Najlepšie aj paralyzér k tomu.
03.04.2014 - 12:25:22
00
Lebo často si myslím, že ženám dávajú vodičáky na gynekológii..

Ja som myslel, že ich predávajú v Auparku.
10.04.2014 - 00:22:11
00
Mne svojho casu instruktor povedal, ze ma nauci jazdit tak, aby som presiel skusky. Jazdit v meste ma uz nauci zivot. A nemyslim si, ze kazdy je natolko uvedomely, aby vedel rozoznat tu tenku hranicu medzi dobrym a zlym vodicom. Viac sa k tomu neviem vyjadrit, kedze vodicak mam len pol roka, takze som stale este len "zelenac".
10.04.2014 - 06:43:56
00
nuz kto pozna Peta Klimenta z LV,tak mal nehodu,predbezne zlomene 2 krcne stavce, polovodicka mu nedala prednost H.Nemce :( sezona sa mu predbezne skoncila
10.04.2014 - 15:17:33
00
Sobota, 12. apríl 2014
Chris Horner mal v piatok nepríjemnú nehodu. Pravdepodobne sa zrazil s autom, no okolnosti havárie sa ešte stále vyšetrujú. Celý incident sa odohral pri talianskom jazere Como. Chris našťastie nemá otras mozgu, no zranenia sú dosť vážne. Prepichnuté pľúca, zlomené štyri rebrá a niekoľko stehov na hlave.
zdroj: www.cycling-info.sk
12.04.2014 - 19:36:56
00
nuz kto pozna Peta Klimenta z LV,tak mal nehodu,predbezne zlomene 2 krcne stavce, polovodicka mu nedala prednost H.Nemce :( sezona sa mu predbezne skoncila


tak to je smutne, minuly rok sme boli s nim na preteku v esztergome, a tiez som ho par krat stretol na treningu pri Demandiciach/Zemberovce ... nevies kde presne v Nemciach sa to stalo?
13.04.2014 - 08:44:37
00
Sobotnajšie otvorenie motorkárskej sezóny 2014 na Lipove sa tiež nezaobišlo bez stretu motorky a cyklistu. Chlapi nahrávajúci video zo zrazu sa odparkovali na kraj cesty a kamerovali prichádzajúcu kolónu motoriek (okolo 200 kusov), pričom ich museli prichádzajúci cyklisti obchádzať. Jeden mal tú smolu že do neho pri tomto manévri narazil zozadu motorkár ktorý sa asi chcel ukázať na kameru. Od známych ktorí tam boli (motorkári) , som sa dozvedel že obaja sú OK, ale bike je zničený.

Ak si pauznete moment kedy je cyklista v zábere, tak pekne vidieť že má prilbu pekne zavesenú na volante , takže :fubar: :n: :x ......

Akcia na 1:15..........

youtube.com/watch?v=Fvap0-DkMpA&t=0

22.04.2014 - 20:13:59
00
To je tak keď chce byť motorkár hééérec
22.04.2014 - 22:01:41
00
Kam čumel ten motorkár, do diery od nádrže a sledoval výr?
Inak stretnúť toto, tak asi zastavím a počkám kým rachotilkovia prefrčia. Tam musel byť neskutočný smrad z tých dvojtaktov a že som tam videl aj historické kusy, ktoré majú taký príjemný dusivý modrý dym z výfukov.
22.04.2014 - 22:14:07
00
Min rok jeden motorkár "napral" do auta. Akurát som sa na neho nepozeral (tesne pred tým ma obiehal), len som začul náraz. Rozhliadol som sa a okolo lietali kúsky z motorky, motorkár cupital šúchajúc o pravé zvodidlá (zrejme spravil šikmo salto ponad auto a dopadol na nohy na kraji cesty). Idiot išiel v protismere a nabúral do auta, ktoré by videl aj slepý. Auto bolo samozrejme vo svojom pruhu a nechalo s poškodeným predným ľavým kolesom viditeľnú čiaru, že sa šmýkalo dobrých 30 cm od stredovej prerušovanej čiary. Nuž poniektorí motorkári by nemali chodiť ani peši. :D
22.04.2014 - 22:49:30
00
No zahájiť sezónu bez karambólu to sa asi pri motorkároch považuje za nešťastie.
22.04.2014 - 22:58:14
01
skoda ze to video nepokracuje,ale ten cyklista je tiez pekny blbec ze da prilbu dolu z hlavy aj ked sa slape do kopca.dufam ze si hlavu dobre roztrepal.a pouci sa do buducna.motorkaraani nebudem komentovat a zasa bude moto v super stave na predaj :)
23.04.2014 - 13:32:43
01
No ja pracujem na Traume na urgente a nieje nič horšie ako vytrepaný biker,bez prilby,rukavičiek a v krátkom drese.Pokiaľ je iba odretý, tak si to zapamätá na dlho, ale pokiaľ si poriadne udrie hlavu môže skončiť veľmi ,vééľmi zle
23.04.2014 - 15:39:37
00
to je asi daka moda, posledny tyzden som postretaval kopec 'bikerov' ktori mali prilbu na riaditkach abo inde zakvacenu. vobec nechapem o co im ide, ze pre keru rit si to neda na hlavu ale trepe to na riaditkach..., keby ju nemal vobec tak nepoviem, ale ked ju ma a nema ju na kotrbe tak nechapem

ale zazil som aj jedneho co vzdy ako zastal tak prve co bolo tak do 5s daval dole prilbu z hlavy, bolo uplne jedno koli comu zastal. vkuse len s tou prilbou narabal horedole. asi daka choroba
23.04.2014 - 22:39:05
01
Obkukali od Jezusa :-)
23.04.2014 - 22:40:47
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up