Ta znacka je definovana? Ja tomu rozumiem, ze nas nesmie byt vedla seba viac ako 10. :-)
03.06.2014 - 13:09:02
00
20 je vseobecna na celej hlavnej (zona).
10 na cyklochodniku (po ktorom nemusis jazdit)

A k rychlomeru - testovat sa moze, ak je pritomny. A bavime sa o typovej skuske individualnej vyroby alebo dovozu.
Na starom aute nam pod 40km/h rychlomer nefungoval, spametal sa az tesne pod 50kou. A nikdy na STK problem nebol.
03.06.2014 - 13:16:32
00
pre koho je tam potom 10? pre kociky? 10 pre bajk mi pride pomale,

Pre bajk je to veľmi pomalé, keď vypijem :beer: :beer: :beer: :beer: , tak pri nízkych rýchlostiach strácam balans! :lol:
03.06.2014 - 14:18:41
00
Ked to uz tak berieme, ta vyblednuta 10 predsa nemoze byt znacka a uz vobec nie platna. Keby tam bola tabula, nic nepoviem. Ohladne toho som ochotny sa s nimi pohadat. Okrem toho, v reportazi na markize merali v protismere :D

Na ostatnych cyklochodnikoch by mala platit 50. ci sa mylim?

Casto po hlavnej jazdim rychlo. Ale vzdy jazdim tak, aby som stihol zastavit ked je treba.
03.06.2014 - 14:39:15
00
za kolko davate susterovku? z dola k zahradkam? ja som to dal teraz za rovnych 15 ale hore som chytal dych 4 minuty :D
inak nikoho som nestretol celou cestou mozte sa hanbit, jedine ramon jedina lastovicka... ;)
03.06.2014 - 14:55:59
00
S cyklovozikom tusim za 24 :-D
Naprazdno som ju este nesiel
03.06.2014 - 15:22:02
00
post816252.html#p816252 a predchádzajúce strany
03.06.2014 - 15:23:13
00
@chezter so svojimi 100 kg to dam za 12:17 (1 jarny bikertest) :)
03.06.2014 - 18:06:59
00
Dnes som našiel na Vozárskej ceste čiernu cyklopumpu LONGUS. Majiteľ sa môže prihlásiť cez SS.
03.06.2014 - 18:12:55
00
inak nikoho som nestretol celou cestou mozte sa hanbit, jedine ramon jedina lastovicka... ;)

Ak by si zasiel trocha dalej od mesta (aspon na Jahodnu) urcite by si stretol aj dalsich. Mozes sa hanbit ze si sa tak flakal. ;)
03.06.2014 - 19:52:43
00
Čaute, ak by mal niekto náhodou taký chorý nápad ako ja dneska, že si ide pojazdiť single, tak ho prosím nerealizujte. Silne neodporúčam.
V naivne som si myslel, že už prešla nejaká doba od kalamity a že by to hádam mohlo byť zjazdné. To, že sem tam bude nejaký strom padnutý, som rátal. Ale že budem robiť balet v tretrách po popadaných stromoch s bikom nad hlavou som teda nerátal.

Hupiky: Začiatok je trošku horší, zopár stromov, ale zase všetko sa dá nejako obísť. Smola je že flow je v prd... Je tam veľa stromov ktoré síce nie sú veľké ale ktoré ťa zastavia a o 50m znova to isté. Obtiažnosť prejazdu 2 z 5.

Jahoda: Začiatok je proste strašný ale asi po 50-100m je to celkom v pohode, začiatok sa aj dá obísť. Ja som skúsil priamo cez polom, ten končí niekde asi 50m pred skokom a potom už je to v pohode. Ak pojdete priamo po starej stope (čo neodporúčam) tak obtiažnnosť prejzdu 3 z 5, ak obchádzkou tak 1 z 5.

Michalkov: Začiatok je úplne v pohode. A to je klamné. Som si myslel, že to nebude také strašné. Úsek od Ramonovho brodu až po Ramonov skok cez padnutý strom je úplná katastrofa. Veľa stromov popadaných jeden cez druhý, dosť vysoko aby sa dali prekračovať a zas nízko aby sa dali podliezť, rozsahle úseky a nieje kade obísť, do toho žihľava (a to som mal dlhé gate), neskutočné množstvo konárov čo striehnu nato aby sa vopchali do kolesa, prehazovačky, kotúča a pod. Proste zúfalstvo. Od Ramonovho skoku zase je to viac menej prejazdné bez nejakej veľkej pohromy. Štandartne mi Michalkov trvá niečo okolo 30 min. dneska 55 minút. Obtiažnosť prejazdu spomínaný kritický úsek 5 z 5, ostatné tak 2 z 5.

Fotiť som nestíhal lebo som nemal svetlo a makal som aby som vypadol z michalkovho do tmy, kedže môj pôvodný časový odhad bikovačky sa realite ani len neblížil.
03.06.2014 - 23:24:32
01
Za mňa a všetkých , ktorí už prdia do perín ti ďakujem za prínosný report. Sám som bol dnes , ale len cez Schustera a červenou na Jahodnú a naspäť. Ešte raz díky. Tak neviem či sa máme do toho pustiť, nerád by som si narobil nepriateľov z radov lesníkov. Asi treba počkať ,lebo keď im spílim gulatinu mohli by ma dodrbať... A bolo by po prdeli aj do budúcna...
03.06.2014 - 23:34:38
00
Ramon ak chceš robiť brigádu tak sa odporúčam zamerať na hupiky. Je tam veľa malých stromov, ktoré brzdia a nebolo by veľa roboty. A tie 2-3 veľké stromy by ostali lesníkom. Ale púšťať sa do michalkovho bez ťažkej techniky v hobby podmienkach čisté šialenstvo.
03.06.2014 - 23:53:21
00
Ja momentálne tú "zlú" polku Hupíkov obchádzam cez vrchnú časť Bedle. Druhá časť až po širokú zvážnicu je OK.
04.06.2014 - 07:06:31
00
Ako pozeram, zabudol som zreportovat moj sobotny vylet na kojsu.

Stupanie z Klatova na Lajosku v pohode, 2 spadnute stromy, nic strasne. Dalo sa preniest cesta vyjazdena mierne kolaje. Ako uz ramon spominal, chatar na Lajoske je vazne #$@€%... Ked som poprosil vodu vyhodil mi na oci, ze on neni charita a az ked som poprosil aj kolu neochotne mi ukazal zachody. Samozrejme ze ma musel ohovorit a tak nenapadne, ze som ho pocul... Tak skoro si kolu na lajoske nekupim.
Medzi Lajoskou a idcianskym sedlom to slo. Je tam par padnutych stromov ale nic hrozne. Lorely som vynechal uz z cervenej bolo vidiet asi 5 padnutych stromov. Pri tisicke je taka velka mlaka v ktorej som uspesne namocil zadny kotuc a retaz :D
Masaker nastava od Icianskeho sedla po Golgotu. Siroka zvaznica je ok, da sa ist len je rozbita. Ako nahle sa prejde na uzku cesticku v lese zacina peklo. Asi 20 stromov vkuse som mal bike na pleci. Neskutocne daco. Potom uz len pohodovka po sotoline na kojsu. Dole som siel cez Eriku (vazne prijemna chata) a perlovu dolinu ktora je prejazdna. Tam som odbocil na modru do Gelnice. Nerobte to! Cesta je tazko zjazdna. Je sakra uzka a rozbita.

Fotky pridam poobede.
04.06.2014 - 07:20:31
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up