triki tvoj prispevok som nahlasil moderatorom a do poznamky som napisal ze znevazujes bikerov a treba zvazit ban :D
04.05.2014 - 18:10:47
01
matvej11: a co ked moderator znevazuje bikerov ?...:) Tiez dostane ban ????...:)
04.05.2014 - 18:12:15
01
ten dopadne horsie. spytaj sa roota :lol:
04.05.2014 - 18:14:04
00
Dnes po takom krátkom váhaní vzhľadom na vetrisko smer Kobyla. Síce som nechytil žiadne zviera ako Matvej :D , maximálne som odfotil chrobáka na Kobyle a videl veveričku. V lese fúkalo omnoho menej a bolo úplne sucho. Nakoniec príjemné nedeľné popoludnie na biku, 33km a 970 výškových. Cyklistov som stretol minimum a turistov našťastie len slušných.

Prílohy:

Komentár súboru: Ak by mal niekto záujem, bývala základňa je na predaj, je tam aj číslo na mobil.
Vrchol DK..jpg
Vrchol DK..jpg 269.36 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Keď som to fotil ma skoro odfúklo... Ale výhľady boli slušné.
Vysoká..jpg
Vysoká..jpg 211.53 KiB thumb_up0thumb_down

Pohľad AT..jpg
Pohľad AT..jpg 519.09 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Krásne suché single.
Single na Kobyle..jpg
Single na Kobyle..jpg 492.76 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: V závetrí bolo príjemne teplo a dalo sa "kochať".
Singel nad Devínom..jpg
Singel nad Devínom..jpg 537.58 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Aj so šarkanom, vietor bol taký silný, že som myslel, že uletí aj to dieťa.
Schlosshof..jpg
Schlosshof..jpg 368.08 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Nedalo sa nefotiť.
Panorama Devin II.jpg
Panorama Devin II.jpg 200.29 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Bol som skontrolovať a mŕtveho diviaka už odviezli.
Panorama kameňolom..jpg
Panorama kameňolom..jpg 439.34 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Chrobák, nie v hlave, ale na kvete.
Chrobák.jpg
Chrobák.jpg 172.38 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Tu sa ukájali siláci, bude treba opravu ukotvenia.
Tabuľa na Dúbravskej hlavici..jpg
Tabuľa na Dúbravskej hlavici..jpg 398.84 KiB thumb_up0thumb_down

04.05.2014 - 20:26:05
06
Za Deviatym mlynom na Zeleznej(co tam ide ten singlac) je poriadny stromisko padnuty(na foto). Dalsi je na singli nad Vydricou(mensi).

Prílohy:

IMAG0239.jpg
IMAG0239.jpg 462.34 KiB thumb_up0thumb_down

04.05.2014 - 21:30:05
00
na dnesnom podvecernom vyjazde na Lozorno trail som niekde zrejme v kamennych pasazach v hornej casti trailu zo Skaly rezla bezdusak Svajble performance :lol: , v druhej polovici trailu uz vyzeralo ze to nezatesni tak sme niekolkokrat fukali, a sli dalej trailom, spodok uz ja na peso :swear: , potom sme este raz fukli a sejkovali kolesom, az som to dotiahla k vodnej nadrzi Lipniky, tam sme definitivne nahadzovali dusu a sposobili ekologicku katastrofu vymyvanim plasta :$ , Hmmm Slime pro sklamal, rez bol tak okolo 4 mm na behuni :?:
No krasny vyjazd :D
04.05.2014 - 21:53:58
00
kajobiker Na tú vojenskú základňu sa dá nejako dostať ? Už som pri nej bol, ale neodvážil som sa ísť za plot, reku náhodou tam budú nejaký vojaci...ale vidím že je to tam asi opustené, či ?
04.05.2014 - 22:38:29
00
Je to opustené, v plotoch a bráne sú diery.
04.05.2014 - 22:40:50
00
Je to opustene a brana je vyvalena, asfaltka az na vrchol. Uz som tam stretol aj rodiny s detmi.
04.05.2014 - 22:46:00
00
Už som tom tam dlhšiu dobu nebol. naposledy tá brána tuším ešte bola v celku. Musím to tam niekedy skočiť omrknúť.
04.05.2014 - 22:54:38
00
v sobotu som si dal ten trail biely kríž keď ho toľko ospevujete ... a musím povedať, že takto si predstavujem perfektnú robotu, ... všetky skoky sa dajú prejsť aj prepružením, niektoré sa dajú hladko obísť ak, alebo skočiť ak to človek vie. A dokonca aj človeka čo to nevie, ako ja, to zvádza skočiť si. Ale trochu ma prekvapila tá horekopcová pasáž ... príde mi dosť technicky náročná pre čisto dolukopcových jazdcov .. a aby tam v tých zákrutách zosadali a tlačili mi príde divné

páni klobúk dolu, spolu s lozorno trailom (pajštún som ešte nešiel) veľmi kvalitné počiny a ostáva dúfať že ich bude stále viac a viac
05.05.2014 - 07:22:15
00
Trail BK -myslim ze je to vyvazeny trailik, na rychlost a na skoky vyborny,klopky famozne, horekopcovita pasaz je podla mna v pohode. Najvacsia vyhoda lahka dostupnost takmer na kazdom vyjazde, takze jazdim ho najcastejsie
Lozorno trail- fajn , technickejsi,pomalsi jedina nevyhoda ze ta vypluje na asfaltku a navrat hore sa mi vzdy nechce slapat
btw: posledne dva vyjazdy na neho=dva defekty :D treba lepsie plaste na tie kamene vo vrchnej casti alebo lepsie trafit stopu :P
Pajstunsky trail sa mne paci najviac-aj skoky, aj nejaky technickejsi usek sa najde, lavka je super,len ta dostupnost k nemu-to je podla mna dost na slapanie :whew:
05.05.2014 - 08:26:29
01
ten váš trail cez korene nie je žiadny trail,ale t.chodník takže tam nemáš čo robiť s bicyklom.

To sú teda novinky...
05.05.2014 - 08:57:08
00
tak pre mňa je každý trail odveci a domov idem skoro výlučne po asfaltke :) a po každom traile musím šlapať naspäť hore ... takže toto naozaj neriešim a na BK trail som zvedavý za sucha
05.05.2014 - 10:49:44
00
tak pre mňa je každý trail odveci a domov idem skoro výlučne po asfaltke :) ...

To mas blbe ;)
Ale ked si vyhodnotis kolko treba vyslapat naspat na zaciatok trailu, pride mi ten BK najednoduchsi a tym padom sa mi zda najazditelnejsi v pomere zabava/slapacka
A je tam aj vidno najviac prace na traily
05.05.2014 - 12:24:21
01
keyboard_arrow_up