Ale... načo si budem kupovať nový rám a taktiež vidlicu? Veď to už potom dokopy nič nezostane z môjho bicyklu... To si teda doslova a dopísmena nie prerobím bike, ale poskladám nový... A ak by som mal skladať nový bike, tak potom si radšej kúpim nový hotovy.... Určite ak by som kupoval nový bike a navyše kvalitný, tak by tam bola nielen kvalitná, ale aj riadne drahá kostra a plus vidlice... :roll: A neviem či dostanem nový bike... Neviem či mi ho rodičia budú ochotní kupovať... Vraj jedine ak by som mal čisté 2 na vysvedčku... Žiadna trojka. Tento škol. rok som ich mal 6 - a to ich nasralo - 1 trojka bola z náboženstva -lol :lol: a okrem tích trojek dvojky a niekde predsa len jednotky... ale to od témy :arrow:
Neviem čo mi bude lepšie... Prerobiť?
- aj ked neviem, ... so smejdu spraviť gulu... to jak keby som chcel asi spraviť z metly hokejku- a navyše brankársku... to skôr cigáni prestanú kradnúť zemiaky... :lol: :lol: :lol: :lol: - vo sne - to jak keby si povedal, že cigáni prestanú sa zaoberať plánom kradnutia lízatiek v poluse.... :lol: :lol: :lol: :lol:
...Alebo nový bike
10.07.2007 - 14:36:07
00
keyboard_arrow_up