ja mam iba jednu pripomienku, na priecesti som cakal peknu chvilu, nazbieralo sa nas tam celkom dost. v minulosti tam regulovcik pisal casy a cas cakania bol nasledne odratany, teraz to tak nebolo, nie ze by mi islo o sekundy (az minuty), ale poriadok musi byt :D
inak mozem iba chvalit a o rok som tam zas


Tento problém trápi aj nás a bol to aj jeden z dôvodov prečo sa nerobídlha trať, aby bolo menej prejazdov.
Ale je to všetko aj o ľudoch. minulí rok Barényi dostal defekt a keď ho Jež do behol tak išiel za ním až do cieľa. Mam za to, že 300m pred cieľom ak sa tam dobehne pár pretekárov ta by mohli tak isto prísť do cieľa v tom poradí ako prišli pred trať. Samozrejme nie je to povinosť, ale je smiešne pretekať sa 300 m s niekým kto bol pri trati o minútu skôr. Som rád, že aj naprik tomu prišla pochvala. Ďakujem za organizátorov a tešíme sa na účasť aj na jubilejnom 10 ročníku.
10.05.2014 - 22:43:13
02
Dakujem vsetkym ktory sa podielali na priprave maratonu.Je to urcite zaberak pripravit taketo podujatie,klobuk dole(pripadne prilbu :) ).Bola to pre mna prijemne stravena sobota.Snazil som sa druhych neohrozit a seba na moje pomery v slusnom case a hlavne v zdravi dojst do ciela.Vsetko vyslo,Ak mate niekto dalsie fotocky,poprosim link.
10.05.2014 - 23:11:32
00
len jedna vec .. namiesto tych smrtiek a vykricnikov v lese by som ich radsej pouzil na lukach, kde boli vymoly, rigoly a obdobne miesta, ktore vo vyssich rychlostiach boli nebezpecne


Ja som našťastie jeden úsek s výmoľmi ustal. Ale nebolo mi všetko jedno. Rozbehol som si to a odrazu také jamy predomnou, že som už v duchu privolával sanitku :)
11.05.2014 - 07:14:54
00
... Mam za to, že 300m pred cieľom ak sa tam dobehne pár pretekárov ta by mohli tak isto prísť do cieľa v tom poradí ako prišli pred trať.....

ale isiel sa aj duatlon a tam sa pretekalo dalej
11.05.2014 - 08:55:33
00
Pre mňa opäť veľmi vydarený klasický začiatok MX sezóny na rýchlom Vlkohrone.
"Optimalizačné kolečko" na začiatku päťdesiatky výborne splnilo svoj účel.
Ďakujem a teším sa na ďalšie ročníky.

PS "zapisovači" na priecestiach sú nutnosť, žiadne výhovorky neobstoja.
11.05.2014 - 09:06:45
00
no a este jedna vec .. ked uz sme boli ako dvojica a dvaja sme platili startovne, preco startovy balicek obsahoval 3ks montpak, 1 ponozky ( a aj to najmensiu velkost .. ) , 1 pivo a 1 mineralku, teda to iste, co aj pre jednotlivcov, obcerstvovacka na trati pre bezca ziadna, za co teda tych 12,5 EUR .. ? Startovne bolo platene vcas ..
11.05.2014 - 15:08:49
00
Znovu výborná rýchla trať, s minimálnym blatom oproti minuloročnému preteku. Super značenie, množstvo regulovčíkov. Výborný nápad so slučkou na začiatku 50-ky a takisto super zmena záveru... Zjazdy na lúkach som si užíval,,, asi som išiel v stope bez výmolov... Teším sa na budúci ročník, držím palce organizátorom aby vydržali a zorganizovali jubilejný 10.-ty.
11.05.2014 - 16:34:40
00
no a este jedna vec .. ked uz sme boli ako dvojica a dvaja sme platili startovne, preco startovy balicek obsahoval 3ks montpak, 1 ponozky ( a aj to najmensiu velkost .. ) , 1 pivo a 1 mineralku, teda to iste, co aj pre jednotlivcov, obcerstvovacka na trati pre bezca ziadna, za co teda tych 12,5 EUR .. ? Startovne bolo platene vcas ..

Pnožky nám nejaké zostali, stačilo povedať a bez problémov by sa vymenili.
Nie som najaký veľký bežec,ale zúčastnil som sa pár beho nad 10km a boli bez občersvovačky.
A ktomu štartovnému. Štartovné pre hobby trať 30km bolo 17€. túto trať išiel aj prvý štafetár, tak pre bežca mi to podľa kalkulačky, ak ste platili 25€ vychádza 8€ a nie 12,50€.
Bol to pre nás prvý ročník a viem ,že sa nájdu aj nejaké nedostatky, ktoré sa pokúsime do budúcna odstrániť.
Štafeta:montpáky+1 pivo+ 1 minerálka+ ponožky+2x jedlo+ 2x nápoj+značenie trate+ regulovčíci+občerstvovačka pre cyklistu na trati a pre oboch v cieli+ umývanie bicyklov spolu ?€
11.05.2014 - 17:12:09
01
Pre mňa opäť veľmi vydarený klasický začiatok MX sezóny na rýchlom Vlkohrone.
"Optimalizačné kolečko" na začiatku päťdesiatky výborne splnilo svoj účel.
Ďakujem a teším sa na ďalšie ročníky.

PS "zapisovači" na priecestiach sú nutnosť, žiadne výhovorky neobstoja.


Stále to isté ohľadne priecestia. Nie sme nadšený, že tam je, no preložiť sa nedá. To zapisovanie sme vymysleli s dobrým úmyslom a nerobí sa to ani na pretekoch ako Tour de France, no veľa pretekárov vôbec nerešpektuje regulovčíkov na priecestí.
V propozíciach a nie len na našom preteku je uvedené:
Preteky sa konajú za plnej cestnej premávky, každý účastník musí dodržiavať pravidlá cestnej premávky. Železničné priecestie je súčastou cestnej premávky.
11.05.2014 - 17:41:15
00
vies sad .. mam pocit, ze na kazdu kritiku, prip. nieco, co sa lisi od Tvojich predstav reagujes mozno az prehnane arogantne ( vid. otazka ucastnika o harmonogramu akcie ) .. kazdopadne Ti dakujem za Tvoju odpoved, isli sme to ako tim, to znamena 25/2 = 12,5 .. V propoziciach ste mali jasne uvedene tim 25 eur a nie ze bike 17 a beh 8 .. to je jedno, zelam vela stastia a poucenie sa do buducich rocnikov

P.S - nehovor mi prosim, ze obsah startoveho balicka, ste boli nuteni kupovat a platit ...


Naposledy upravil patooo dňa 11.05.2014 - 18:01:18, celkovo upravené 1 krát.

11.05.2014 - 17:45:58
00
Prosím Vás o akých ponožkách to tu točíte, my sme boli dvaja na 50,0 km a žiadne ponožky sme nemali. Prezentovali sme sa už v piatok.
11.05.2014 - 17:51:01
00
vies sad .. mam pocit, ze na kazdu kritiku, prip. nieco, co sa lisi od Tvojich predstav reagujes mozno az prehnane arogantne ( vid. otazka ucastnika o harmonogramu akcie ) .. kazdopadne Ti dakujem za Tvoju odpoved, isli sme to ako tim, to znamena 25/2 = 12,5 .. V propoziciach ste mali jasne uvedene tim 25 eur a nie ze bike 17 a beh 8 .. to je jedno, zelam vela stastia a poucenie sa do buducich rocnikov

P.S - nehovor mi prosim, ze obsah startoveho balicka, ste boli nuteni kupovat a platit ...

AJ tak sa dá. podom by bolo namieste po kritike, že bežec platil až 12,50€ aj pochvala, že cyklista v štafete platil len 12,50€, keď cyklista na hobby trati 17€
11.05.2014 - 18:05:55
00
nech sa dari
11.05.2014 - 18:31:38
00
Prosím Vás o akých ponožkách to tu točíte, my sme boli dvaja na 50,0 km a žiadne ponožky sme nemali. Prezentovali sme sa už v piatok.

Stafeta duatlon asi dostala ponozky ostatni nie....
11.05.2014 - 19:52:33
00
koli comu duatlon stafeta hej a 50 alebo 30 nie?? dali menej €??!!?? ci namiesto ponoziek boli medaile?? ;)
11.05.2014 - 20:13:58
00
keyboard_arrow_up