fosfor strielali priamo na mesto Semenivka.Takže žiadne mimo civilných oblastí.Pri tom rozptyle je to nemožné keďže to má zasiahnuť čo najväčšiu oblasť.
13.06.2014 - 02:40:45
00
Chlieb a hry. Platilo to uz od Rima. Ked sa clovek rozhliadne okolo seba a zbada ze vsetci blbci, hlupaci, skrachovanci, patolizaci, zlodeji atd maju rovnake volebne pravo ako kazdy iny, nie je to 2x prijemny pocit... :) Idealny system v idealnom svete by bol osvieteny diktator. V realnom svete to ale tiez nefunguje. :D


ale funguje,fungovalo ;) ,BHUTAN
13.06.2014 - 07:55:26
00
boledo tvoja logika,že buď je to všetko čierne,alebo biele je na hovno.To,že je usa západ neznamená,že sa bude súhlasiť s tým čo tu páchajú už desaťročia.Mne západ vyhovuje,ale bez amerického militarizmu.Amerika vždy pozerá len na svoje záujmy a nie na európske len pár ludí si stále myslí,že za nimi musíme stáť na veky ako ich pes.


triki, triki, nevkladaj mi do ust to co som nepovedal. takto sa seriozna debata nevedie. Sam som zdoraznil ze sme od zapadu neprevzali dokonalost, lebo dokonaly system zial ani tam neexistuje. Mozes to zobrat ako volbu mensieho zla (co je relativny pojem a nie cierno - biele videnie ako ma obvinujes), ale aj tak sa v novodobej historii ukazal zapadny pristup slobodnejsi a vyhodnejsi. A nebyt Americkeho militarizmu, tak Europa sa doteraz zmieta v prvej a druhej svetovej vojne a vladne nam tu fasizmus. Mimochodom, Americka politika az do ich vstupu do 2. svetovej vojny v roku 1942 bola totalne pacifisticka - najdi si niekde informacie o stave ich ozbrojenych sil v tej dobe. A kam to viedlo? Aj tak sa vojne nevyhli. Z tejto skusenosti sa poucili a ich vojenska sila posobi hlavne preventivne.

http://www.youtube.com/watch?v=mwmoS8lhk1A#t=152

http://www.youtube.com/watch?v=AOKOEzFIBLE

vieš čo je na týchto dvoch vídeách...???....padajúce hviezdy to nebudú....jedno je z Izraela z gazy a druhé je Slaviansk ukr(včera).

a poviem ti,že toto svinstvo má vo výzbroji už len usa a idf.


Na druhej strane tu mas podobne vyhlasenia, ktore maju k cierno - bielemu videniu blizsie ako cokolvek co som napisal ja. To od kial vies ze tuto municiu maju vo vyzbroji iba USA a Izrael? Od kial vies ze tieto zabery so zo Slavianska? Od kial vies ze to strielala vladna jednotka? A co tym chces vlastne povedat? Ze USA terorizuju chudakov Ukrajincov?

Mimochodom, rovnaka propaganda o fasistoch sa dala vytvorit aj pocas zamatovej v Ceskoslovensku v roku 1989. Mohli kludne tvrdit ze tu uraduju fasisti (nakoniec sme boli oficialne fasistickym statom cez vojnu), a zacat sa cez media (a posielanim neoznacenych vojenskych jednotiek) pretahovat o to kto ma pravdu. A mudrlantov na celom svete by v tom momente prestalo zaujimat co vlastne chcu ludia v Ceskoslovensku, preco vlastne vysli na namestia, preco chcu zmenu orientacie krajiny smerom na zapad (a tym aj odklon od vychodu). Ved o toto tej propagande ide, aby ste sa prestali zamyslat nad tym co Ukrajina vlastne chce, aby ste Rusku prepacili anexiu jej uzemia a aby ste zacali za vsetkym vidiet USA. Ale na namestiach cez zimu stali Ukrajinci - na to nezbudajte. Noveho prezidenta si zvolili Ukrajinci. Docasnu vladu zvolil Ukrajinsky parlament a netali pri tom hlasovani v sale ozbrojenci (vid Krymsky parlament, ze?). Tak prestante tu dookola bluznit o tom ako USA nici svet...
13.06.2014 - 09:27:40
02
Presne tak. Plne súhlasím s tým, čo napísal boledo00. Ale niekomu je to zbytočné vysvetľovať. Nebude, nechce to počuť. Je buď propagandou zmanipulovaný alebo sám je manipulátor a šíriteľ falošnej propagandy.

Na odľahčenie odporúčam prečítať si trilógiu od Švéda menom Anders de la Motte (Game/Hra, Buzz/Šum, Buble/Bublina). Nie je to literatúra faktu, je to fikcia. Hlavne v druhej časti (Buzz) je pekne popísaný princíp manipulácie verejnej mienky pomocou internetu a masmédií.
13.06.2014 - 09:53:06
00
niektore komenty mi pripomenuli tuto priatelsku pani :D
http://www.youtube.com/watch?v=rYcfMMJyt-A

Mimochodom, Americka politika az do ich vstupu do 2. svetovej vojny v roku 1942 bola totalne pacifisticka - najdi si niekde informacie o stave ich ozbrojenych sil v tej dobe

Toto je ta pacifisticka politika?: (na nete su aj obsiahlejsie zdroje)
http://academic.evergreen.edu/g/grossmaz/interventions.html
13.06.2014 - 09:54:13
00
Laco, a ako si mozes byt isty ze prave ty nie si tiez zmanipulovany vdaka roznym mediam?
13.06.2014 - 09:59:24
00
fosfor strielali priamo na mesto Semenivka.Takže žiadne mimo civilných oblastí.Pri tom rozptyle je to nemožné keďže to má zasiahnuť čo najväčšiu oblasť.


Este raz. Municia s fosforom sa moze pouzivat aj v civilnych oblastiach, pokial nejde primarne o zapalnu municiu.
13.06.2014 - 10:03:01
00
Laco, a ako si mozes byt isty ze prave ty nie si tiez zmanipulovany vdaka roznym mediam?


Lebo som očkovaný a vytvorili sa u mňa protilátky. Je to však veľmi dlhodobý proces, ktorý trvá desaťročia.
13.06.2014 - 10:06:30
00
....

Toto je ta pacifisticka politika?: (na nete su aj obsiahlejsie zdroje)
http://academic.evergreen.edu/g/grossmaz/interventions.html


Vsak priamo v tom tvojom linku je dokaz slov boledo00a - medzi 1925-41 ziadna agresia, nasledne az boj s Japonskom a Nemeckom a spol... :)
13.06.2014 - 10:07:35
01
ale on pisal "az do ich vstupu do 2. svetovej vojny v roku 1942". Cize vsetko pred tym. Nie medzi rokmi 1925-42.
Treba to vnimat trochu komplexnejsie a nie si vyberat fakty, ktore pasuju. Ako uz bolo spomenute "na nete su aj obsiahlejsie zdroje". Pozri sa na to a najdes (aj na uplne beznej wikipedii), ze vojensky zasahovali aj medzi rokmi 1925-41.
Pri takom rozsiahlom zozname intervencii si mozu s Britaniou a Ruskom podat ruky.
13.06.2014 - 10:23:57
00
Aj si si precital tie predchadzajuce "agresie"? A co po tom take Mongolsko? Vsak oni sa dostali vybojmi az do Europy...a co Turecko a ich vpady? A Iran? Vsak kam sa az rozprestierala Perzka risa...lol
13.06.2014 - 10:31:47
00
samozrejme. Citujem napriklad: "1932 - China: American forces were landed to protect American interests during the Japanese occupation of Shanghai"
Slovne spojenie "americke zaujmy" sa pouziva hojne aj dnes.
Teraz sa tu tusim hovori poslednych par stran o Amerike a Rusku, odvolavat sa na Mongolske a Turecke najzdy, no nieviem ...

Craobs to naposledy dobre pomenoval. Niekedy je to tu len obhajovanie svojej pravdy bez podlozenia konkretnymi faktami ...
13.06.2014 - 10:45:25
00
Chris, ked uz citujes, mozes dat fakt, o aky velky kontingent sa jednalo, nakolko 1932 sa v Shanghai mastili Cinania a Japonci. Kludne sa mohlo jednat o ochranu konzulatu alebo transport civilov z vojnovej zony.
Ako sa hovori, kto chce psa bit, palicu si najde.
13.06.2014 - 11:42:36
00
Na druhej strane tu mas podobne vyhlasenia, ktore maju k cierno - bielemu videniu blizsie ako cokolvek co som napisal ja. To od kial vies ze tuto municiu maju vo vyzbroji iba USA a Izrael? Od kial vies ze tieto zabery so zo Slavianska? Od kial vies ze to strielala vladna jednotka? A co tym chces vlastne povedat? Ze USA terorizuju chudakov Ukrajincov?

Mimochodom, rovnaka propaganda o fasistoch sa dala vytvorit aj pocas zamatovej v Ceskoslovensku v roku 1989. Mohli kludne tvrdit ze tu uraduju fasisti (nakoniec sme boli oficialne fasistickym statom cez vojnu), a zacat sa cez media (a posielanim neoznacenych vojenskych jednotiek) pretahovat o to kto ma pravdu. A mudrlantov na celom svete by v tom momente prestalo zaujimat co vlastne chcu ludia v Ceskoslovensku, preco vlastne vysli na namestia, preco chcu zmenu orientacie krajiny smerom na zapad (a tym aj odklon od vychodu). Ved o toto tej propagande ide, aby ste sa prestali zamyslat nad tym co Ukrajina vlastne chce, aby ste Rusku prepacili anexiu jej uzemia a aby ste zacali za vsetkym vidiet USA. Ale na namestiach cez zimu stali Ukrajinci - na to nezbudajte. Noveho prezidenta si zvolili Ukrajinci. Docasnu vladu zvolil Ukrajinsky parlament a netali pri tom hlasovani v sale ozbrojenci (vid Krymsky parlament, ze?). Tak prestante tu dookola bluznit o tom ako USA nici svet...

To myslíš tento Ukrajinský parlament? http://www.youtube.com/watch?v=1TnvbFt4BoI
13.06.2014 - 12:00:26
00
maju sa este co ucit, tu je jeden vzorovy: http://www.youtube.com/watch?v=jBgvo8WkrDM
13.06.2014 - 12:39:05
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up