Dobre počítaš. Chcel si vedieť, ktoré mimo USA a odpoveď si dostal. Áno zvyšok si domáce úlohy celkom dobre neplní. To všetci vieme a nie je to dobre.
11.06.2014 - 15:46:02
00
vždy je to na úkor niečoho iného.Na tie počty vojakov ktoré máme sú to úplne zbytočné výdaje.
11.06.2014 - 15:50:16
00
Dobre počítaš. Chcel si vedieť, ktoré mimo USA a odpoveď si dostal. Áno zvyšok si domáce úlohy celkom dobre neplní. To všetci vieme a nie je to dobre.

Je to dobre,mi nie sme policajt sveta,tuto rolu hraje USA,tak nech zbroji,len škoda,že tie peniaze,čo nejdú na obranu,sa rozkradnú
11.06.2014 - 17:21:19
00
http://www.sme.sk/c/7234196/su-silnejsi-nez-al-kaida-obsadzuju-irak.html?ref=trz
11.06.2014 - 19:31:13
00
Rikolf, ty vlastne neuznávaš základné veci. Napr. to, že keď vstúpiš dobrovoľne do nejakého spolku, mal by si dodržiavať jeho stanovy a pravidlá a mal by si platiť aj odsúhlasené a stanovami dané členské príspevky.

Nechcel by som byť s tebou v obchodnom styku. U teba je riziko, že by si si už podpísanú vzájomne dohodnutú zmluvu začal hocikedy prispôsobovať tak, ako sa ti to práve hodí.
11.06.2014 - 21:37:41
00
Bohatšie členské štaty neplatia,tak prečo by malo platiť Slovensko? Ak chceš,chod za Rassmusenom a zaplať zo svojho,ešte ráz a naposledy napíšem,nie vždy priblbla iniciatíva sa vypláca
11.06.2014 - 21:59:24
00
Neprekrúcaj! Ja som napísal, že nie je správne, keď sa dohodne, že sa bude platiť toľko a toľko a potom to viacerí nedodržiavajú. Sám si ma vyššie citoval, tak si to prečítaj ešte raz.

Ono tu vlastne ani nejde o žiadne platenie, ale o to, že na spoločnej obrane by sa mali podieľať všetci členovia obranného spolku úmerne ich ekonomickým možnostiam. To sú tie 2% HDP, ktoré majú každoročne použiť na udržiavanie a budovanie svojej armády. A toto viaceré krajiny - členovia spolku - dlhodobo nedodržiavajú. Je to spravodlivé voči tým, ktorí tú dohodu dodržiavajú?

Tebe to ale asi nič nehovorí, lebo podľa toho, čo píšeš, ťa nezaujíma žiadne dodržiavanie pravidiel z tvojej strany a naopak, vyžaduješ, aby pravidlá dodržiavali tí druhí.
11.06.2014 - 22:13:06
00
laco už tu nedrístaj,ukrajina chcela mať revolúciu,ale zistila,že to .urva aj bude niečo stáť.
A teraz si myslia,že im to zaplatíme my...no nezaplatíme keď im rusi odstavia plyn tak pôjdu na dlažbu.
Inak keď tu tak obhajuješ tvoje NATO tak sa pozri kto preberá moc na severe Iraku.Prajem ti príjemný spánok pod oknami americkej základne.Škoda,že to nemôžu povedať obyvatelia Mosulu.
Muám pocit,že si už príliš starý,aby si pochopil.
11.06.2014 - 22:13:46
01
Triki, ale dristy sú práve to, čo si tu napísal teraz. Však o tom sa vôbec nebavíme. Nikto tu nehovorí o našom financovaní Ukrajiny.


Dobre ... a teraz vraciam v zmysle "aký požičal, taký vráť". Dochádzajú ti argumenty, tak začínaš osobne napádať a používaš na to napríklad vek. Tvojím problémom bude asi nedostatok vzdelania a všeobecnej inteligencie. Si sympatizant baskickej teroristickej organizácie ETA a vôbec sa tým netajíš, už si to tu v diskusiách aj priznal. Treba ešte niečo dodať?
11.06.2014 - 22:24:58
00
Bohuzial tak ako tu bolo podoktnute, vojna v Iraku bola iba vojnou o ropu a teraz sa to ukazuje v plnej nahote. Ziadne zbrane hromadneho nicenia, ziadny Saddam, ziadna demokracia ale iba boj o surovinu akou je ropa. Nuz, zachvilu budu mat spojenci opat pracu v Iraku aby ubranili svoje investicie. Teda mozno ani nie, ak ich predlzenou rukou su povstalci z ISIS
11.06.2014 - 22:24:58
01
Laco mýliš sa ako vždy....nič nové u teba.
Predpokladám,že keď tvoja rodina nebude mať čo jesť ty je kúpiš AK 74.Tolko k tvojim 2%.
nech si amerika zbrojí kolko len chce hlavne,že majú 40% ludí zdravotne nepoistených.gratujujem.
Pokial u nás nefungujú základné veci tak nejakí gumáci su až na poslednom mieste.
11.06.2014 - 22:35:37
00
Keď nevieš napísať nič súvislé a zmysluplné, radšej nepíš nič.

Ja som písal o tom, že keď sa dohodnú určité pravidlá, treba ich dodržiavať. Hlavne, keď tie pravidlá neboli vymyslené len tak z plezíru. Ale ty čítaš niečo úplne iné - ty čítaš to, čo chceš ty a nie to, čo napísané naozaj je.

... inak som zvedavý, koľko % ľudí by bolo zdravotne poistených u nás, keby zdravotné poistenie nebolo povinné.
11.06.2014 - 22:43:49
00
problém usa je to,že dávajú najvyššie%hdp na zdravotníctvo a aj napriek tomu nie su schopní zabezpečiť starostlivosť každému.Ani vo švajci nie je povinné,ale majú ho všetci lebo si ho môžu dovoliť na rozdiel od warlordov z usa.
11.06.2014 - 22:53:50
00
človeče TRIKI, ... pravidelne sa opakuješ ....
tzn. dokážeš "drístať" v akejkoľvek téme ... bez zaváhania ...
"majster svetla" ... bude asi veľmi slabé prirovnanie ..
:tmi:
ale do vtipkára to zatiaľ nie je , skôr je to smutné ...
na "pravdu" nestačí vygúľat jednu vetu, vytrhnutú z kontextu a potom ... začať kľučkovať ...

KEĎ JE "ZLE"
11.06.2014 - 22:57:47
00
... inak som zvedavý, koľko % ľudí by bolo zdravotne poistených u nás, keby zdravotné poistenie nebolo povinné.

Bol by som prvy, kto by zvolil unik z tohto otrokarskeho sytemu. Zlodeji nie su na uliciach, sedia v statnych instituciach. Aj o tom je blog pod mojim profilom. http://rehmn.infoblog.sk
12.06.2014 - 06:56:43
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up