je super, ze uz chcete robit aj dresy, ale pri tom, ako sa "podarilo" dat dohromady nalepky, tak mam obavu, ze dresy budu tak o 3 roky ...

ale inak som za :-) dres by bol fajn
27.06.2007 - 15:00:14
00
no, nálepky mali byť personalizované .... a možno aj pre to sa ešte nerobia /a možno ani nebudú/ ... lebo každý má iné "požiadavky" ....

ale ak by boli dresy v prijateľnej cene a s pekným designom ako napr tričká, alebo polokošele, tak nevidím problém ....
27.06.2007 - 17:49:17
00
videl som par bajkerov v teamovych dresoch s prezyvkov na krku zozadu... tak preco neurobit personalizovane dresy :)
27.06.2007 - 19:45:50
00
svoj nick by si tam mohol každy sam nazehlit tym sposobom jak som si ja urobil to tricko s tou nazehlovaciou A4 a kto by tam nick nechcel mat tak by si ho tam nedal mozno by bolo treba spravit anketu kolko penez by boli ludia ochotny za to dat :idea: ale je to dobry napad s tymi dresmi
28.06.2007 - 13:49:25
00
no, prezývky na dresoch, na tričkách, nálepky .....

na dresy sa bez problému dajú vyšiť, alebo vytlačiť prezývky .... ale výroba veľkej série rovnakých dresov je oveľa lacnejšia ... kto na to má, nech si dá prezývku dodatočne vyšiť :twisted: .... ale myslím, že klasický dres s logom MTBiker je asi najlepší nápad .....
29.06.2007 - 19:55:03
00
keyboard_arrow_up