jujci :rofl:

Co jujci, ale ten Truvatyv. :-D
16.04.2014 - 20:59:49
02
ze vas to bavy
17.04.2014 - 01:34:49
00
ze vas to bavy

bavy - správne baví; v žiadnom slovese v slovenčine nie je na konci ypsilon, teda až na pár výnimiek (na ktoré je slovenčina tak bohatá :lol: ) - Prípona -y sa u slovies vyskytuje iba v rozkazovacom spôsobe niektorých vybraných slov!
Skry! Umy! Ry! Vy! (príkaz psovi :-))
17.04.2014 - 07:36:05
01
Že vy :D To by sa nemalo používať lebo pes nebude vedieť či mu kážeš vyť alebo mu vykáš :D
17.04.2014 - 08:26:56
00
Jeden môj deň poslovensky

Tak si krúzujem na svojom biku, len piJanko. Je taký trafik, že spídovať je nemožné a džob v ofise počká.
Chcel som si zobrať vekejšon, ale môj manažér to neaprúvol, lebo dnes bude spešl ívent a chcú, aby som suportoval svoj department. Okrem toho, vekejšon vraj mám forekastovať na celý rok dopredu. Ejčár o tom forvardlo ňúzleter a za neaknolidžment rúls môžem dostať varningleter.
Loknem bajk a vchádzam do budovy. Vtom ma sekuriťák sediaci za frontdesk upozorňuje, že nemám nahodený bedž. A čo som ja, nejaký vizitor?
Prichádzam na svoj flek a celý flór sa tvári strašne bizi, žiadny gríting.
- Háááj. - pozdravím aspoň ja, ako slušný človek...

Stárbux kofi a bejgl musia byť, to ma kikne do dejly fló.
Zasadám za komp a čekujem imejly. Zrazu mi outluk popupne na skrín rimajnder na míting. Nechápem, čo je na tom spešl ívent, mne to pripadá ako biznisezjúžual.
Celé to setupovala nejaká frigidná píár manažérka mýliac si dejting s mítingom.
Vybavujú sa mi hmlisté spomienky, že predsalen niečo spomínala. Len ja som sa vtedy viac sústredil do jej výstrihu ako na jej slová.
Netuším, aký task mám naskedžulovaný, ale v tejto imerdžensi siťuejšon musím byť redy pre každú opšon. Najradšej by som to asájnol marketingu, ale oni nie sú skyld a bol by to fejl. Vraj to bude víájpí klient, nechceme žiadne fópá.
Narýchlo davnlódujem nejaké šoty a dravingy, pazlujem ich do prezentácie. Pejstujem na úesbékľúč, printujem slájdy aby som mal handout a som redy fejsovať vór.
S fejkovaným smájlingom sa teda presúvam do mítingovky.
Developérska kompany by rada spolupracovala s našou pri implementácii projektu väznicových strešných sytémov z tíkového dreva aplikovaných na stavbách v retro štýle.

Že aká konfjužon! Oni asi netrekujú čo spíkujú.
Radšej by som naďalej sledoval rieltájm múvi ako tá babenka vrtí zadkom pred vájtbórdom, ale asi spotlajtu sa nevyhnem.
Tíkové drevo näny dobrá selekšon na strešný systém.
Väznicový systém je in, ale hambálkový alebo polvalbový systém majú bližšie ku klasike.
Mozart a Wagner dokonca ešte bližšie.

Nahodili taký pokerfejs, až som nechápal, kto z koho robí srandu.
Nakoniec sme sa dohodli, že vytvoríme nejaký shérpojnt axe-sibl pre všetkých, kam oni môžu aplódnuť naskenované výkresy od dizajnérov a my to narysujeme tak, aby sa to a dalo postaviť.
Len aby to nejaký esej random nedilítol, keď bude robiť ospečing!

Bolo načase dropnúť celý míting a presunúť sa do kantíny, lebo hlad mi už dávno rerútoval myšlienky na ól-jú-ken-ít afterpárty.
Tešil som sa na stejk a čízkejk, ale ušla sa mi len držková polievka.
Pred rájdom domov ešte pozriem na emtíbajker, nech som v obraze. Čo ak náhodou resívnem niečo čelendžing. Medzi toľkými frendly úzermi, kto to bude dnes?
17.04.2014 - 14:17:23
05
:D ty vole, to si sam vymyslel?
17.04.2014 - 14:50:15
00
To nevymyslíš, to je život. ;-)
17.04.2014 - 16:28:24
00
Tak toto čítať nebudem. Po prvej vete som takmer dostal záchvat. Doteraz som nemal alergiu, ale teraz prepukla naplno! :puke: Skôr znesiem uzákonenie anglického jazyka ako úradného a jediného jazyka na Slovensku ako sa čoraz častejšie stretávať s takouto hatlaninou! :whew: Idem to rozdýchať. :D
18.04.2014 - 23:32:57
00
Hrubka priamo v nadpise clanku na MTBiker.sk (uz to sice opravili, ale na FB a v notifikaciach to uz zostane tak).

Jozef Metelka o úspešnom pôsobení v Mexiku a zisku troch medailý
19.04.2014 - 22:35:03
02
Toto sice nie je o "hrubke", ale takyto pisomny prejav je podla mna este horsi ako gramaticka chyba...
Kupil som tieto plašte a vo vidle je skoro na tesno tak 3-4mm.


Uz len dodam, ze do profilu si dotycny dal fotku bajku Kellys, ale nazov z fotky opisal ako Kellis... :tmi:
21.04.2014 - 00:30:38
00
nájdi si kopček ktorý ma prevýšenie 5% a dĺžku 3km, pokiaľ ho nevybehneš aspoň 25km/h tak na najlepších nemáš....


Prevysenie je rozdiel vysok dvoch bodov merany v metroch, nie v percentach.
Podrobnejsie tu: http://cs.wikipedia.org/wiki/P%C5%99ev%C3%BD%C5%A1en%C3%AD
Z kontextu vety je zrejme, ze na miesto slova prevysenie mal byt spravne pouzity vyraz "priemerny sklon" pripadne "priemerne stupanie".
Rovnakej chyby sa casto dopustaju aj sportovi komentatori v TV. :tmi:
21.04.2014 - 16:53:11
03
Tato tema v tomto fore, je asi ozaj iba pre ludi s komplexom, ze som lepsí ako ostatní, alebo nechcenych učitelov. Kazdy kto chce to pochopi, ci je to prevysenie alebo stupanie. Ci kellys alebo kellis. Uplna úchylarna alebo vela volneho casu. Potom nech tu niekto rozprava ako treba komprimovat foto kvoli MB, toto su zbytocne MB.
21.04.2014 - 18:30:17
02
JAHMAN hlavne ITckar Jezus chce aby sa tu dodrziavalo nieco,co nie je zakotvene v pravidlach...shit.... moderator bez akychkolvek exp.....
21.04.2014 - 19:26:26
00
JAHMANsv, nikdy som nemal potrebu prispievat do tejto temy a ak by som nespravne pouzitie zmienovaneho vyrazu zaznamenal len vo FEDERERovom pripade, asi by som nad tym len kyvol rukou. No uz po X-ty krat som zaregistroval nespravne pouzitie pojmu "prevysenie" aj pre oznacenie sklonu svahu resp. stupania, a tak mi nedalo na to nepoukazat.
Vo vseobecnosti casto clovek ziskava predstavu o vyzname (pre neho) noveho slova prave z kontextu, v akom je dane slovo pouzite. Ak teda nejaky mladas alebo zacinajuci biker nema jasno, co to "prevysenie" je, rychlo si na zaklade takychto chybnych tvrdeni vytvori mylnu predstavu o vyzname tohoto slova. Toto je verejne forum patricnej urovne, kde si prispevky citaju desiatky ludi denne. Spravne a presne vyjadrovanie by tu preto malo byt samozrejmostou. ;)
21.04.2014 - 23:09:58
011
tapered (krk vidlice)
anglicky znamená: reduced in thickness toward one end.
Slovensky: zbiehajúci, zužujúci sa, kónusový

selfie znamená autoportrét
22.04.2014 - 07:13:12
00
keyboard_arrow_up