tak tak, aj kamos si tusim kupil toto alebo aspon nejaky hardrock. vidla - gila od Rapid Shit Technology. zaklz 89 MILIMETROM whoaaaaaaaaa. na plnu paru sme to nestlacili dvaja viac ako 4 cm. pruziny pevne ako svina - ze aby to vydrzalo aspon 2 sezony. inac sa da, no ja by som za to nesadol. musis najskor pokukat recenzie, oboznamit sa s tovarom. pri takejto sume 10 meraj a raz rez... pobikuj, mozno zmenis nazor. v ziadnom pripade NEPREDAVAJ :!: to ta prejde, potom ho postupne vytunis :D :D :D
26.06.2007 - 15:49:31
00
za 18000 to ma RS Dart nie? teda aspon v kaktuse
26.06.2007 - 16:00:37
00
ale v kaktuse si na to prihadzuju minimalne 3k, cize to mas 16 000 (az zoberieme lacnejsi shop od kaktusu, kt. si ten litrik prihodi urcite)
26.06.2007 - 16:09:26
00
ale v kaktuse si na to prihadzuju minimalne 3k, cize to mas 16 000 (az zoberieme lacnejsi shop od kaktusu, kt. si ten litrik prihodi urcite)


v kaktuse si na to neprihadzuju ani korunu
26.06.2007 - 16:12:08
00
hlavne ze to tam maju vsetko predrazene, napr. jeden typek (15-rocny)z Pravenca ma bike za 40k a vrazil (jeho rodicia) donho z kaktusu 80k a pritom keby ze pozera nejake ceske e-shopy/zlavy, tak ho to vyjde minimalne o 10k lacnejsie, prinajlepsom 20k
26.06.2007 - 16:19:03
00
2marecej: nie rovno tento hard rock ale nejaky iny, no tiez novy model 2007
26.06.2007 - 16:37:03
00
sak klikni na ten link co dal v prveom prispevku a uvidis co to ma za vidlicu
RockShox Dart
26.06.2007 - 16:46:18
00
Čo tu riešite DART a RST. Veď nikto nespochybnil, že tam je RS DART. chester spomenul nejakého kamarát, čo má RST, tak klíďo.
26.06.2007 - 17:02:04
00
sorry..ja este spim
26.06.2007 - 17:02:45
00
No podla mna chalan silou mocou chcel nejaky bajk a podla niektorych prispevkov na fore je tu stale odporucanie ze spesl hardrock xc v roznych variaciach, tak doma povedal ze taky chce, a ked vonku zbadal frajerov co maju zdvih 743 milimetrov tak aj on chce take. A este byto chcelo dvojkotucovu brzdu na prednu vidlu, najlepsie s 32 piestikmi.

Chalan pojazdi na bajku a po 300 km povedz co ti na nom vadi ved teraz ani sam nevies co chces zmenit. Sedlo je tvoja osobna zalezitost, ty na nom budes sediet, ovladanie z riaditok, no najdi si ine temy kde sa lockout riesi, lepsi presmykac? naco ti to bude ked s nim radis v pomere 1 ku 2000 s prehadzovacom? to poriesis ked sa rozpadne to co mas.

Moja draha na takom spravila 2000 km a keby ho sem tam nebolo treba umyvat tak s nim nie je ziadna robota, vidla chodi lepsie ako nova a to je iba J3, presmykac alivio, salter LX, vecka tektro. A to nejazdi turisticky ako dajake caje na hradzi ale sutre a'la biely kriz bystricke na trati tohtorocneho vlka a podobne, po asfalte co najmenej, nevratime sa domov pokym neprejdeme aspon meter po sotoline :lol:

Vymienali sa iba retaz, bowdeny a lanka. Teda bezne opotrebenie.

A co sa tyka prihadzovania na cenach, no neviem, pri niektorych veciach mi voda zo zubov tecie ale co uz narobim, radsej to obchytkam na mieste a niektore veci si chodim kupovat do viedne. Toto sa ale riesi v inych temach.

Nevravim ze to je super bike, existuju lepsie, pomer cena/komponenty vyhodnejsie. Na take rekreacno polozavodne, nebojim sa povedat ze aj zavodne jazdenie je vcelku ok, vahu ma celkom prijatelnu, po case prides na to co vymenis, kazdopadne sa nenechaj znechutit a pojazdi na nom. 8)


Naposledy upravil Slavomir dňa 27.06.2007 - 21:37:43, celkovo upravené 1 krát.

26.06.2007 - 22:06:31
00
No podla mna chalan silou mocou chcel nejaky bajk a podla niektorych prispevkov na fore je tu stale odporucanie ze spesl hardrock xc v roznych variaciach, tak doma povedal ze taky chce, a ked vonku zbadal frajerov co maju zdvih 743 milimetrov tak aj on chce take. A este byto chcelo dvojkotucovu brzdu na prednu vidlu, najlepsie s 32 piestikmi.

Chalan pojazdi na bajku a po 300 km povedz co ti na nom vadi ved teraz ani sam nevies co chces zmenit. Sedlo je tvoja osobna zalezitost, ty na nom budes sediet, ovladanie z riaditok, no najdi si ine temy kde sa lockout riesi, lepsi presmykac? naco ti to bude ked s nim radis v pomere 1 ku 2000 s prehadzovacom? to poriesis ked sa rozpadne to co mas.

Moja draha na takom spravila 2000 km a keby ho sem tam nebolo treba umyvat tak s nim nie je ziadna robota, vidla chodi lepsie ako nova a to je iba J3, presmykac alivio, salter LX, vecka tektro. A to nejazdi turisticky ako dajake caje na hradzi ale sutre a'la biely kriz bystricke na trati tohtorocneho vlka a podobne, po asfalte co najmenej, nevratime sa domov pokym neprejdeme aspon meter po sotoline :lol:

Vymienali sa iba retaz, bowdeny a lanka. Teda bezne opotrebenie.

A co sa tyka prihadzovania na cenach, no neviem, pri niektorych veciach mi voda zo zubov tecie ale co uz narobim, radsej to obchytkam na mieste a niektore veci si chodim kupovat do viedne. Toto sa ale riesi v inych temach.

Nevravim ze to je super bike, existuju lepsie, pomer cena/komponenty vyhodnejsie. Na take rekreacno polozavodne, nebojim sa povedat ze aj zavodne jazdenie je vcelku ok, vahu ma celkom prijatelnu, po case prides na to co vymenis, kazdopadne sa nenechaj znechutit a pojazdi na nom. 8)

Velmi slusna odpoved, uprimne dakujem, asi to tak aj urobim, ono zrejme po nejaky 70km, z toho vacsina po asfalte, sa asi neda povedat, ze by bol bike zly, ze? :roll:
No OK, jednoznacne si ma prehovoril, uvidime co ukaze cas, mozno si zvyknem, cafffte

PS:Este raz diky "Kilaz6" :wink:
27.06.2007 - 06:43:34
00
Kilaz6...teda dobre si to na neho vyvalil. Veľmi trefne.
27.06.2007 - 06:58:39
00
pripajam sa ku Kilaz6 aj ja, treba s nim pojazdit, preskusat, a menit veci az potom ked na teba nestacia.
27.06.2007 - 18:16:43
00
No podla mna chalan silou mocou chcel nejaky bajk a podla niektorych prispevkov na fore je tu stale odporucanie ze spesl hardrock xc v roznych variaciach, tak doma povedal ze taky chce.

Este som si raz precital ten tvoj prispevok, bude to trosku OT, ale nedalo mi nereagovat, pretoze tak ako si zostylizoval tento uryvok, vyznievam ako 15-rocny pubertak, ktory nevie co chce :roll: Len pre upresnenie, som "zrely" 27-rocny, zenaty, mlady muz, takze nic take akoze," doma povedal ze taky chce" nebolo, co chcem to si kupim.
Iba som bol dost nerozhodny a tento konkretny model sa nedal odskusat, proste niekedy clovek musi dat na pocit, design a intuiciu :wink:
Este raz dakujem Tebe "Kilaz6", zdaaaar bikery :wink:
29.06.2007 - 06:46:42
00
pokracovanie v SS :lol:
29.06.2007 - 10:48:49
00
keyboard_arrow_up