co je bitcoin????
02.12.2013 - 16:07:55
00
Ujo google vypľul: Bitcoin je virtuálna mena, a zároveň decentralizovaná sieť, prostredníctvom ktorej je možné vykonávať peňažné prevody kedykoľvek a kdekoľvek na svete bez čakania a za bezkonkurenčne nízke poplatky.
02.12.2013 - 16:15:58
00
Myslim ze z toho este niekto zatrepe krpcami, okradnut obchodnikov so zbranami a drogovych dealerov zavana poriadnym problemom.
02.12.2013 - 16:42:35
00
Ak je to pravda, tak sa budu rezat hrdla.
02.12.2013 - 16:44:23
00
Ta silne svietiaca bodka na juhozapade je co? Ona spominana kometa?
02.12.2013 - 17:07:28
00
a ako im to ukradol? nechce sa mi to citat
02.12.2013 - 18:06:06
00
Bol operatorom na "sheep marketplace", taka obdoba nedavno zavretej silk road. Obchodovalo sa tam s drogami, zbranami atd. V podstate so vsetkym ilegalnym.
Nasiel tam nejaky bug a okradol tych userov tam :)

http://www.forbes.com/sites/andygreenberg/2013/12/01/silk-road-competitor-shuts-down-and-another-plans-to-go-offline-after-6-million-theft/
02.12.2013 - 18:19:02
00
Jezus
Všimol som si výmaz mojich príspevkov. Je to vaše fórum, rešpektujem. No nechápem čo je na tom zlé keď v tejto téme občas hodím odkaz na svoj článok? Keď sem iní diskutéri dávajú odkazy, je to to isté. Vymazal si aj moje príspevky z témy o knihách. Keď tam niekto dá že čítal knihu X od autora Y, tak je to taká istá reklama ako keď tam ja dám svoju. Takisto keď v téme Čo vám priniesla poštárka sú fotky objednaných komponentov a iného tovaru, je to reklama. Sú tu fotky iks vecí, od bajkov cez elektroniku, oblečenie, až po chľast. To všetko je reklama. Nechápem ten dvojitý meter. Je mi zle z tejto našej závistlivosti a neprajnosti. Keby som to pchal do každej témy, keby som ten istý príspevok dával opakovane, tak by to bol spam hodný vymazania. Ale nič také nerobím. Dám ten príspevok raz, kde je jeho miesto, a hotovo. Ak si nepraješ aby som viac pridával odkazy na moje články, tak to budem rešpektovať, a viac to neurobím. Ale vymazať všetko je zlé rozhodnutie, nehodné admina tohto webu. Prosím ťa, porozmýšľaj nad tým.
02.12.2013 - 18:28:43
05
breza, Tvoje prispevky boli opakovane nahlasene pouzivatelmi ako reklama. A kedze to nebol jeden prispevok, ktory bol nahlaseny, usudil som, ze uz je cas to riesit. Ked som si tie prispevky spätne teraz presiel, tak som to zhodnotil tak, ze sa prostrednictvom tohto fora snazis umelo zvysit citanost svojich clankov, resp. zvysit predajnost svojich knih. Prepac, ale reklamne aktivity do fora naozaj nepatria. Ako by to asi vyzeralo, keby to zacal robit kazdy z registrovanych clenov?

P.S. Bolo by nieco ine, keby Tvoje clanky a knihy odporucali clenovia tohto fora kvoli tomu, ze su kvalitne, zaujimave a pod. A je nieco uplne ine, ked ich odporucas Ty sam...
02.12.2013 - 19:25:06
00
jezisko ma pravdu, ten posledny blog som si z dlhej chvile precital, a ver mi breza, nemas ani talent a ani pravdu
mozno preto si len biela, a nie cierno-biela ako vsetky ostatne brezy
02.12.2013 - 19:47:43
00
@Jezus
Smutné že to píšeš práve Ty. Kritizovali vás tu za zavedenie reklamy. To som si všimol aj v minulosti, na iných weboch. Častou motiváciou týchto kritikov je to že majú nereálne predstavy zisku z nej, a závidia. Pritom skutočnosť je úplne iná, čo ako admin asi vieš. Cieľom mojich príspevkov nebolo robiť si reklamu, ale dať členom komunity nejakú alternatívu. Ja sa môžem vykašľať na peniaze, mne ide o to aby ľudia ktorí nie sú spokojní s mainstreamom mali možnosť prečítať si niečo iné čo sa im možno bude páčiť viac. Tých bonzákov je mi ľúto.
02.12.2013 - 20:02:47
00
Len zopar faktov na zaver:
1. Nemam moznost objektivne posudit pohnutky pre robenie si reklamy (ini si ju tu nerobia, tak si ju proste nerob ani Ty a vsetko bude fajn).
2. Nikto Ti nebrani zaplatit si reklamny priestor a robit si tu na MTBiker.sk reklamu oficialne (na to sa nikto nebude moct stazovat - teda moct bude, ale asi mu to nepomoze).
3. Nikto Ti nebrani zalozit si vlastnu web stranku a tam prezentovat ludom N alternativ a robit reklamu comukolvek co nie je v rozpore s dobrymi mravmi, zakonmi atd.
4. Nie som admin.
02.12.2013 - 20:22:18
01
co je bitcoin????

tu si prečítaj, vcelku zrozumiteľne vysvetlené
02.12.2013 - 20:36:12
01
fuh to aby som si daval bacha ked hadzem odkazy na moju cykloklubovu stranku kde mam dake clanky :D
02.12.2013 - 23:22:08
00
Ta silne svietiaca bodka na juhozapade je co? Ona spominana kometa?


neviem ale tiez ma to zaujima.
okrem toho som vcera v noci videl rychlo letiaci objekt, svietil ako obycajna hviezda, nemal chvost a nevydaval ziadny zvuk, len rychlo letel, odost rychlejsie nez lietadlo v takej vyske. mozno to bolo ufo
02.12.2013 - 23:23:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up