lapaloma - sulik urcite nie je ziadny saso, to si si ho asi pomylil s matovicom, hlinom alebo skripekom. sulik je odbornik a jeden z najlepsich politikov co mame. bodaj by boli taki viaceri.

Takto napisane to zrovna pravda nie je. Predsa len, kravata mu nic nehovori, aj ten mobil si pocas obeda vylozi na stol, prazdne bezduche reci mu moc nejdu...
27.05.2014 - 09:13:57
00
...Predsa len, kravata mu nic nehovori, aj ten mobil si pocas obeda vylozi na stol, prazdne bezduche reci mu moc nejdu...

Sulik, ak sa nemylim, vybudoval zivotaschopnu firmu a neskor bol jednym z tvorcov miklosovych danovych reforiem, vdaka ktorym sme dnes ASPON tam kde sme. A hoci potom stihol domrvit kadeco, este stale sa da povedat, ze ma na konte viac cinov ako "bezduchych reci". A k tej forme, hanbil si sa viac za jeho mobil a koselu alebo za Paskov vsadepritomny tupy, falosny patos a pompeznost - vsetko zabalene v dokonalej papalasskej fazone?
27.05.2014 - 13:04:20
00
Skus si to po mne precitat este raz, mne to vysvetlovat nemusis...
27.05.2014 - 13:06:29
00
Hehe, ok. Fair enough. Ten dobre utajeny sarkazmus mi unikol. :doh:
27.05.2014 - 13:14:44
01
zaujmavy clanok
http://svobodnenoviny.eu/finsky-diplomat-vyzyva-vsechny-evropske-narody-k-odporu-proti-usa/
27.05.2014 - 15:22:53
00
...boli volby ??
27.05.2014 - 17:23:22
00
nie ...
ale rozdávali po 7 €
skús sa opýtať vajdu ... možno ti ešte zoženie ...
27.05.2014 - 18:41:38
01


Teraz nebudem písať nič k tomu článku, lebo som ho nečítal, iba sa mi v tejto súvislosti vynorila jedna myšlienka vo vzťahu k informáciám kolujúcim hore-dole po internete:

Najblbšie na tom všetkom je, že názory nejakého človeka, ktorý píše komentáre napr. do takého "The Guardian" a niekoho, čo niečo uverejní na nejakej webovskej stránke, sa na internete s úplnou samozrejmosťou považujú za rovnocenné.
27.05.2014 - 19:15:58
02
nie je to od mudrca Havrana? :lol:
... on to tusim ale oznacil ako NEBEZPECNE, plus dalsie veci navrch

Clovek pisuci pre napr. Guardian, RTVS je za to co napise plateny. Vlastny nazor, ktory by nebol zhodny s nazorom jeho media by mu ani nepresiel. Uverejnia napr., ze: "US vojaci su vo svete kvoli udrziavaniu a sireniu demokracie"

Naopak clovek / odbornik, nezavisly od mecenasa, niekde na nete moze napisat co chce (mudrost / blbost).
Moze napisat vselico, ale urcite to bude realnejsie ako nalinajkovane "sirenie demokracie" alebo "mier na zemi"

Podla Havrana by mal teda Fico (odbornik) potom hovorit vacsie pravdy ako clovek (laik) mimo politiky ...
27.05.2014 - 20:30:15
00
Ešteže vieme všetko tak pekne vysvetliť.
27.05.2014 - 22:44:08
00
... najlepsie je si to nechat vysvetlit od odbornika ;) :
https://www.youtube.com/watch?v=1HpiEqFpBsg

... tipujem, ze vecer to v televiznych nepojde. No nic, asi je to maly odbornik.
28.05.2014 - 09:55:15
00
Dôvera v alternatívne médiá bude narastať, pretože médiá mainstreamové sa spreneverujú svojmu poslaniu prinášať objektívne informácie a menia sa na nástroje propagandy. Je to ako za minulého režimu. Aj vtedy ľudia viac dôverovali alternatívnym zdrojom informácií.
28.05.2014 - 13:36:50
00
Je jedno, či sú zdroje informácií mainstreamové alebo alternatívne. Treba ich rozlišovať kvalitné a nekvalitné. ;-)
28.05.2014 - 14:08:27
01
Alternativne medium je uplne rovnaky zdroj propagandy ako mainstreamove media. Pravdu ma Marvin, ze treba rozlisovat medzi kvalitnym a nekvalitnym zdrojom informacii. Ja v poslednej dobe, som sa priklonil k nazoru, ze aj tak ma chcu vsetci ojeklamat a tak neverim nikomu :-). Pravda je aj tak vacsinou niekde uprostred.
28.05.2014 - 14:47:21
00
krásna nedotknutá príroda husté karpatské lesy.Bolo by kde jazdit.Aj lto by bol konečne spokojný.

Jedine ak by som to cele obsadil pre seba :rofl: .. rozsirenie schongenskeho priestoru by pre mna pomohlo len v tom, ze by som konecne mohol prejst hrebenovku Przełęcz Bukowska-Kinczyk Bukowski-Sjanky–Užockyj pereval /a samozrejme este nieco by sa naslo/.. v UA lesoch sa bajkovat da akurat tak s LKTckom a V3S :lol:

www.summitpost.org
28.05.2014 - 15:20:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up