celkom dlha a horuca tema...moj nazor je taky, ze to nebude az take zle a mam pocit, ze su v tom zakone nejasnosti o tom, ze co je vlastne lesna cesta, v kazdom pripade bicykle predavat nebudem a samozrejme som poslal list a podporil aj peticiu
27.06.2007 - 09:33:11
00
aaa rad by som prisiel ale som z BJ ale drzim palce

Neboj, Bardejov bude mat zastupenie.
27.06.2007 - 09:39:05
00
super ja vam budem fandit z prahy
27.06.2007 - 13:57:09
00
Ja by som tiez prisiel ale som az v Irsku.
27.06.2007 - 23:23:04
00
Priatelia, naša petičná akcia pokračuje aj dnes. Pod petíciou je podpísaných viac než 7200 občanov, našou najbližšou métou je 10.000 podpisov! Ak ste ešte nepodpísali, podpíšte na http://www.ekoforum.sk/peticia/bicykel/. V každom prípade však informujte o petícii ako len viete. Nezabudnite: na zabránenie toho nezmyselného zákazu nemáme momentálne inú šancu, než je kvantita podpisov!

Prezidenta sme už oficiálne o petícii informovali.
28.06.2007 - 07:31:10
00
no dosiel som na stranu 8 a rozumnych prispevkov co by som na prstoch poratal ... ja len tolko: je to vazne a je to vaznejsie ako sa na prvy pohlad zda
a jedine riesenie je "stavovska" organizacia ... len kto na to ma guraz aby zacal?
28.06.2007 - 08:59:05
00
Na http://www.sme.sk/c/3370524/Cykloturist ... medzi.html je vyjadrenie hovorcu Štátnych lesov SR Petra Gogoľu: "Podľa hovorcu podniku Lesy SR Petra Gogolu nepredstavujú cykloturisti pre lesníkov závažný problém. " Tak potom sa treba nahlas pýtať, na čo sa ten zákaz prijímal a kto a načo ho vôbec navrhol?
28.06.2007 - 09:50:35
00
Na http://www.sme.sk/c/3370524/Cykloturist ... medzi.html je vyjadrenie hovorcu Štátnych lesov SR Petra Gogoľu: "Podľa hovorcu podniku Lesy SR Petra Gogolu nepredstavujú cykloturisti pre lesníkov závažný problém. " Tak potom sa treba nahlas pýtať, na čo sa ten zákaz prijímal a kto a načo ho vôbec navrhol?


No predsa na ochranu polovnikov a "polovnikov" a potom na to aby sa mohlo nerusene tazit ... ved co keby ti ublizili padajucim stromom a este ta budu odskodnovat
28.06.2007 - 10:01:03
00
suhlasim treba zalozit obdobu Cemby u nas.
28.06.2007 - 12:10:52
00
vyborne ... vacsina s dospelych tu na tomto fore sme sa zhodli ze organizaciu treba ;-] uz len nak sa najde niekto kto to zastresi .. podpora nebude problem ;-]
28.06.2007 - 12:29:52
00
napr.SLOMBA.Ja neviem snad ti ktori zastresuju tu peticiu by mohli nad tym porozmyslat suhlasim ,ze podpora by bola okamzita.
28.06.2007 - 12:34:22
00
napr.SLOMBA.Ja neviem snad ti ktori zastresuju tu peticiu by mohli nad tym porozmyslat suhlasim ,ze podpora by bola okamzita.


Nuž, my, ktorí zastrešujeme petíciu, nad tým teraz moc rozmýšľať nebudeme, lebo máme plné hlavy petície, nehovoriac o svojej bežnej práci. Navyše nie je dobré, keď všetko robia tí istí ľudia, to nie je trvalo udržateľné. Ja osobne myšlienku SLOMBA podporujem, ale naisto v najbližších dňoch nebudem vyvíjať iniciatívu. Ale pokiaľ viem, ČEMBA spravila sekciu Slovensko s úmyslom vytvoriť aspoň teraz nejaký priestor Slovákom, s neskorším odčlenením do SLOMBA.

Ale samozrejme, iniciatíve sa medze nekladú. Na založenie občianskeho združenia treba 3 ľudí, nejaký kolok a 10 dní...

:evil:
28.06.2007 - 14:15:16
00
napr.SLOMBA.Ja neviem snad ti ktori zastresuju tu peticiu by mohli nad tym porozmyslat suhlasim ,ze podpora by bola okamzita.


Nuž, my, ktorí zastrešujeme petíciu, nad tým teraz moc rozmýšľať nebudeme, lebo máme plné hlavy petície, nehovoriac o svojej bežnej práci. Navyše nie je dobré, keď všetko robia tí istí ľudia, to nie je trvalo udržateľné. Ja osobne myšlienku SLOMBA podporujem, ale naisto v najbližších dňoch nebudem vyvíjať iniciatívu. Ale pokiaľ viem, ČEMBA spravila sekciu Slovensko s úmyslom vytvoriť aspoň teraz nejaký priestor Slovákom, s neskorším odčlenením do SLOMBA.

Ale samozrejme, iniciatíve sa medze nekladú. Na založenie občianskeho združenia treba 3 ľudí, nejaký kolok a 10 dní...

:evil:


1000 korunový kolok
28.06.2007 - 16:28:50
00
http://www.sme.sk/c/3371351/Karpatske-b ... cstva.html
Keby len vonku vedeli, aky blbý zakon nam pripravili.
28.06.2007 - 20:56:05
00
29. júna sa bude v Kosiciach konat protestne stretnutie cyklistov CRITICAL MASS, toto stretnutie bolo planovane kvoli problemom s s cyklodopravou v samotnom meste, no teraz je nan aj dalsi dovod, vyzyvame cyklistov na celom slovensku, nech v tento den usporiadaju podobnu akciu aspon v najvacsich slovenskych mestach.

CRITICAL MASS je celosvetovo organizovana akcia cyklistov, ktory su nespokojny s cyklodopravou. Protest sa uskutocnuje kazdy posledny piatok v mesiaci. A jazdci na svojom protestnom "pochode" blokuju cesty v meste pod heslom: "My dopravu neblokujeme, my sme doprava".

LEN AK HLASNO A ZRETELNE DAME VEDIET SVOJU NESPOKOJNOT, MOZME NIECO OCAKAVAT.
28.06.2007 - 21:01:06
00
keyboard_arrow_up