Caute chcem sa podeliť zo zážitkom, skusenostou s týmto obchodom. Potreboval som prepliesť koleso lebo často mi pukaju špice. Pri prvej výmene mi koleso nevydrzalo ani 2 dni a opäť praskla špica. Vedy ma predajca ukacal, aby som vymenil len jednu, ja som uz žiadal prepiesť cele koleso.
Druhýkrát som dosiel a čakal som na koleso 1,5 tyždna s tým, že ak do utorka-stredy nebude koleso,kt. nemali tak mi prepletú stare. Došla streda na prvý pohľad sa zdalo že je to spravené. Dotiahol bike a povedal, že to ešte nie je, že nikde nemajú zadné koleso (ráfik) !!!! 21. storočie a on mi ide toto rozpravať, čo logistika sa realizuje just-in-time. Chcel to presunúť na nasledujúci den ze to spraví ja som ale nemal už čas, tak sme sa dohodli že to spraví do 19,00 hod. To koleso narýchlo zmontoval TAK, že NEDOSTATOČNE DOTIAHOL RÝCHLOUPINAK na kolese. Ked som dosiel domov tak sa mi rozpadlo koleso vôbec nedrzalo čím sa mi rozdiahol rám na biku. Štasie že som nesiel dole kopcom. To že pritiahol brzdu k rafiku a stratil čapik z ventilku mi až tak neprekáža.
Ale že nedotiahol koleso
toto je ich spoľahlivá robota.

http://www.bicykle-pp.sk/

Vašu predajnu budem obchádzať zdaleka.
17.04.2014 - 09:03:36
00
keyboard_arrow_up