tak ako píše pisosip, len tá asfaltka je miestami trochu rozbitá.
06.03.2008 - 17:53:58
00
slánske su tak popretkávané asfaltkami že sa tam dá ubajkovať k smrti a pri tom netreba odbočiť na lesnú cestu
09.03.2008 - 21:37:44
00
slánske su tak popretkávané asfaltkami že sa tam dá ubajkovať k smrti a pri tom netreba odbočiť na lesnú cestu


no neviem ci su Slanske pri Ruskove popretkavane asfaltkami na ubikovanie az k smrti, lebo pri Presove to tak nie je , ale ci to tak je pri Ruskove sa budem musiet opytat Pistu, len neviem koho skor, Viteza, alebo Markovica ?
Ktory sa viac vyzna ?
10.03.2008 - 01:01:56
00

no neviem ci su Slanske pri Ruskove popretkavane asfaltkami na ubikovanie az k smrti, lebo pri Presove to tak nie je , ale ci to tak je pri Ruskove sa budem musiet opytat Pistu, len neviem koho skor, Viteza, alebo Markovica ?
Ktory sa viac vyzna ?


O juznej daco viem, od Slanca na sever ide pekna smerom na Dargov a dalej do sedla Nad Herlanmi. Dalej na sever uz to poznam menej. Krizom cez Slanske je toho tiez zopar najlepsie je Herlany Banske - skoro bez dopravy.
10.03.2008 - 09:56:26
00

O juznej daco viem, od Slanca na sever ide pekna smerom na Dargov a dalej do sedla Nad Herlanmi. Dalej na sever uz to poznam menej. Krizom cez Slanske je toho tiez zopar najlepsie je Herlany Banske - skoro bez dopravy.


sory Pista to nebolo o Tebe myslel som dvoch znamych "pistov" z Ruskova
10.03.2008 - 11:43:51
00
2bikerxnx: Celé to je asfalt

a co tak dole po turistickej ceste? :twisted: :P
ad.Voj.priestor Zalubica-Javorina,boli sme tam predminule leto,ked to uz bolo otvorene,v podstate tam pohyb nekontroluju akurat sa tam nic oficialne konat nemoze(ako napr.cyklostretko,co bolo v KK-nemohli prechadzat priestorom).Su tam pekne tereny,ci uz spevnene(asfaltka zo Zalubice zhruba do 1/2 priestoru je ako nova,potom je uz dost rozbita,hlavne zo strany Levocskej doliny),no urcite by sa tam nasli aj fajn XC a AM/EN traily,je to tam vyzva do buducich casov :P
10.03.2008 - 11:53:59
00

sory Pista to nebolo o Tebe myslel som dvoch znamych "pistov" z Ruskova


No a? Ja nemozem byt mudry? 8)
10.03.2008 - 13:02:09
00

No a? Ja nemozem byt mudry? 8)

To by som si nedovolil, popierat to.
10.03.2008 - 13:22:53
00
od regety ide afaltka smerom na dargov, rozdeluje sa na smerz do Svinice , na Dargova a na Zemplínsku Teplicu
- na svinicu je nový cca 2 ročný asfalt v spodnej časti je odbočka doprava ktorá vedie hore na dargov (jednoduchšia cesta na Dargov obíde sa zdĺhave stúpanie na Maliniak)
-značená cyklotrasa smerom na Dargov celkom dobrá síce rozbitá asfaltka troska dlhé tiahle stúpanie ale takáto cesta ide az po Dubník(dalej som nesiel)
- na Zemplínsku Teplicu som presiel len do polovice ale normálna asfaltka
az do dediny
na opačnú stranu lesná dialnica na zvážanie dreva az do Slanca a dalej až na izru (tým smerom sa chystám tento rok)
10.03.2008 - 21:14:57
00
a co tak dole po turistickej ceste? :twisted: :P
ad.Voj.priestor Zalubica-Javorina,boli sme tam predminule leto,ked to uz bolo otvorene,v podstate tam pohyb nekontroluju akurat sa tam nic oficialne konat nemoze(ako napr.cyklostretko,co bolo v KK-nemohli prechadzat priestorom).Su tam pekne tereny,ci uz spevnene(asfaltka zo Zalubice zhruba do 1/2 priestoru je ako nova,potom je uz dost rozbita,hlavne zo strany Levocskej doliny),no urcite by sa tam nasli aj fajn XC a AM/EN traily,je to tam vyzva do buducich casov :P

no ano, nesmie sa tam nic konat, ziadne akcie, teda zatial, mozno v buducnosti tam bude cyklisticky raj :P ako to uvadzali v jednom clanku v Korzari. No, ale v Kamennej a Zadnej doline minuleho roka davali uplne novy asfalt, este sme tam stretli tatrovky, toho roku uz som tam bol a bol som prekvapeni ako cistia lesy, okolo cesty vsetko vyrubane, popratane hej, ale vsade cisto, od zalubice, cez ruskinovce az na tu krizovatku do Levocskej doliny, takze si myslim ze VOJ ma buducnost pre nas bikerov, horskych aj cestnych, len aby si tamat neskracovali ludia cestu na autach :o :(
15.03.2008 - 13:24:51
00
a co tak dole po turistickej ceste? :twisted: :P


Prejdené. 8) Priamo do Polianky to je na mňa moc a asi aj na bajk. Ale už 2x som išiel zo Sliezskeho do Smokovca po žltej. Dalo sa aj na mojom hardtaily. :wink: Prvý úsek po Velickú poľanu (300-500m) tlačenica, ale na fulle by to asi šlo. Zbytok s občasným tlačením sa dá. Fajný je. Bol som tam ešte pred polomom, takže z chodníka bude čiastočne aj lesná cesta po zvážaní a výhľadov bude podstatne viac. Dobrý nápad. Dám si to tento rok.
15.03.2008 - 14:21:49
00
Môžem potvrdiť, že vo VO Javorina občas stretnem nejaké to auto ... s drevom, alebo osobné ... no je to málo.
Asfaltky tam sú vhodné na MTB. Často tam jazdím aj mimo nich. Je to tam hlavne iba o Vás biku a prírode :D. Veľká časť územia je bez mobilného signálu.

Prílohy:

2013-05-04.jpg
2013-05-04.jpg 597.68 KiB thumb_up0thumb_down

21.01.2014 - 22:10:53
00
keyboard_arrow_up