Hack3r
Zlomene jablcko + nalomena pistala - blizsis info po zajtrajsej vizite.
Je to moc opuchnute, tak to nemozu operovat.
Lezim na izbe v nemocnici a mam tu tablet, tak si kratim cas tu na fore...
21.04.2014 - 21:36:27
00
KinDo prajem skore uzdravenie
21.04.2014 - 22:04:19
04
Tiez prajem skore uzdravenie .... a ako dopadol bicykel..?
21.04.2014 - 22:05:52
00
Skore uzdravenie prajem!
22.04.2014 - 08:24:19
00
vdaka :)
Bajk v pohode.
pri tom elektrickom stlpe bol krtinec co nemal ani pol metra. Ale hned za nim bola mala jama ktoru som si vsimol az ked som bol nad nou. Akurat na koleso. Isiel som tade prvy krat - keby som vedel co ma caka, tak to preskocim, alebo obidem...
Zazmatkoval som a blbo padol :(
Zajtra skusim vlozit fotku - len som ju robil poleziacky, tak moc nebude vidno :)
22.04.2014 - 19:40:06
00
mapa by sa nenasla? my dnes cez patuch do sulova, hore na kalvariu a odtial po modrej na lietavsky hrad


ale našla, alternatív je viacero buď priamo z Minčola po modrej alebo z Turia na Sačné a pokračovanie doľava po zvážnici až takmer na jej koniec, potom dolu po modrej z Minčola a na konci kamenitého úseku v lese je jasná odbočka doprava...nedá sa to minúť...na ňom už nie je kam zle odbočiť a dostaneš sa na hrebeň nad anakondou...
23.04.2014 - 09:43:33
00
Nejaky tip (idealne GPX subor) ako zacat hrebenovku Lucanskej Malej Fatry zo Ziliny by sa nenasiel?
(Vhodne miesto napojenia na hrebenovu cervenu TZT je asi Mincol?)
Ak to budu chodnicky slapatelne do kopca, nenahnevam sa. Moze byt aj kratke tlacenie (do 20minut).
Vdaka.
23.04.2014 - 10:08:02
00
podľa mňa klasika buď cez Polom - Saračníky - smer na Vrútky a potom znovu do kopca po zvažniciach až ku žltej značke a po nej do sedla pod Minčolom, alebo alternatívne na tejto trase na 2 rázcestí doprava ku poľovníckej chate a Lapierrovou cestou poza chatu doľava traverzom na modrú značku na Minčol...a z druhej strany logicky turskou dolinou až pod Minčol, tu je na výber najprv žltá ktorá sa napojí na modrú tesne pod vrcholom Minčola alebo sa dá z nej odbočiť znovu do sedla pod Minčolom len z opačnej strany ako pri prvej trase...
23.04.2014 - 10:16:10
00
tu je gpx-ko tej Mirovej trasy, len neviem či chodí pod Minčol tým mnou vyklikaným chodníčkom alebo tým nad ním....každopádne odtiaľ je to na Minčol už len kúsok...
23.04.2014 - 10:28:27
00
Ja by som vysiel cez Polom a dalej po zvazniciach by som sa napojil na asfaltku na MH , tam Kofolka a odtial na Krizavu. Z Mincola je to okrem super kamenneho zjazdu vsetko do kopca, niektore useky aj na tlacenie ale dupaci si isto pridu na svoje :-). Pali a pokial planujes ist po hrebeni?
23.04.2014 - 14:17:57
02
Katko tu odbocku som si vsimol len som nevedel kam to vedie.
23.04.2014 - 17:20:53
00
podľa mňa klasika buď cez Polom - Saračníky - smer na Vrútky

To ste ma prekvapili, ze aj zilinska klasika na Mincol ide z Martinskej strany. Tam uz som bol a rad by som vyskusal Zilinsku stranu. Z doliny od Visnoveho sa nieco pouzitelne najde, aj ked v zavere bude asi viacej tlacenia?
Z lesnej cesty z doliny existuje nejaky pouzitelny prepoj na modru znacku, alebo sa da modra slapat uz z Visnoveho?
http://cmaps.gpsteam.eu/index_svk.html#x18.80195y49.14159z15m7v36
Anakonda sa da slapat aj do kopca?
Exisuje prepoj z asfaltky na Polom na Sucharovu., pripadne nejaky zapadny traverz od Saracnikov?

Na hrebeni planujem ist po Vricke sedlo, navrat vlakom z PD.
24.04.2014 - 07:13:13
00
je aj od ziliny, turskou dol. po asfaltke na sacne pokracujes dalej uz po zvaznici az po modru a po nej vytlacis zaver na mincol ....myslel si vricanske sedlo...aj na hrebeni je zopar tlaceniek s.majbikova-grun, na hnilicku kyceru ,na jankovu a na skalky tiez trocha...nechces ist spat do ziliny ? je to blizsie a z vricanskeho je pohodlny zjazd do raj.lesnej....
24.04.2014 - 07:41:14
00
z Visnoveho ani nie...to uz potom z Turskej cez Zdobinu a na konci sa napojis na modru...tam sa da este sliapat ale potom uz len tlacis od odbocky do konskej riti...v Turskej cez Sacne s napojenim na zltu je to najlepsie...Sucharova, Anakonda nahor je nerealne :)
24.04.2014 - 07:44:23
00
Tak ste ma presvedcili na martinsku stranu :)
Ked trasu naplanujem, hodim to sem, ale aj to bude najskor o par tyzdnov.
Planujem ist hreben, ale dat si aj dalsiu celodnovku medzi ZA a Vrutkami (chata pod Suchym, chata Klacianska Magura, Martinky, Anakonda ) je tiez celkom dobry napad.
24.04.2014 - 08:07:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up