Chcel by som sa opýtať, či niekto nevie, či sa toto jazero dá prejsť na biku celé okolo. Podľa mapy tam je značená cesta, ale podľa videí mi tá pravá zadná časť pripadá moc strmá. Chystám sa tam v septembri, tak by som rád vedel, či sa to dá celé prejsť.
16.04.2014 - 10:39:28
00
nazdar pred 2rokmi sa to dalo ale na tej jednej strane je len chodnicek(pod kopcom) + je zakaz bikom(na nejakom useku) ale nikto to tam nekontroloval vtedy. druha vec je ze su tam asi 3-4miesta kde treba prenasat bike cez suche koryto ale ak bude prsat dovtedy moze sa tam valit voda a nemal by si sancu asi prejst . inak je tam aj dost cyklotras asfaltovych
16.04.2014 - 10:52:45
00
Ďakujem za odpoveď, my chceme ísť jeden deň Bohinjské a Bledské jazero, taký okruh, preto som chcel vedieť, či sa to dá. Ďaľší deň výjazd na Mangart a tretí deň okolo jazera Worthersee. Potom ešte zdolať peši Dobratsch a naspäť domov.
17.04.2014 - 20:50:44
00
ahoj,minuly rok sme tam isli kuknut so synom a tiez sme boli prekvapeny ze sa dalo ist iba po jednej strane jazera a na druhej bol zakaz pre cyklistov a radsej sme neriskovali ked nas upozornovali ze to tam beru dost vazne s porusenim a ze su vraj pokuty vysoke.Inac auto sme nechali tak dalej pri riecke na takom strkovom malickom placi a odtial sme slapali nadhernym chodnikom az k vodopadu,len tam sme museli pri vstupe nechat bajky,zaplatili vstupne a sli kuknut na ten slavny vodopad Slapice ...no je tam pekne len som cakal viac akoze pre bajkerov,,,ale prostredie nadherne
20.04.2014 - 18:48:28
00
keyboard_arrow_up