Caute,
budem onedlho objednavat treningove valce, rozhodol som sa pre Elite Arion Mag. Kedze mam len horsky bike s Nobby Nic plastami, budem kupovat nove plaste na valce. Pozeral som ake su moznosti - okrem plastov urcenych specialne na toto pouzitie (napriklad od Tacx, Schwalbe ale aj Continental) som zvazoval aj moznost hladkych plastov na cestu, ktore by mohli byt tiez vhodne na valce. Alternativa je napriklad Michelin Wild Run R. Motivacia pre alternativu je jednak cena - na jednom plasti viem usetrit okolo 10e, budem kupovat plaste aj pre priatelku, takze rozdiel na plastoch cca 40e. Druha motivacia je, ze neviem ci plaste urcene na valce mozem zobrat von na asfalt, keby som sa rozhodol. nemam cestak, takze ked uz bude druha sada obutia, ponuka sa sem-tam moznost vybehnut na cestu na hladkych plastoch. Neviem co by to spravilo so zivotnostou plastov pre valce, resp ako sa spravaju von v realnom svete.

Mate s tym niekto skusenosti?
Samozrejme velmi dolezita je hlucnost na valcoch, byvam v byte...
Co pouzivate, pripadne co viete doporucit?
Mam 26 kolesa.

Vdaka,
palo
31.12.2013 - 08:52:46
00
Neviem ci uz mas s valcami skusenosti ale nieje to sadnem - idem ... Treba sa to naucit Plaste si zober hocake hladke cim uzsie najlepsie a co najviac aby sa dali fukat Co sa tyka hlucnosti velmi rozhoduju samotne valce ale tie elite by mali byt tiche takze nadukat co najviac +- s rozumom samozrejme a slapat do bezvedomia
31.12.2013 - 09:19:01
00
nazdar, dik za info.
skusenost s valcami nemam, ale viem o tom, ze sa to treba najskor naucit a pocitam s tym. je to jeden z dovodov preco chcem valce a nie trenazer.
31.12.2013 - 10:45:36
00
keyboard_arrow_up