ten mato ma stale smolu a zase prehazka jajajaj
28.04.2014 - 14:22:49
00
Juraj kubicek mi pisal ze chalana so zlomenou klucnou kostou viezol do nemocnice... :(

jj, z NR do BA sme zurgovali Juraja... z nemocnice v Bojniciach do NR sa viezol v spoločnosti mojich rodičov a babky, ešte som sa ho nepýtal, či cesta bola pokojná :lol:
28.04.2014 - 15:03:05
02
no ja som obišiel nato že som tam dal 2xsalto a prasknuté kolo a odrené pinarello ok.....Len som spal na 1boku a v práci som toho moc neurobil.......Fajn narazený jak kondvička na mlieko....Pozdravujem spolubojovníka čo sme nie našou vinou zleteli medz a nech sa mu klučka rýchlo zhojí.....Dušan PB---Pinarello Qatrro....čaute.
28.04.2014 - 15:10:31
00
tu je pekne vidiet priebeh pretekov u tych, co su na strave...rozdiel medzi 1. a 2. skupinou cca. 3 až 3,5 min.
http://labs.strava.com/flyby/viewer/#134900182,95UKCG6mCgi1FAoIHFUKCK38CQgjTgkIohcLCBK3CQhkYQcIzU0JCBYBCgjBOQoI
28.04.2014 - 16:47:22
00
Aj po oprave výsledkov som zostal na listine čo nedokončili pretek,takže sa nevyriešilo nič, vdaka :-(

, zhodnotím to asi tak že 20 eur štartovné plus cesta 200km teda dost drahý tréning na moje pomery a možnosti :-( . Bez čipov nerobte preteky !
28.04.2014 - 19:08:12
02
No ja som tam sice nebol, bol som v Bystricke na sprinte, ale ist cestny pretek bez čipov tak to je na hlavu a na hanbu. Ked dojde balik tak mozu akurat tak trt zaznamenat a nie kto mal aky cas. A sice som necital propozicie len tieto komenty, no ked niekto dosiel s casom ktory ani nemal spravny a este sa nasiel na vysledkovej listine ako ze nedosiel tak to je amaterizmus najvacsieho zrna. Minuly rok som bol skusit na Martinsky cyklomaraton a to bolo zorganizovane super a boli samozrejme aj čipy...tento pretek bol len predrazeny trening ako napisal LUbo44 Ak nemate prilis daleko do Martina odporucam http://www.maratony.eu/events/martinsky-cyklomaraton/#ad-image-0
28.04.2014 - 23:07:26
01
chytiť balík na rovine z kopca je problém bez čipov. tušil som, že bude mať organizátor s tým problém. Ja som došiel za balíkom, tak ma to moc netrápi, ale ked niekto nieje ani vo výsledkoch a ocitne sa DNF, ? .
Odporučam Okolo Magury14.6.2014 Na fačkovskom Sedle . Straty na víťaza budu presné, Neutrálne mech vozidlá budu mať aj kolesá aj bicykle v prípade pádu,aby mohol dotyčný keby lahol aj pokracovať ďalej.
viac http://www.cyklistika-sk.eu/?xd_design=Kalendar_detail&id=159.Okolo%20Magury%20%20Cesta%20-Verejn%C3%A9%20marat.
ešte stále sa dá prihlásiť za nižšie štartovné .
29.04.2014 - 14:40:24
00
Chcel som ist na tu Maguru, ale zatial sa necitim na to aby som po 110km finishoval na Fackovskom sedle :D tak som zvolil radsej u nas Medvedi okruh na MTB. to je tiez pekna akcia http://www.rajeckymaraton.sk/?h=mo&v=1&m=mo010
29.04.2014 - 15:43:08
00
Škoda, Medveďák som chodil rád, dokonca som aj bol raz asi 4 m. Keby som bol vedel. dáme to na nedelu. Ale vsetko už je vybavené, a raz sa už posuvalo, kôli pretekom kde sme z org. výboru a zabesp. viacerí .
29.04.2014 - 22:32:40
00
preco tam bolo tak malo ucastnikov, 68 ?
a misopetrovic - preco si Elite kategoria?
30.04.2014 - 13:39:25
00
ja vam poviem preco tak malo: lebo ked som v robote oznamil,ze tam mozeme ist viaceri....aj skupinka 10 ludi,tak som pocul,ze co tam oni budu robit ... preteky sa robia asi fakt pre par jedincov....fakt neviem preco ludia aj nizkych vykonov maju strach chodit na taketo nieco......raz som to zazil: po 1 km mi ubzikli vsetci a trepat sa 100km sam uz ma prestalo bavit.....
ano, presne ako to napisal Lubo44 bol by to sakramentsky drahy trening......esteze boli tie nocne a polovicna odstavka :(
fakt neviem kde zacina byt problem? pozeram ucasti ludi a ma to klesajucu tendenciu vsade: ked so pocul,ze ide tam dukla TN,idu tam cinellaci,tak ludi prestava chut chodit na taketo podujatia...a maju pravdu:
iron.hide to je moj nazor preco tam bolo tak malo ludi......
co tak ako v Martine doplnit aj kratsiu trasu a slahnut ju 3 minuty za hlavny peloton,nie opacne: 110km takto na zaciatku sezony je proste moc

neviem si predstavit,kebyze tam trepnem mam zlomenu klucku ako Clarke: ze kto mi tam pomoze :( radsej si to nechcem ani predstavit


Naposledy upravil canopus dňa 30.04.2014 - 15:08:20, celkovo upravené 1 krát.

30.04.2014 - 14:57:44
02
iron.hide pretoze mam licenciu U23 :) a rozhodcovia ma hodili medzi elite :)
30.04.2014 - 14:58:02
00
malo pretekarov bolo pretoze sa isiel SP v krupine v ten isty den ...
30.04.2014 - 15:50:32
01
ja vam poviem preco tak malo: lebo ked som v robote oznamil,ze tam mozeme ist viaceri....aj skupinka 10 ludi,tak som pocul,ze co tam oni budu robit ... preteky sa robia asi fakt pre par jedincov....fakt neviem preco ludia aj nizkych vykonov maju strach chodit na taketo nieco......raz som to zazil: po 1 km mi ubzikli vsetci a trepat sa 100km sam uz ma prestalo bavit.....
ano, presne ako to napisal Lubo44 bol by to sakramentsky drahy trening......esteze boli tie nocne a polovicna odstavka :(
fakt neviem kde zacina byt problem? pozeram ucasti ludi a ma to klesajucu tendenciu vsade: ked so pocul,ze ide tam dukla TN,idu tam cinellaci,tak ludi prestava chut chodit na taketo podujatia...a maju pravdu:
iron.hide to je moj nazor preco tam bolo tak malo ludi......
co tak ako v Martine doplnit aj kratsiu trasu a slahnut ju 3 minuty za hlavny peloton,nie opacne: 110km takto na zaciatku sezony je proste moc

neviem si predstavit,kebyze tam trepnem mam zlomenu klucku ako Clarke: ze kto mi tam pomoze :( radsej si to nechcem ani predstavit


canopus nezabudaj ze to bolo 110km po rovine co je tazka pohoda :) len jeden kopcek :)
30.04.2014 - 16:43:12
00
[quote=""]
...fakt neviem kde zacina byt problem? pozeram ucasti ludi a ma to klesajucu tendenciu vsade: ked so pocul,ze ide tam dukla TN,idu tam cinellaci,tak ludi prestava chut chodit na taketo podujatia...a maju pravdu...

Pamätáš,presne toto sme rozoberali po minuloročnej Baťovianskej galuske, je pochopiteľné že to odradí skutočných hobbíkov(samozrejme nie takých, ktorí sami seba nazývajú hobbíkmi,pretože nemajú licenciu a pritom denne trénujú a najazdia za rok 10 000km a viac :lol: ) pretože prídu preteky a ten ,,skutočný hobbík" je 5minút po štarte niekde 2km za pelotonom a chytí na víťaza 50min.sekeru....Koho by to bavilo?Pokial by to bolo na mne,tak by som to vyselektoval - teamy s licenciami by na HOBBY maratonoch vôbec nemohli štartovať,mali by zase zvlášť preteky licencovaných.Potom by sa nestalo, aby na minuloročnom PD maratone, kde bola naozaj ťažká kopcovitá trasa,(3 okruhy, dohromady vyše 100km) bola priemerka víťaza vyše 40km/h,ja keď som videl tých najlepších,akou rýchlosťou vyšli ten najnáročnejší úsek,ako keby šli po rovine :D tak som sa sám seba pýtal,či si náhodou dotyční nepomýlili pretek(naozaj neviem,čo si cyklisti z takýchto klubov, potrebujú dokazovať na dedinských pretekoch) a hlavne čo by som tu ja, skutočný hobby jazdec vôbec robil.To je môj názor na tieto akcie,ktoré sú podľa mňa zle zorganizované.


Naposledy upravil Optimus dňa 30.04.2014 - 19:14:03, celkovo upravené 1 krát.

30.04.2014 - 16:48:38
09
keyboard_arrow_up