Tak Nairo uz pojde zajtra na ruzovom ;)


pekna dielna
28.05.2014 - 07:28:30
00
treatt to napisal velmi dobre:
http://www.bike-forum.cz/forum/profi-silnice-giro-d-italia.html#comment2646458
28.05.2014 - 14:52:06
00
neviem naco sa tu riesia konspiracne teorie, OFICIALNE o anulovani zjazdu neinformoval riaditel a ani hlavny rozhodca preteku ( naco teda maju sportovy riaditelia v autach televizie, radia, vysielacky? ). nabuduce ked bude na twitri, alebo FB stranke financnej spravy svietit 5 minut oznam ze uz netreba platit ziadne dane a potom zmizne, tak je kazdemu "jasne" ze dane uz v zivote platit nemusi... :?:

zmierne sa s tym ze Nairo bol vcera absolutne suverenne najlepsi ( aj ked nie som jeho fanusik ) a ostatni favoriti boli vobec radi ze danu etapu prezili. chlad a zle pocasie si z tela zoberie este cosi navyse a jednoducho na to NEMALI! osobne som si prezil minuly rok na etapaku zjazd z Iseranu v 0´C a hnusnej, takmer mrznucej oblacnosti a bolo to peklo. co na tom ze hore na Iserane som na prvych stracal "iba" 10minut, dole po zjazde to bolo uz 22minut a bol som totalne premrznuty, neschopny roztocit nohy a skocil som si snad az do tretej skupinky co isla okolo. jednoducho pocasie a umenie v zjazdoch tiez patria k pretekom...

a zbytocne si teraz budeme navravat ze skupinka favoritov isla dole pohodu...skor by som povedal ze boli tak premznuti ze boli radi ze isli dole na bicykloch a nie na zadkoch. kusok zo cycling-info.sk... "Domenico Pozzivovo sa bezprostredne v cieli vyjadril na danú tému, že nič nevedel o neutralizácii, v zjazde išiel najrýchlejšie, ako mohol."
28.05.2014 - 16:49:59
03
no tiez to vidim tak, ked sa niekto spolieha na twitter a nekuka co sa deje okolo seba tak mu treba. minimalne sa mohli opytat dakeho rozhodcu ze jak to kua je ked v tom mali bordel
28.05.2014 - 16:56:01
00
Nemajú niečo spoločné organizátori Giros našimi slovenskými politikmi? :) Nikto nie je zodpovedný za to čo sa udialo. Ja nič ja muzikant. Ja neodstúpim.
28.05.2014 - 16:59:29
00
zevraj nejaky cech ofotil a poslal foto motorkara s cervenou zastavou,ktorou vsetkym vpredu maval.. rozhodca JoKo by nam to mohol vysvetlit...
dnes sa uz ako tesil ten FIN,ze vyhral :D a vpredu samozrejme Pirazzi :D
28.05.2014 - 17:05:37
00
blbe prirovnanie...takze skusim este raz. OFICIALNE nikto nikdy o anulovani z vedenia nehovoril/nepisal. ze to za danych okolnosti bolo zbozne prianie urcitej skupiny ludi je vec druha...

a ano, akusi fotku v rozliseni 200x200 som videl, ale aj tak doteraz neviem co znamena cervena vlajocka. mimochodom aj v inej rovinatej etape mavali motorkari cervenou vlajockou nakolko upozornovali na nebezpecie na ceste a neviem o tom zeby anulovali cosi z danej etapy.
28.05.2014 - 17:05:40
00
treba si prečitať ten link čo dal iron.hide tam sú aj tie fotky, dokonca dve. Ja som tu etapu vydel včera od 60km a divil som sa keď išli dole zo Stelvia čo niektorí stvárali / ako išli / a druhy len výletovo / medi nimi aj Uran /. Keď sa opýta cyklista motorkára / rozhodcu / na červenú vlajku a on odpovie že nevie čo sa deje tak sorry ale nema tam čo hladať. Načo ju vystavoval keď nevie? Ake su pravidla potom,?
Tu mate fotky.

Prílohy:

BorIeX9IUAAbZHX.jpg
BorIeX9IUAAbZHX.jpg 41.11 KiB thumb_up0thumb_down

BorIpESIIAEHMOI.jpg
BorIpESIIAEHMOI.jpg 16.82 KiB thumb_up0thumb_down

28.05.2014 - 17:21:58
01
Ak je cervena vlajka definovana v pravidlach len ako upozornenie/vystraha pre pretekarov, tak mi to pride ako velmi vtipne pravidlo. :) Totiz mavat cyklistovi na bajku v chumelici cervenou vlajkou v zmysle "davaj si pozor" je dobre na co? Ved kazdy jeden co na bajku v takej situacii sedi vie velmi dobre aj sam, ze si musi davat v zjazde pozor. Musi si davat pozor aj ked je pekne a sucho a nie este ked snezi...
28.05.2014 - 17:32:22
00
fofo, ok, hladal som len pre teba :
http://www.youtube.com/watch?v=D0kQh5mEq-Y
etapa cislo 13, na videu cas 0:33min...zopar ludi je v uniku a rozhodca na motorke naznacuje CERVENOU vlajkou ze na ceste je mnozstvo vody a necistot. bola etapa cislo 13. anulovana/neutralizovana? ak nie, preco by mal byt anulovany/neutralizovany zjazd zo Stelvia? lebo podla mna cervena vlajocka v etape 13. nebola o nic ina ako cervena vlajocka v etape 16.
28.05.2014 - 18:17:02
02
vážim si čo si pre mňa urobil :) budem sa ti musieť revanžovať ja som len reagoval na to že niečo sa tam muselo udiať. Bez vetra sa ten lístok nepohne , to vieš, no a videl som čo som videl / ten zjazd / to mi nezobereš a tie tímy asi tiež nie sú spokojne viď. dnešna etapa.
28.05.2014 - 19:35:22
00
matt a to si myslis ze Uran na Stelviu vytiahol telefon kukol twitter a sral na to? Ved to mu hadam musel povedat niekto iny, nejako sa to k nemu muselo dostat a nejde o to ako, ale o to ze ta dezinformacia vobec nastala. Tvrdit ze sa peloton spolahol na twitter je trochu od veci. A tvrdit ze Uran siel zo Stelvia "vyletne" tempo preto ze "nemal na to" duplovane...ved na Stelviu tie rozostupy neboli este take velke.
28.05.2014 - 20:17:33
00
Na pretekoch žltá zástavka znamená upozornenie, červená výstraha. A často za zamieňajú, lebo málokto nosí obidve - aspoň na Slovensku.
28.05.2014 - 23:58:06
00
Nemajú niečo spoločné organizátori Giros našimi slovenskými politikmi? :) Nikto nie je zodpovedný za to čo sa udialo. Ja nič ja muzikant. Ja neodstúpim.
Dovolím si upozorniť, že treba rozlišovať medzi organizátormi a rozhodcami. Organizátori sú tí, čo zabezpečujú preteky - t. j. pripravujú trať, zabezpečujú ju, zodpovedajú za bezpečnosť účastníkov a pod. Vlastné preteky riadia rozhodcovia, napr. pohyb doprovodných vozidiel a motoriek, sledujú, či preteky prebiehajú v rámci fair-play, merajú časy, vyhotovujú výsledkovú listinu, udeľujú tresty a pod. Hlavný organizátor (riaditeľ pretekov) a hlavný rozhodca sa môžu dohodnúť (na návrh jedného z nich, druhý však musí súhlasiť) napr. so zmenou občerstvovacích zón, zmenu časového limitu, zrušenia pretekov (tu má však hlavné slovo hlavný rozhodca), zmene trasy pretekov, skráteni pretekov a pod. O zmenách musia informovať športových riaditeľov a pretekárov pred štartomi, ak zmena nastane počas pretekov, tak športových riaditeľov cez Radio tour.

Nebol som tam, dokonca som to nepozeral ani v TV, tak nemôžem komentovať, čo sa stalo. Ale ako čítam, tak hodne userov-expertov tohto fóra sedelo v niektorom sprievodnom aute v konvoji a počúvali Radio Tour, či dokonca na bicykli v balíku so slúchadlom na uchu...
29.05.2014 - 00:11:50
00
Ja som tu etapu vydel včera ...
Uff, to je sila! Až ma bolia očy...
29.05.2014 - 00:15:50
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up