Silva,potom daj správu,ako to tam vyzerá,neviem či mám zajtra ísť na zimáku
14.02.2014 - 14:35:18
00
Dano vcera som isla zelenou TZ na Sakarkopec, okolo Marovej dalo sa bolo to dobre, ale od Sakrakopca bolo snehu a vody tak som sa otocila a povozila sa smerom na Vajnorsku dolinu, poskusala nejake zvieracie chodnicky, neviem ci dnes stihnem, ale myslim ze sneh uz asi nebude po BK ale za to strasne mokro ako sa roztopil
dnes neviem ci stihnem
14.02.2014 - 14:37:58
00
zmena plánu,idem dnes večerno-nočný na zimáku smer Koška,tak to pozriem a dám vedieť
14.02.2014 - 15:02:34
00
smidik
nazdar, hore na Babu z Pezinka sa da ist aj po modrej TZ, priprav sa ale na strmsi uvod nad vinohradmi, potom je to uplna pohodka az hore, alebo jednoduchsia cesta ako vravis cez Limbach a potom po cyklotrase c.2008 (napaja sa na modru TZ z Pezinka zhruba v polovici
smer Cermakova luka z Baby moc nemas na vyber, urcite treba ale volit vrstevnicove obchvaty ako je odporucana trasa na cykloserveri, hreben - cervena znacka ma par zakuti, cez ktore budes musiet tlacit
Z Cermaka (je tam pramen) odporucam zelenu znacku na Zbojnicke, a odtial po zltej cez Zamcisko na 'Pod Peprovcom', kde po modrej TZ zbehnes okolo Sturovej Lavicky az do Modry, zjazd cez Zamcisko a Sturovu si uzijes, moj najoblubenejsi zjazd, hravy singel
good luck
14.02.2014 - 15:10:23
00
Ze skuter :tmi: :fubar: .. bezkari nech chodia na upravovane okruhy a tocia sa dokolecka a tam kde je les, nech to nechaju na pokoji, alebo nech si kupia sneznice alebo skialpove lyze. Bezky do lesa/terenu nepatria :P
Btw, co sa stalo s pocasim .. v utorok vecer som v pohode jazdil Snezienka-Koliba a dnes idem cez hradny kopec, vidim kopceky snehu, na Kolibe smer Snezienka skoro neprejazdny asfalt :o
14.02.2014 - 18:02:35
00
Ze skuter :tmi: :fubar: .. bezkari nech chodia na upravovane okruhy a tocia sa dokolecka a tam kde je les, nech to nechaju na pokoji, alebo nech si kupia sneznice alebo skialpove lyze. Bezky do lesa/terenu nepatria

Prílohy:

post-11363-Olivia-Wilde-clapping-gif-GfNg.gif
post-11363-Olivia-Wilde-clapping-gif-GfNg.gif 465.33 KiB thumb_up0thumb_down

14.02.2014 - 18:10:58
00
Tento pobavil, daj este nejaky...
A si to riadne prehnal. Neodpovedal si na to, na co sa smidik pytal, zato si to zneuzil ako zamienku na prezentaciu netolerantnych nazorov voci bajkerom v zime rovnako ako ten bezkar s vyjadreniami typu "bajker ohrozil zdravie bežkárov" a pod.Toto je bajkove forum, tak necakaj, ze Ti tu budeme drukovat v teorii, ze bezkar ma prednost alebo ze bajker v zime smie jazdit len ked je pod nulou a len mimo tras, kadial si to planuje pustit nejaky bezkar. Sa spamätaj - les patri vsetkym v rovnakej miere bez rozdielu. Ak bezkarov zivot ohrozuje stopa po bajkerovi alebo chodcovi, tak ma bezkar proste smolu a ako druh je odsudeny na vyhynutie. Ostatne o par desatroci uz v okoli BA naozaj vyhynie vzhladom na vyvoj pocasia...A ten bezkar, co to pisal, je zjavne chory clovek plny nenavisti voci bajkerom. Taky ak by ma zacal v lese poucovat tym sposobom ako to je napisane, tak ho snad rovno na mieste preplesknem, nech si uvedomi, ze mam rovnake pravo pohybu po lese ako on. To, ze on si nasadi na nohy nejake dve dlhe na jednom konci zahnute latky ešte neznamena, ze ma väcsie pravo na uzivanie lesa ako chodec alebo bajker!

:y: :y: :y:
14.02.2014 - 18:17:49
00
Za tie roky, co chodim na bezky, som len velmi zriedka stretol na trase z Baby na Biely cyklistov a nastastie cyklisti velmi stopu neznicia. Ale ako samozrejmost povazujem, ze sa nema nicit stopa bezkarom. Neexistuju len cyklisti a aj bezkari maju pravo chodit do lesa a treba aj voci nim byt tolerantny, aby sa nevyvolavali reakcie ako ta, ktora bola tento tyzden na http://www.nabezky.sk aj ked tato je mozno trochu prehnana. Aktivisti zo stranky nabezky zhanaju prostriedky na opravu mostikov a upravu trasy z Baby na Biely, aby tade mohol prejst snezny skuter so stopovacom, vybavuju povolenia pre prechod skutra. Mostiky budu vyuzivat vsetci. Je mozne, ze buducu zimu, ak budu podmienky, sa uz trasa bude ratrakovat. Samozrejme pri nasej kulture naroda ma clovek obavy, ze ked bude trasa schodnejsia, tak sa tam dostanu napr. terenne auta, ako sa to vraj stalo minuly vikend na upravovanych bezeckych okruhoch na Babe minuly vikend.


to je zvlastne, ze cez mociar pri 3KK dlho nebol ziadny mostik, az nedavno zhruba pred 2-3 rokmi (?) ho postavil tusim misopetrovic (?) s kamosmi, teda bikeri.
kde boli bezkari, preco tam nikdy nic nepostavili oni, ked tadial jazdia uz dlhe roky? a teraz tadial ma jazdit dokonca snezny skuter? aj tak je to znovu rozbite, tadial neprejde ziadny skuter.
14.02.2014 - 18:25:23
00
Bohuzial, lebo prava ruka nevie co robi lava. Ohladom upravy hrebenovky ratrakom, podla mna zbytocne prehnana iniciativa a energiu by som smeroval do upravy a vylepsenia uz existujucich okruhov na Babe. Ale vratme sa uz k povodnej teme :]
14.02.2014 - 19:02:32
00
Ten mostík je už dávno na kašu,našťastie močiar je nejaký vyschnutý.
Info o zjazdnosti-na červenej od B.Kríža smer Salaš je stále vrstva mokrého snehu,dá sa prejsť,ale je to boj-dával som pozor,aby som neponičil bežkársku stopu,síce v nej tiekla voda,ale po zotmení to zase začalo zamŕzať,zimné plášte s hrotmi sa hodili.Ďalej za Salaš som ani nešiel,nemalo to význam.Asfaltky sú v pohode,ale takisto po zotmení zamŕzali kolaje z topiaceho sa snehu.Zajtra to vidím na pojazdenie len po asfaltkách-síce nižšie ba mohol byť aj terén zjazdný-Kačín,Malinský Vrch,Malý Slavín,tam som nebol.
14.02.2014 - 19:13:03
00
hadate sa tu ako o vlastny les. Pritom mozno keby sa spojili sily s bezkarmi, dosiahlo by sa toho viac. Ja som doteraz nevedel ze sa bezkarska stopa nema nicit. Sice nejazdim v zime po snehu ale budem vediet. Som tolerantny clovek a nebudem predsa bezkarom nicit stopu. Chudaci maju malo dni v roku kedy mozu pestovat tento konicek. tak im to doprajem. Druha vec je, ze my cyklisti tiez nadavame ked nam chodci a turisti nicia chodniky podsuvanim polien do cesty, A pritom vsetky "3 odrody cloveka lesneho" su atakovani neustale polovnikmi a statom a roznymi zakazmi a prikazmi.
15.02.2014 - 14:44:49
07
Dnes Traja Jazdci, v okoli vydatna tazba a s tym spaty vsadepritomny bordel a rozbite blatove cesty

Prílohy:

IMAG0746.jpg
IMAG0746.jpg 420.46 KiB thumb_up0thumb_down

15.02.2014 - 15:51:17
00
Dnes DK dobré podmienky, to sa odrazilo aj na činnosti zapratávača. Týmto ho pozdravujem, mnohé jeho prekážky sú ľahko skočiteľné, a tie ostatné sa obchádzajú. Výsledok len ďalšia zbytočná stopa. Ale debilovi to nedôjde lebo nevie že je debil.
15.02.2014 - 17:37:53
02
Čo znamená "dobré"? Pozeral som cestou domov z cestného výjazdu svahy popri Kuklovskej a vyzeralo to, že by mohlo byť aj sucho. Aspoň na určitých miestach.
15.02.2014 - 17:40:36
00
Hovorím o Dúbravskej časti Kobyly. Cykolotrasa okolo DK je bez blata, okrem miest kde prebieha( la ) ťažba. Červená TZ a spojky na Kobylu ok, miestami trochu blata, ale nič vážne.
15.02.2014 - 18:00:13
00
keyboard_arrow_up