http://www.roadbikereview.com/reviews/news-trek-demo-trailer-stolen-emptied-then-burned
17.06.2014 - 18:43:10
00
dnešná skúsenosť :D :
ideme so ženou a dvoma krpcami na prechádzku a po ceste domov sa chceme staviť v "tesku" (prve dieťa je larva v kočíku a druhé peši+ odrážadlo) no ja nesiem v rukách odrážadlo na ktorom sa už synátor nechce voziť.
Pri vstupe sa pýtam môžem si odložiť odrážadlo?
Odpoveď SBS: tu si ho položte ( oprieť vedľa vchodu do teska ). Hovorím, že sem si ho nepoložím pretože vy niekam odídete a hocikto si ho môže vziať ... SBS: tu si ho položte dnu nemôžete s ním ísť lebo ma zdžubú ...(medzi tým sa larva v kočíku prebúdza v uvrešťanca, mini-nemesishard začína vymýšlať čo by vyviedol a žena za vstupom sa na mňa kuká čo teraz :D ja vediem rozhovor ďalej )
Pýtam sa, že ak mi ho náhodou niekto vezme odrážadlo či mi dajú zaň peniaze. Odpoveď znela, že nie oni neručia za odložené veci. Vtedy som mal chuť staršiemu pánovi jednu ***** s prepáčením. V tom prišla pani z takého toho obchodíku v uličke kade sa vychádza z teska a povedala, že si odrážadlo vezme k sebe. Kedže ju poznám z videnia zobral som to ako lepšiu voľbu ako si nehať nie 5eurové odrážadlo pri vchode...

To bol len príklad toho ako v obchodoch ľudom dávajú falošný pocit bezpečia o ich odložený nákup alebo iné veci. Ako keby bolo také ťažké vziať takéto veci do nejakého kumbálu a majiteľovi vydať kartičku na ktorú mu odloženú vec vydajú....
17.06.2014 - 19:54:35
04
no sak to mas tak vsade, vselijake satne, abo skrinky na veci, nikto ti za nic neruci ked ti to udrbu..
17.06.2014 - 20:16:10
00
Ja som malému pri nákupe v OC vždy odrážadlo naložil do nákupného košíka a nikdy ma za to nikto nedžubal.
17.06.2014 - 21:43:28
00
Treba zgrnca nechat vbehnut na odrazadle a sbs tvrdit ze sa este nenaucil chodit :lol:
17.06.2014 - 22:27:34
02
tak som aj ja prispel do sekcie "ukradnute" :swear:
22.06.2014 - 22:57:47
00
ja by som sa chcel spýtať či niekto vie poradiť ako postupovať.Bike mi ukradli polícia to spísala a asi po 2týždňoch chytili toho zlodeja.Kedže bicykel predal a údajne nevie komu tak neviem ako to bude pokračovať okrem môjho ukradol ešte daľšie 2. 1.cca za 2000eur 2. cca 700eur ako z neho dostať peniaze? je to reálne?
23.06.2014 - 16:16:42
00
Dal som na bazos inzerat, ze predavam bike. Islo o kvalitny a drahy bike. Ozval sa mi chlapik, ze videl moj inzerat a ze si chce bike obzriet. Suhlasil som. Dosiel na druhy den doobeda. 182 -185 cm presedively, na kratko ostrihany, chudy, predstavil sa ako Molnár. Nechal mi kluce od auta, ze si ho vyskusa. Suhlasil som. Skusal ho asi desat minut. Vratil sa s bikom, ze ho zoberie, ale ze si musi ist vybrat peniaze. O hodinu mi volal, ze je z technikom s kaktus biku, ktory mu radi, ze moj bike musi vyskusat este v kopci, ci ram nepuka. Dal mi k telefonu aj technika, ktopry sa aj predstavil, vypytoval sa na retaz, ci je sram, alebo aka a vysvetloval mi, ze ho treba este do kopca vyskusat. Chlapik prisiel o pol hodinu. Povedal som, ze moze ho vyskusat, ale ze pojdem s nim na svojom druhom biku. Isiel za mnou a vravel, ze mozem aj pridat. Trochu som pridal a on v tom momente zabocil do ulicky. Zabrzdil som. A vydal sa za nim. Zbadal som ako chce bike nakladat do v strede cesty stojaceho Mercedes Van. V nom mal komplica. Ked zbadal, ze to nestihne nalozit, pedaloval poza uato prec. Podotykam, ze to vsetko na prave poludnie. Cely cas som krical ZLODE! Chytte ho! Ukradol mi bike. Par ludi bolo a ti ma znavigovali, kam mal namierene. Napriek tomu sa mi stratil. Naqhanajte celokarbonovy cestak na horaku...:D Nastastie tam boli ludia, co neboli lahostajny a zaculi ma a chlapika zbadali a zacali nahanat. Ten sa dostal do slepej ulice, konciacej schodami. Bika odhodil a utekal prec. Chlapika nechytili, ale bike mi ostal.

Ludia, nech ste kdekolvek a ktokolvek, davajte si bacha, ked predavate na inzerat bike. Nikdy neviete, ci to nebudu prave takyto organizovani zlodeji. Ja som mal stastie na dobrych ludi, co zabranili kradezi.

Este raz opis zlodejov:
182 -185 cm presedively, na kratko ostrihany, chudy, mal madarsky akcent, predstavil sa ako Molnár (meno urcite falosne), podla policie volal z nevystopovatelneho tel.
Druhy chlapik sedel v uate, takze vysku neodhadujem, ale bol tlsty, vyholeny s briadkou okolo ust.

To je vsetko odomna, sirte prosim tento mail, aby sa to nestalo aj inym.


PS: Nekupujte kradnute biky.


S pozdravom


Stastny cyklista
25.06.2014 - 14:57:49
031
super :y:
spz si si ale vsimol, nie?
25.06.2014 - 15:11:03
00
dobre si dopadol vdaka tvojej rychlej reakcie a spravnemu rozhodnutiu..
netreba sa trapne citit ked si clovek vypyta zalohu ked sa chce kupujuci previest. ja som pytal 500€ pri cene biku 700€ kto ma vazny zaujem o kupu pride aj s peniazmi. nejaky doklad pytat nema vyznam s tym si mozete tak vytret ...
25.06.2014 - 15:19:27
01
Vitaj v klube shineonyou :-)
http://forum.mtbiker.sk/post836370.html#p836370
25.06.2014 - 15:19:43
00
Je to smutne, ale poniektori ludia su cim dalej tym vacsie k***y, kradnut by kradli, ale nieco poctive nebudu robit ani za nic.
25.06.2014 - 15:22:03
00
Tak toto je až nemožné, čo sú niektorý ľudia schopný urobiť. Máš šťastie, že to neboli ozajstní "profíci" a nenaštudovali si mapu mesta, v ktorom bývaš a nepripravili si záložný plán.
25.06.2014 - 18:19:27
00
fuu pekne drzy zlodeji. ja som tiez predaval bike v hodnote cez 800€ a dosiel kupujuci , ze ci si ho moze vyskusat ja ze ano, ked mi da 800€ zalohu a on ze nema a vytiahol kluce a potom nejaky telefon za 100-200€ ako zalohu, to ale nepripadalo do uvahy
25.06.2014 - 20:13:38
01
mali by zavieť jeden starý zákon :D a to ten kde sa odoberala ruka a noha :D
26.06.2014 - 09:20:10
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up