Kto vyhrá prezidentské voľby 2014?

Anketa bola ukončená dňa 28.03.2014 - 22:59:35

Robert Fico 7% [ 12 ]
Vrece Zemiakov 93% [ 164 ]
Celkový počet hlasov : 176
Zaujímavá interpretácia.
16.03.2014 - 22:01:10
00
to zákulisie je viac ako realistické.
16.03.2014 - 22:22:53
00
... som to myslel ironicky.

Edit: ... skrz ten výrok o 43%-nej účasti.

K tomu článku "Zákulisie politiky na Slovensku s príchuťou ŠTB" iba toľko, že na mňa pôsobí veľmi amatérsky a nie veľmi dôveryhodne. To však neznamená, že sa u nás nehrajú spravodajské hry. Však už aj tá známa "Gorila" ...
17.03.2014 - 05:40:11
00
43% bolo podla mna preto lebo bolo jedno ci dakto ide volit abo nie. Aj tak nik nemal sancu v prvom kole vyhrat. A kedze neni velmi na vyber tak je jedno kto postupil s ficom do druheho. V druhom pojdu volit proti ficovi :). Tipujem to na 60% ucast
17.03.2014 - 09:10:21
00
43% účasť len ukazuje,že väčšina už dávno dostala rozum.

vacsina dostala mozno tak Stokholmsky syndrom :D Keby malo 57% naroda rozum tak uz zijeme v Novom veku.
17.03.2014 - 09:46:01
00
43% bolo podla mna preto lebo bolo jedno ci dakto ide volit abo nie. Aj tak nik nemal sancu v prvom kole vyhrat. A kedze neni velmi na vyber tak je jedno kto postupil s ficom do druheho. V druhom pojdu volit proti ficovi :). Tipujem to na 60% ucast

Ja ti nechcem brať tvoju euforiu z prvého kola,len aby si nebol prekvapený,lebo pomerne veľká časť voličov smeru nešla v prvom kole voliť-pretože takýto výsledok predpokladala.V 2.kole toto už platiť nebude,tam bude ,,mobilizácia" na jednej aj druhej strane.Kiska dosiahol v 1.kole svoj strop-ostáva mu už len modliť sa, aby ho prišlo podporiť čo najviac voličov neúspešných kandidátov,inak nemá proti Ficovi žiadnu šancu. :) Chcem napísať, že nie som volič Fica ani Kisku,volil som iného kandidáta.Len sa mi zdá že niektorí tu tak trochu ,,lietajú v oblakoch"Stačí sa pozrieť ako dopadla pred 5 rokmi Radičová(a to bol kandidát s brutálnou podporou verejnosti)proti ,,starému ujovi"
17.03.2014 - 10:40:52
04
no asi to plati pre obe strany ze nemalo zmysel ist v prvom kole volit :)
ale ako povedal fico, mal malo percent len preto ze prislo iba 43% volicov, keby prislo 2x viac tak by mal aj percent 2x viac ta ne? :DDD
17.03.2014 - 12:01:16
04
no tak to vyplýva z grafu čo mu kažimír spravil :D
17.03.2014 - 12:42:25
00
Obcas netusim, ci lenivost tela sa nespaja aj s lenivostou ducha. Ked mas sancu raz za pat rokov sa pokusit nieco ovplyvnit, tak meditacia typu - staci ist az v druhom kole ... to sa naozaj tak nadres ked musis zdvihnut rit a urobit tych par krokov do najblizsej volebnej miestnosti? Prepacte ale dost ma serie ked mladi, ktorym naozaj ide o buducnost to ponechavaju na dedkov a babky z domovov dochodcov nech rozhoduju napriek tomu, ze ich zaujima uz hlavne len to ci sa im vecer podari bez problemov vycurat.
PS Utlocitnym sa ospravedlnujem za pouzity slovnik, s maximalnym nasadenim som nepouzil slova z uplne dolneho suplika.
17.03.2014 - 12:49:46
09
inac bol som teraz vybavovat volicsky a tetus mi tvrdila ze mi v prvom kole ani nemali dovolit volit na pas :), ze jedine ak by som mal trvaly mimo SK, takze to ze mi to dovolili bola vraj chyba, a tiez ze mi nic nezapisali do pasu druha :), ale sak nevadi
17.03.2014 - 12:55:21
00
vadí :) lebo teoreticky teraz niekto môže poukázať na procesné chyby a prehlásiť celé voľby za neplatné :)
17.03.2014 - 13:01:34
00
Pôjdeš do basy ako Daňo ;)
17.03.2014 - 13:03:36
00
vsetky volby od ´93 su neplatne nie? Ved kazdy mohol volit 3x :D
17.03.2014 - 13:07:53
00
Ja ti nechcem brať tvoju euforiu z prvého kola,len aby si nebol prekvapený,lebo pomerne veľká časť voličov smeru nešla v prvom kole voliť-pretože takýto výsledok predpokladala.V 2.kole toto už platiť nebude,tam bude ,,mobilizácia" na jednej aj druhej strane.Kiska dosiahol v 1.kole svoj strop-ostáva mu už len modliť sa, aby ho prišlo podporiť čo najviac voličov neúspešných kandidátov,inak nemá proti Ficovi žiadnu šancu. :) Chcem napísať, že nie som volič Fica ani Kisku,volil som iného kandidáta.Len sa mi zdá že niektorí tu tak trochu ,,lietajú v oblakoch"Stačí sa pozrieť ako dopadla pred 5 rokmi Radičová(a to bol kandidát s brutálnou podporou verejnosti)proti ,,starému ujovi"



ja to praveze vidim celkom optimisticky. moj kandidat sa tiez nedostal do druheho kola, ale ja i vsetci moji znami a rodina budu volit Kisku. urcite to nebude tak, ze vsetci volici Prochazku a Knazka budu volit Kisku, ale drtiva vacsina urcite ano. Madari tiez, pretoze ti Fica volit urcite nebudu. Takze z Bardosovych 5 percent si Kiska zasa ukroji kusisko. Je pravda, ze sa urcite zmobilizuju nevolici. ale tak tomu bude na jednej i druhej strane. Gasparovic nebol pred piatimi rokmi taky trn v oku ludi, ako je teraz Fico. toto nebudu volby za Kisku, ale proti Ficovi a ja pevne verim, ze pokial ta cervena cvarga umelo nevyprodukuje na Kisku nejake zakerne svinstvo, Kiska bude novy prezident. A to sa stavim ;)
17.03.2014 - 13:13:36
00
inac bol som teraz vybavovat volicsky a tetus mi tvrdila ze mi v prvom kole ani nemali dovolit volit na pas :), ze jedine ak by som mal trvaly mimo SK, takze to ze mi to dovolili bola vraj chyba, a tiez ze mi nic nezapisali do pasu druha :), ale sak nevadi

Keďže si stratil OP, tak pas slúžil skôr na identifikáciu osoby namiesto OP (alebo stačilo ak by ťa niekto komisie poznal alebo dvaja svedkovia potvrdili tvoju totožnosť). Takže do pasu nebolo treba nič zapiovať, volil si ako normálny občan vo svojom volebnom obvode. Takže tetuš nemala pravdu...
17.03.2014 - 13:43:28
02
keyboard_arrow_up