čaute fóristi :) dlho som tu nebol a po čase zakladám novú tému,keďže je trochu špecifická. Zháňame bike pre brata, má 12 rokov...veľkostne by bolo najlepšie cca 17tku. Cenový limit je okolo 500eur, najviac by sa dalo 600. Nebránime sa ani bazáru-prakticky by to bolo lepšie lebo v tej cene bude lepšia výbava ale problém je dosť zohnať veľkosti...nepotrebuje zatial solo air xt :D ale zase nezoberiem mu bike s XCTčkou čo sa pokazí po troch výjazdoch. Ak by niekto mal nejaké nápady tak poraďte prosím :) Canyon padol,keďže všetky ich HT sú už 29er...
24.06.2014 - 09:16:46
00
pozeral si ctm? maju jednotkovu deltu ale tam su ramy 17,19 http://www.ctm.sk/model/mtb/delta-1-0/ popripade zephyra ten ma velkost ramu 18. http://www.ctm.sk/model/mtb/zephyr/ . jazdim zephyr 18ku a za seba nemozem povedat nic zle a to mam 179cm. :D treba s bratom pobehať a nech si vyskuša konkretne modely a velkosti.
24.06.2014 - 10:25:16
00
Jo,pozreli sme na to ale nakoniec sa podarilo vybaviť v miestnom shope zľavu na Scotta,takže ide sa do toho :)
02.07.2014 - 00:28:38
00
ja len ze by ti dali urcite zlavu aj na ctm,kde aspon podla mna je lepsi pomer cena/kvalita,tie scott bike 500eurove su dost slabe ale ak dali nejaku vyraznejsiu zlavu na lepsi bike,neni o com:-)
02.07.2014 - 09:26:57
00
Bola to lepšia zľava na Scale 770 takže nebolo o čom :) dostali sme sa mierne nad 600 ale keď k tomu človek pripočíta záruku so servisom blízko domu tak sa to oplatilo viac...
02.07.2014 - 17:13:35
00
no tak nech sluzi:-)pozeral som a to neni 500e kategoria:-)pekny bike servis po ruke sa vzdy zide ako pekny bonus ja osobne som to este nevyuzil ale mozno mam len stastie:-)u ctm by si za tie prachy dostal akurat lepsiu vydlu namiesto xtr by bol rock shox jedine ctm ktore som nasiel(aj kupil) ht vo verzii 27,5 bol caliber,avsak neviem posudit ten rozdiel kedze som tu vydlu nikdy nemal ale je stych pouzitelnych podla coho pisali na fore:-)nech synovy sluzi:-)myslim ze dlho posluzi a 27,5 kolesa sa my povzdavaju ine by som uz.nexel:-)
02.07.2014 - 17:42:08
00
tak sú to chalani ktorých poznám v obchode-servise už dlhšie takže akonáhle niečo treba či už len kúpiť drobnosť vycentrovať koleso alebo aj servisovať vidlicu tak idem tam a vždy spokojnosť :) kým nemusíš servis riešiť,tak si šťastný človek :D

Jazdil som a v mojom okolí boli jazdené XCM,XCR,Dart,Tora,Recon aj Reba aj Foxy,niečo mám odjazdené a XCR sa celkom dá na začiatok,ak sa o ňu človek stará tak rôčik dva vie vydržať obstojne :) narozdiel od XCM,ktoré sa takmer všetky natrvalo zamkli a pretlačil by ju človek asi raz...

ono my sme chceli najprv 26,ale nakoniec sme to porovnávali a skúšali v obchode a 27,5ka padla parádne :) fotky budú v galérii za nejaký čas :) Ďakujeme ,ride on! :)
02.07.2014 - 17:53:14
00
keyboard_arrow_up