Pepoxid Tak Ak si chces ponechat terajsi bike tak urcite zo Spicym nespravis chybu. Ale jak som pisal skus sa zamerat na rocniky 2011 vyssie kvoli pevnej zadnej osi. 2011 vyuziva Syntace X12 system pozdejsie vyuzivaju Shimano system 142x12mm.

Ak ale chces len jeden bike tak Zesty je podla mna dobra volba. Tiez to tak mam. 2010 jak uz bolo spominane ma linerany chod ale 2011 uz zmenili dizajn na viac progresivny charakter.

Pri Zesty alebo Spicy rocniky 2012 a 2013 ti staci na zmenu zdvihu dlhsi/kratsi tlmic a shock shuttle a mozes si menit zadny zdvih podla toho jak potrebujes ;) A v predu nejaka Fox Talas 2014 z novym systemom zmeny zdvihu :)
16.03.2014 - 07:07:26
01
LOVE Ten Spicy, ktory pozeram je 2012, takze toto ma uz osefovane.

Nova Fox Talas? To tak mozno na dalsie Vianoce, hladiac na cenu :D

bratranec_itt Mam v sucasnosti Talas a ta moznost znizenia zdvihu mi velice vyhovuje. Ci sa uz potrebujem cez mesto niekam dopravit alebo potrebujem v strmsom kopci presunut tazisko dopredu.
16.03.2014 - 08:58:48
00
Páni, tak som hľadal, uvažoval, písal, volal...a stále som nevedel nájsť Spicy 2012+ v slušnej výbave za cenu, ktorú by som bol ochotný investovať.
Až pred troma týždňami som previezol po hrebeni Martinských Holí kamarátov Transition Bottlerocket 2012 - ľahké dartmoor kolesá, tlmič vzduchový Fox RP (High Volume) a vpredu RS Lyrik. Osadený X0, XT, XTR zmeskou. Samozrejme pevné osky. A zamiloval som sa :D
Šlape bez problémov aj technické úseky, veľkosť sedí a pri zjazde som lietal (na biku) ako nikdy. Tak dúfam, že s ním budem spokojný :)
23.04.2014 - 18:17:31
02
keyboard_arrow_up