Pripomina mi to telefonaty mojej mame do lekarne.
Dobry den, mate harmancekovy caj?
A to su sacky alebo nalev?
A kolko je sackov v jednom baleni?
A jeden sacok ma kolko gramov?
A to su tie obycajne ci pyramidkove sacky?
A neviete, je to balene po jednom?
A nahodou nepozerali ste, ma to kovovu sponku na sacku alebo je snurka prilepena?
A to mozem luhovat aj na viackrat?
A ako dlho sa to luhuje?
A neviete, je to len na salku, alebo aj do vacsieho pohara?
A od ktorej firmy to je?
A neviete, ci je to slovensky vyrobok, alebo ci to zberaju niekde v zahranici?
A viete, lebo vcera v televizii davali reklamu, ze k tomu budu vitaminove cukriky gratis, plati ta akcia aj u vas?
A viete mi povedat aka je tam cena?
A beriete aj kreditne karty?
A dokedy mate dnes otvorene?
A to ste ta lekaren tam na prizemi vedla vchodu?
Aha, tak to je daleko, tak ja asi zajdem potom po vysetreni do tej druhej lekarne co je v poliklinike, sedim totiz na druhom poschodi u pana doktora v cakarni (a zjavne sa nudim)...
03.04.2014 - 14:16:10
06
Billes
Výhodou odpovede na fóre voči súkromnej správe je, že sa nemusíš opakovať, kto chce, si to prečíta.

Axel
Tvoja mama je vedomý spotrebiteľ. :-) Pobavilo!
Ani biker nekupuje len kľuky. Potrebuje vedieť výrobcu, dĺžku, materiál, počet prevodníkov, počet zubov, farbu, cenu, dostupnosť.
03.04.2014 - 14:30:26
00
To skor vyznelo, ze jeho mama v lekarni robi.
03.04.2014 - 15:28:03
02
Máš pravdu, ja som to zle pochopil na prvé čítanie. Beriem späť. Telefonáty mojej mame a nie telefonát mojej mamy. :lol:
Tak teraz už chápem, prečo Matt uprednostňuje emailovú komunikáciu pred telefonickou.
Vyvaruje sa takýmto vedomým zákazníkom. :D :D
03.04.2014 - 15:54:15
00
Billes
Výhodou odpovede na fóre voči súkromnej správe je, že sa nemusíš opakovať, kto chce, si to prečíta.

Ty musis byt dobre blby, ked odpovedas na prispevok 6 rokov stary? Este mi o tom pride nejaka drbnuta notifikacia...
03.04.2014 - 16:27:37
01
sama inteligencia z nebies prehovorila :D
03.04.2014 - 18:42:05
02
mierne mimo témy, ale zasa nie celkom,
nebolo by lepšie sa na takéto rôzne "odborné" otázky pýtať priamo matta v e-shope,
alebo: naokolo bližšie ???
:lol:


LL
Výhodou odpovede na fóre voči súkromnej správe je, že sa nemusíš opakovať, kto chce, si to prečíta.



asi to malo byt takto :D
03.04.2014 - 19:21:01
00
a nevýhodou je že sa mierne "zasiera" fórum ...
lebo predpokladám, že dosť veľké % čitateľov to nezaujíma
03.04.2014 - 20:08:45
00
Podla mna by sa mali taketo otazky rozoberat tu na fore ale v temach na to urcenych. Takto by si aj tak dostal odpoved od predajcu ktora moze pomoct, ale moze byt aj subjektivna.
03.04.2014 - 20:09:41
00
Zdravim, vsimol som si, ze sem chodi aj niekto kompetentny. Rad by som sa opytal na brzdy SH BR-M615 http://www.suncycle.sk/sk/produkt/mtb-brzdy-shimano-deore-br-m615-resin-bez-kotucov/5320 . Ide o postu, daju sa poslat ako "mala postova zasielka" alebo treba zaznacit velku?
04.04.2014 - 06:46:31
00
Ty musis byt dobre blby, ked odpovedas na prispevok 6 rokov stary? Este mi o tom pride nejaka drbnuta notifikacia...

Poznáme sa, junáčik, že si dovoľuješ vyjadrovať sa takýmto tónom?
Príspevok nebol určený tebe, pri tagovaní som napísal LL a po stlačení Enter automaticky naskočilo prvé meno podľa abecedy obsahujúce ll.
Tak sa kroť! A nastav si notifikáciu.

LL
Text nikdy nezaberá toľko miesta ako obrázok. A čítanie je dobrovoľné, nech si každý číta, čo ho zaujíma.
04.04.2014 - 06:49:32
00
Zdravim, vsimol som si, ze sem chodi aj niekto kompetentny. Rad by som sa opytal na brzdy SH BR-M615 http://www.suncycle.sk/sk/produkt/mtb-brzdy-shimano-deore-br-m615-resin-bez-kotucov/5320 . Ide o postu, daju sa poslat ako "mala postova zasielka" alebo treba zaznacit velku?


par brzd sa da poslat ako zasielka za 1,95€ ( ale uz k tomu nemoze byt nic doobjednane )

co sa tyka pump, pripadne bombiciek, ja osobne nosim tmel s CO2 ( napr http://www.suncycle.sk/sk/produkt/zefal-sealant-100ml/1556 ), ale nie je to ta najlepsia moznost :) ...uz som si musel volat aj odvoz. ak by niekto chcel pouzivat bombicky, asi najlepsie je spracovana SKS Airchamp, ak malu pumpicku, pozdava sa mi Zefal Air Profil Micro Alu, pripadne vacsia Zefal Z-Cross Alu ( napriklad mne osobne by sa nechcelo fukat pomocou tej miniaturnej Blackburn AirStik SL )

co sa tyka pedalov, cisla udavaju modelovu radu ( podla toho akym cislom zacinaju, tam sa radia 5-105, 6-Ultegra, 7-Dura, 9-nova Dura ), ciselko za tym vacsinou udava ci su navsieho typu alebo starsieho ( cim vyssie cislo tym zvycajne novsi model ). a ci uz chce zakaznik hlinikove alebo karbonove to je z kazdeho individualna volba

ps : ako tu bolo pisane, bohuzial momentalne na taketo otazky na fore nemam cas odpisovat, som rad ze stiham odpisat na vsetky "oficialne" maily ktore pridu na info@suncycle.sk...vcera/teda dnes som na posledny odpisoval rano o 02:49hod a konecne isiel spat. rovnako co sa tyka infomacii ohladom objednaviek, tovaru a vsetkeho spojeneho co sa tyka Suncycle, smerujte dotazy na info@suncycle.sk...prosim nie sem do sukromnych sprav, ani cez spravu na FB ani postovym holubom, ani nijako podobne :) Dakujem
04.04.2014 - 10:48:38
03
Podla mna by sa mali taketo otazky rozoberat tu na fore ale v temach na to urcenych. Takto by si aj tak dostal odpoved od predajcu ktora moze pomoct, ale moze byt aj subjektivna.


takze sa natiska otazka....Kto zalozi temu "otazky pre matta???
04.04.2014 - 10:57:02
00
Ako pise Matus vyssie, taka tema bude na 2 veci.
04.04.2014 - 12:35:37
00
čo sa týka rýchlosti objednané niet čo vytknúť ! :) PS : prídem domov hľadám balík a balika nikde, a rozmýšľam ved som telefonoval z kuriérom..pozeram nejaka krabica od oriflame myslel som že je to niečo pre mamu rozbalím a bola tam kozmetika na môj bicykel :P dakujem Matt za rýchlosť a trocha zábavy
05.04.2014 - 21:51:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up