caute, rad by som si dal vypieskovat sedlovku v BA, vie niekto poradit kde ?

dovody:

1-chcel by som striebornu
2-mam ju troska doskriabanu a uz taku nerobia
3-bude strieborna
4-mozno bude troosku lahsia :-)

dikas!
13.07.2007 - 08:19:13
00
Alert, neviem či sa mýlim ale v AGF Invest by tú pieskovačku mali mať, skús im zavolať abo sa tam zastaviť. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: snáď ti vyjdú v ústrety. :D :D :D :D :D :D :D
13.07.2007 - 08:48:37
00
Myslim, ze tu vela ludi caka na tvoje vyjadrenie na toto:

pre Vase info, objednal som v AGF Invest FOCUS Thunder XTR, dostanem predvadzaci model velkost L, ale nikdy na nom nebudu namontovane pedale - nejazdeny, iba sa bude ukazovat.. HAUK. potom napisem cca za 2 mesiace ako sa na nom vozi hodim sem aj fotky atd atd..

ciao a diki za rady vsetkym.


Mas prvdu ehvie, alert len fantaziroval a riadne, myslim, ze mu tohtorocne leto riadne uskodilo. To by nebolo az take zle, ale drzal za blaznov kopec ludi a tito na tomto fore su ti najmenej poskodeni, pretoze drzat mu na sklade 130 tisicovy bicykel urcite nie je sranda, ze alertko ? Takze sa sikovno zobud z toho sna a kup si nejake alivio a nezabudni sa este potom pochvalit, ako sa vyvazas na XTR-ku ... Pan Boh nas ochranuj pred takymito zakaznikmi ...



Pretoze tema bike za 200 - 300 tis., na to sa proste nezabuda...

:)
13.07.2007 - 08:49:36
00
to som rad ze sa nezabuda, kazdy si musi zjest co si navaril.

akekolvek vyhovorky a keci budu asi o nicom ale musim odpisat, ked som nenapisal vtedy.... pravda je ze ten bike som mal 100% zaujem si kupit, ale co sa stalo som necakal, musel som dat vyhradene prachy na iny ucel, ktory bol dolezitejsi.. a nemal som to srdce ani chut ani nic bol som fakt dost dlho z toho znechuteny a stale som dost casto si to minimalne pozriem na webe. Teraz sa mi to zacina stabilizovat a chcel som si dat nejake veci do kopy preto som sa asi po pol roku nalogoval na tento sajt. asi by som mal zucastnenych v clanku pozvat minimalne na drink ;-) co sa tyka noveho biku urcite si nieco kupim v podobnej konfiguracii ale musi to pockat. zatial som spravil maly upgrade na mojom. a btw nemam alivio ale XT/XTR.

som uplny k****t?

ako s tym pieskovanim v AGF? ;-)
13.07.2007 - 10:19:02
00
Aky mas dovod si davat novy nick?????????
13.07.2007 - 10:19:54
00
resetni mi heslo please. na povodne, nemam len ako som dal v nadpise nieco som tam pokaslal a neslo mi nalogovat. diki moc.
13.07.2007 - 10:20:56
00
hore mas hladat->rozsirene vyhladavanie->napis tam "pieskovanie" a pohrab sa vo vysledkoch..urcite sa to uz riesilo a myslim, ze relativne nedavno :wink:
13.07.2007 - 18:00:15
00
Aky mas dovod si davat novy nick?????????


aabb Zaslal: 13.07.2007 - 10:19:02 Predmet: ALERT - pokaslal som zmenu hesla.

;)
16.07.2007 - 12:55:19
00
to ALERT - aabb:
Aj ked som low-end-ová cenová kategoria biku, tak neopovrhujem lacnejšími a ani drahšími skvostami čo sa o tebe povedať nedá. Pre teba je všetko šmejd .... ved vieš na čo narážam ..... Na čo ťaháš rozumy z druhých, ked zavoláš svojho servisáka, ktorý má náboje za 20k a ten ti doporučí ....
Ked sa niečo takéto stalo, tak si mal isť do predajne a minimálne si ich mal osobne informovať a ospravedlniť. TOTO sa NEROBÍ!!! :evil:

neviem akým zázrakom sa ti podarila poškodiť sedlovka, lebo pri poslednom spoločnom výjazde som mal pocit, že ti ide hlavne o to, aby sa všetci zúčastnený posr..i z tvojho biku a taký predsa neslúži na bikovanie, čomu zodpovedá aj tvoja technika jazdy.
Nikdy nezabudnem na hlášku roka "už viem na čo je prevod 1:1"

Nakolko si sa nadlho vytratil z fora, tak preto moja reakcia až teraz :roll:
16.07.2007 - 13:57:38
00
roman a čo má teraz za bike aby som sa aj ja posral :-) lebo z toho predošlého čo mal sa mi moc nechcelo :P
16.07.2007 - 17:07:18
00
alert a keď chceš tak si kup toto a možeš po večeroch majstrovať
http://www.dremeleurope.com/dremelocs-c ... cat_id=472
16.07.2007 - 17:12:53
00
alert a keď chceš tak si kup toto a možeš po večeroch majstrovať
http://www.dremeleurope.com/dremelocs-c ... cat_id=472

s tým si ma chcel nasr... po tomto poškulujem už dávno a mám len takú napodobeninu :cry: možno ked budem velký ... :roll:
roman a čo má teraz za bike aby som sa aj ja posral :-) lebo z toho predošlého čo mal sa mi moc nechcelo :P

už si presne nepamätám, bolo to cca pred rokom? Pri výjazde bol problém s XT zadným nábojom, celú cestu blbol prehadzovač (neviem aký) a až na Košarisko šúchala brzda ... nakoniec sa zistilo, že je povolená skrutka LSR tlmiča a drala kotúč .... hold super pripravený bike :oops: vidla (indián Minute 1:00, to si pamätám :wink: )bola prefúknutá, až hrúza. Po miernej úprave tlaku sa zrazu rozchodila a mala dokonca meratelný SAG.
16.07.2007 - 18:34:51
00
ten dremel je super na odlahčovanie komponentov :-) aj s tým ich zveráčikom
16.07.2007 - 18:46:53
00
zase problem s heslom, ja sa z toho blaznim neviem na ake si mi to zasa resetol a nejde mi poslat ani mail s heslom ;-) parada.

1. technika jazdy je moja vlastna kao som pisal jazdim rad aj ked totalne amatersky

2. kupil som si nove sedlo biele, nadherne ;-) tlaci ma ;-) zvyknem si.. dufam ;-) naucil som sa nastavovat prehadzovac atd. mam nove pedale XTR.. a par drobnosti ktore som mal osuchane, pretoze nemam rad osuchane veci ;-)

3. nezhadzujem nic, mam vpazi co kto ma, nech si ma kto co chce, ale ja si ako si povedal potaham rozumy pobrowsujem a kupim si to co uznam za vhodne, vzdy si radsej kupim menej veci ale spickovych lebo som zistil ze lacne veci sa kpovat neoplati a co.. neviem preco do toho rypes, mal som suseda a ten mal komplet xtrko hardtail a vozil sa na nom raz za mesiac ked isiel so psom..

4. vozim sa na biku ako sa len da. takmer kazdy den aj ked nie uplne profi aj ked nemam super techniku ale ani to nehovorim ani nepisem, jedine co sedi je to ze mam rad bike a bikovanie, a komu sa to nepaci nech ho roztrhne ;-)

5. roman nebud taky vztahovacny a zavistlivy. a btw kamos ma naboje za 12 ;-) a ja mam v sufliku hugi 240 ale este som ich nenahodil lebo sa do toho moc nechcem pustat bojim sa ze to poseriem, je to dolezta vec. za a a za b potrebujem kratsie spice.

6. mozno tomu veris ci nie ale mna to teraz tiez napadlo, 1:1.. ;-) a kvli tomu som si kupil aj 34 kazetu xtr a je to fakt pre lenivcov ;-) haha ale dakujem za ten vylet.

Martin. ;-)
16.07.2007 - 19:32:58
00
a kedze som chcel riesit sedlovku, nasiel som nejake clanky ohladne pieskovania, poprosim Vasnejaku mensiu firmu ktora by mi to vpohode spravila, vsetko co som nasiel na webe sa mi zdali byt totalne velke firmy atake na moju sedlovku asi necakaju.,.. poprosim realny typ. moze to trvat aj dlhsie mam uz druhu ;-)
16.07.2007 - 20:53:57
00
keyboard_arrow_up