Specialized Svätojurský MTB maratón

12.04.2014
1. kolo - XCM Tour
1. kolo - Slovenský pohár XCM
1. kolo - Župný pohár
MTB maratón
Svätý Jur (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Pozvánka, Foto, Výsledky, Reportáže
Zúčastnených bikerov (72)
andrej25andyapobasebastylicabimjeambrunicekBthBikeessdakeyrasdeododomat1DomestikDURI76EnemyenniofabkofilippGaliPetGeorge17Gersonjanovargajarko22jaro180johnnySVKJožoŠJuraj-MTbikerKaskajaKolivongstonLeroyLubo_mamo_carbonLukas_h22MageZMajajanicovaMareKMMmarillomatttassMemphis333michelinomiloš.h636milsuminco87Mino888Miso87mortalbadmravacnerioliver99paligatorPato95peter1976peterbacilpeterppPogypukalovicPupokradekbohuslavRobo87saki66Sakvissimkomasimon97siso33SNBzuzisolvostephmaticstinkSuetimotejtinoLMtorres80unigenavlsuwill
Konstruktivna kritika je na mieste...a posuva nas dalej ;) a ako par stran dozadu juri napisal bagety sa menit nechystame...ale mozme ich nejako vylepsit :)


pridajte rezen a hranolky a odoberte pecivo :)
16.04.2014 - 10:20:32
00
a manzelka je nasrata doteraz - to nema ziaden suvis s maratonom... :-)

Zo začiatku tvojho príspevku to vyzeralo, že aj za jej nasratosť by mohla bageta..

Keď som bol ešte mladší a sprostý (už som starší) a trápil sa aj behom, tak na behu Baba-Kamzík mali organizátori na stránke vypísané koľko asi pokrýva štartovné a koľko treba vykrývať sponzormi a zdrojmi klubu. Možno by sa zišlo pootvoriť oči aj cyklistom, ktorý mi prídu namlsaný z minulých rokov (nielen pri tomto maratóne). Mne sa tiež pačilo dostať ešte tričko, alebo dres a kadejake serepetičky..Ale dosť pochybujem, že to bola pre oragizátora ľahká záležitosť.. Ono pri porovnaní s veľkými podujatiami, napr Salz, je dosť otázne, koľko sa podieľa samotné štartovné na tom cieľovom kateringu a nakoľko je to umožnené sponzorsky, alebo inými prijmami, napr z predajných stánkov atď.
16.04.2014 - 10:25:34
03
Ano zalezi na uhle pohladu. A nemaj infantilne poznamky k pojmu zakaznik. Som zvedavy,co by sa dialo keby na Šele,Salzke dali zavodnikom bagetu s troma platkami salamy. Presne pretoto som prestal chodit na niektore maratony. Za svoje peniaze si vyberam. Ak to tebe nevadi,tvoja vec. A keby nik neorganizoval urcite by som si zobral bike ,camelbak ,siel by som pojazdit do lesa a potom dobre najest. Alebo k susedom do Rakuska v Neusiedleri je tam super pizzeria da capo.

áno záleží na uhle pohľadu:
štartovné:
Svätý Jur - 15 - 20 (len v deň štartu) Eur
Šela - 21 - 29 Eur
Salzka - 30 (22 km do 1. marca) - 85 Eur
16.04.2014 - 10:32:05
01
Urobiť štart v dvoch vlnách bol výborný nápad. Mne pri prihlasovaní nik nepovedal v ktorej vlne mám štartovať. Musel som sa vrátiť a opýtať. Povedali, len tak od stola, že v druhej. Predbiehaním zaostalcov z prvej vlny sa zbytočne vytvárali rizikové situácie a strácali cenné sekundy (u mňa to mohli byť aj minúty). Nebolo by ideálnejšie robiť výber do prvej podľa výsledkov z predchádzajúceho ročníka???
16.04.2014 - 11:01:50
01
Stačilo si prečítať propozície. A keď si dobre pamätám, tak krátka mala rozdelenú aj prezentáciu podla vĺn.
16.04.2014 - 11:07:05
02
Nuž, čítal som ich. Práve preto môj postreh je adresovaný organizátorom a prípadne aj tým s "dobrou pamäťou"
16.04.2014 - 11:31:22
00
Myslis to blato v tom kelimku? Existuju cateringove firmy za fajn peniaze. "ides na preteky.... Ty si kompletny??Alebo len drzy? Cize mam zaplatit a ,ak sa mi nepaci jedlo mam byt ticho?Nebol som sam . Ticho nebudem,tu bagetu som slahol do kosa. Na tom to celom paradoxne nie su dolezite tie bagety,ale pristup.
Ale aby som nebol iba zly,znacenie bolo špičkove aj organizacia.


cateringova firma??? si tusim pleties cyklomaraton s plesom v opere :D :D :D
16.04.2014 - 11:33:58
02
Nuž, čítal som ich. Práve preto môj postreh je adresovaný organizátorom a prípadne aj tým s "dobrou pamäťou"

z propozicii
"Prvá vlna na strednej trati - 300 štartujúcich - doporučujeme prihasovanie pretekárov s vyššou výkonnosťou."
mal si sa ozvat ze chces prvu vlnu... tiez, ak si sa registroval relativne neskoro tak uz tych 300 miest mohlo byt obsadenych.
16.04.2014 - 11:55:36
00
Mam pocit, ze na vacsinu veci som uz reagoval, preto nemam potrebu sa k tomu opakovane vraciat.
Priznavam, ze niektore veci mohli byt lepsie a verim, ze do buducna aj lepsie budu.
Pozorne citam vsetky prispevky, aby som vedel, kde si dat na buduci rok viac pozor, aby neprislo opat k nedorozumeniu napr. len kvoli malej informovanosti.
Aj my organizatori sme len ludia, ale sme tiez pretekari, takze sa vieme velmi dobre vcitit do role vas pretekarov.
Velmi ma mrzi, ze niektori z vas meraju kvalitu celeho podujatia (ne)kvalitou bagety v cieli.
Nabuduce vas nechame spravit spravit 80koleciek okolo futbaloveho ihriska a dame vam teple jedlo na tanieri, vy budete spokojnejsi a my budeme mat vyrazne menej prace.
Myslim si, ze zakladne potreby boli zvladnute aj ked nie na sto percent. Popracujeme na nich a mozno o par rokov budeme mat aj helikopteru ;)

WC skutocne boli k dispozicii na starte a myslim, ze boli aj oznacene, len nie dostatocne velkym napisom. (nabuduce zvacsit napis, informovat moderatora..)

misopetrovic - je skutocne uz nasim clenom. v roli organizatora je zrejme prvy krat a vie ako sa narobil, preto reaguje trochu horlivo ak niekto posudzuje kvalitu podujatia (teda aj jeho prace) bagetou..

jaro180 - vdaka za pekne video

linky sa snazim zhromazdovat na nasej stranke, ak viete o dalsich, dajte mi vediet
16.04.2014 - 12:33:07
03
neviem kde je problem ale ta stranka ck sv jur mi viac nejde ako ide. aj pred pretekmi aj teraz
16.04.2014 - 12:44:03
00
Kokos, riesite tu bagety.......dost vtipne :) Vsetko je o peniazoch a budme radi ze aspon mladez sa ma kde sancu ukazat a odprezentovat...
16.04.2014 - 13:09:54
00
Nuž, čítal som ich. Práve preto môj postreh je adresovaný organizátorom a prípadne aj tým s "dobrou pamäťou"


ono to bolo aj v prihlaske jasne odlisitelne. natvrdo bola nastavena druha vlna, prva vlna bola volba s dovetkom "ano, mam na to " - vediet citat ma svoje nepochybne prednosti... z mojho pohladu organizatori toto mali velmi dobre a prehladne vyriesene
16.04.2014 - 13:22:27
03
Zdravim vas chcem sa informovat či bol v štartovnom nejaky voucher na foto z faxcopy?Dakujem Jaro
16.04.2014 - 21:08:44
00
nie ale na vode bola zlava na rozbor vody ;)
16.04.2014 - 21:21:29
00
Prikladam link na fotky z maratonu.. https://plus.google.com/photos/102568519330222749164/albums/6002790478044985329?authkey=COPT8sWKlISQ6wE , niektori sa tam dufam najdete :) ospravedlnujem sa za kvalitu.. ale niesom fotograf.. fotil som len tak aby som sa zabavil ako regulovčik :)
17.04.2014 - 07:14:16
010
keyboard_arrow_up