TomasMen zo spice? Ja neviem, ci sa da spica nazvat byt nalepeny za autom. Ale aspon si bol v tej $%^&% skupinke, ktora neukazovala jamy. Tak vam teda dik... Nastastie u mna bez ujmy no vedla nejaky chlap ak nezlomil rafik, tak dostal minimalne defekt. Nastastie nespravil kotrmelec a nezobral aj ostatnych. A zaver bol tiez lahodny, ked cast balika sla rovno a duha cast dolava. Nastastie som odbocil spravne a videl som, ako ti ta "elita" pelotonu vytlacila chlapa, tak spravil kotrmelec pri narodnom divadle.
07.06.2014 - 15:33:39
01
jo.. a dakujem pocetnej skupine chalanov z fora za super jazdu do Gabcikova :) Bez tych sprintikov by bola dnesna jazda dost nudna :)
07.06.2014 - 15:41:29
02
inak bola sranda pozerat, ako sa vsetci uz v bratislave tlacia dopredu :) ...som nevedel, ze mame tolko sprinterov :)
07.06.2014 - 15:43:29
01
jo.. a dakujem pocetnej skupine chalanov z fora za super jazdu do Gabcikova :) Bez tych sprintikov by bola dnesna jazda dost nudna :)


jj, tá jazda do Gabčíkova bola oveľa lepšia, ako tie "preteky" :)
07.06.2014 - 15:47:35
00
ved.. riadna tlacenka. A ak sa nahodou niekto pozabudol pri krajnici, tak za chvilku bol vytlaceny z cesty :)

Jo jo.. pekne sprintiky... draci na spici :)) ukazovanie jam.. no.. uplne vzorovy peloton to nebol, ale urcite lepsie, ako s tymi amatermi na spici s Tomasom - vitazom nepreteku :)


Naposledy upravil randy dňa 07.06.2014 - 16:17:35, celkovo upravené 1 krát.

07.06.2014 - 16:07:07
00
vytazom :u:
07.06.2014 - 16:17:06
00
jo jo.. neskontroloval som to.. len potom ma to napadlo, ze snad som taku blbost nenapisal ..a napisal :) no nic.. hor sa natierat terasu.. *peace*
07.06.2014 - 16:18:31
00
randy jake sprinty, sak to sme sli zahrievacie tempo :-) No ten chalan na tej jame nastasitie len sekol gumu a dostal defekt. Sme sa rozpravali a zrazu len supa. Ja som to podla toho zvuku tipoval na zlomeny rafik. Nastastie som sa mylil. Mohlo do dopadnut o dost horsie keby to neustal a lahlo by pol balika. A budme radi, ze sme v tej tlacenici v BA nelahli vsetci. Stacilo velmi malo...
07.06.2014 - 16:27:52
01
Ani sme nemuseli odbocovat dolava k eurovei, stacilo nechat ciel na tej ceste a bolo by to fajn.
07.06.2014 - 16:32:40
00
no ja som to dnes uplne vychytal, kedze som sa tento tyzden stahoval tak rano som ani bohovi nevedel najst veci na cestak, po hodine som to nejak ponachadzal abo zobral z crossu a siel uz len po petrzalskej strane aby som to stihal, takze sam az do gabcikova...

ale ze reku nevadi cestou nazad si v pelotone oddychnem, no a prd, 3km od startu som schytal defekt a kym som ho opravil uz boli vsetci het :), takze nazad tiez sam :)

takze tazko sa mozem k akcii vyjadrit :D
07.06.2014 - 16:39:11
00
Caute. Tiez sa vam chcem podakovat za prijemne stravene dopoludnie. Ten stastlivec v tej jame som bol ja.Az doma som zistil ze mam preseknuty plast a ohnuty rafik ale to sa uz stava. Rad som vas spoznal a dufam ze sa este niekedy stretneme.
07.06.2014 - 17:02:44
00
Capulo a to este nieje vsetko ani na tombole si nic nevyhral, ale aby ti nebolo luto ani Lubo ani ja sme nic nevyhrali. Tiez sa mi viac pozdavala cesta tam, v tom baliku som trafil dve vecsie jamy ale nic sa nestalo, pred cestou som dofukal na 8bar mozno to pomohlo. O padoch som ani netusil dufam, ze boli bez ujmy.
Jedine negativum bolo, ze som sa nenatrel a som trochu chyteny.
07.06.2014 - 20:05:37
00
capulo ved... hlavny organizator sa flakal :) Ale inac dik, ze si to tu spomenul a nahnal nas tam :)

gogo Ja som ich tiez zopar schytal, ale ta tvoja bula brutalne hlboka. Ale ta rana bola fakt neskutocna - uz som v tom videl rozlamany raf a teba rozplesteneho na ceste. A vzdy lepsie, ked je technika dolamana, ako clovek...

lubor1 Z nasho balika snad nik, no minimalne jeden nedopadol dobre. Aspon na prvy pohlad. Snad nema nic zlomene a bude coskoro za dvoch kolieskach. A chyteny? Nastrel som sa 20tkou a mam pocit, ze som este viac vybledol :))
07.06.2014 - 21:17:36
00
a tak som ti veril lubor :-P akcia sa mi inac pacila, stihli sme aj exkurziu v gabcikove, aspon som si co-to "oprasil" zo skoly :-) stretli sme sa aspon par kusov z fora a i ta jazda v pelotone bola celkom ok... jedine v cieli som videl jedneho pana, ktory bol zrejme po pade... omnoho horsie to vyzeralo pri finisi pelotona okolo slovenska, tam par jazdcov nabralo zabradlie po zaboceni na pribinovu, dost zle to vyzeralo, ale snad budu ok...
aj ten nas pivny fest bol obstojny, uz som stihol normalne aj pretriezviet :-)
07.06.2014 - 21:25:20
00
Skoda, ze nemame spolocnu fotku ;) kedze stale nemam sparovane vase ksichty s nickami :D

Dzuch-Ban a ty si ktory suhaj? :)
07.06.2014 - 21:29:24
00
keyboard_arrow_up