Ja mám prednú avid juicy 3 A V lese keď zabrzdim tak pomaly mekne potom ju musím natlakovat stlačením páčky, aj tak sa tým nie som spokojný, a to sa platnami. A kotucom som skúšal A ďaco aj s brzdou, ale to isté stále
12.02.2014 - 20:46:56
00
Bohuzial tieto brzdy boli vzdy velmi kazove. Takmer vo vsetkych casom zdochnu tesnenia a opravovat sa to velmi neoplati. A pokial sa to neodvzdusni poriadne, tj. aj podtlakom vysat vzduch z DOT tak sa budu zavzdusnovat stale.
12.02.2014 - 21:18:46
00
Zdravim vas. No ja mam s tymito brzdami nasledovny problem. Teraz ako su tie horucavy tak mi natlakuje system a vyteka mi dotka cez nadrzku a brzdi to stale az pokial neochladnu. Aj packy su tvrde. Proste ako keby sa kvapalina roztiahla ale to by nemala nakolko je to brzdova kvapalina. Myslite ze tie brzdy su na odpis? Bo je neprijemne na tom chodit ked to tecie kade tade. Diky za rady...
09.06.2014 - 21:55:54
00
Podla vsetkeho to mas preplnene. Odpusti par kvapiek kvapaliny cez srobik na nadrzke a malo by sa to vyriesit.
09.06.2014 - 23:13:57
00
Nezavzdusni sa. Lebo tieto brzdy sa komplikovane odvzdusnuju a servis je drahy. Vyskusam a uvidim. Diky za radu.
10.06.2014 - 19:28:51
00
Trpím s týmito brzdami od kúpy CTM-ka pred 3 rokmi. Nech nastavujem ako nastavujem, či ja alebo servis, stále sa ***** - šúchajú, cinkajú a to už ani nestriedam kolesá ako predtým a vreštia stále na celý les, príp. mesto. Platničky drahé. Pôjdu do kelu, radšej Deore od Shimana.
10.06.2014 - 19:41:55
00
To s tým upúšťaním kvapaliny mi nepríde ako najlepší nápad, Nebolo by lepšie upustiť kvapalinu pod tlakom - tak že sa stlačí páčka a len sa trocha povolí odvzdušňovací šrób na strmeni ?
10.06.2014 - 19:59:43
00
otikdb zavdusnenia sa nemusis bat. Staci jemne povolit skrutku, aby zacala vytekat kvapalina. Ked troska vytecie, dotiahni ju a otestuj brzdy ci to stacilo a pripadne zopakuj.

Ja ich mam 5 alebo 6 rokov. Zatial som nezaznamenal ziadny problem. Nemam dovod menit. Kvapalinu som menil zatial jeden krat a to len preventivne. Pri tom som si vyrobil problem ako popisuje otikdb. Natlacil som tam prilis vela kvapaliny, stacilo prebytok vypustit. Je pravda, ze platnicky su blizsie pri kotuci ako na inych brzdach, takze vycentrovanie musi byt presnejsie. Ale nijako mi to neprekaza.

edit: sorry nemam juicy 3, ale 5. Ale rozdiely tam asi budu minimalne.
10.06.2014 - 20:01:10
00
keyboard_arrow_up