Ta z horneho Bukovca cisto rybarske pytliacke miesto
14.07.2014 - 21:42:15
00
40d
14.07.2014 - 21:48:39
00
Chlapi, viete niekto, aký sklon (v %) má asfaltka na Nemcovu dolku tesne pod tou serpentínou?
14.07.2014 - 22:57:56
00
Toto myslíš?

Prílohy:

Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg 256.72 KiB thumb_up0thumb_down

15.07.2014 - 09:06:09
00
Presne toto, ďakujem.
15.07.2014 - 09:44:36
00
XC trate na Jahodnej su hotove. Mozete si prist zajazdit a cez vikend pretekat alebo povzbudzovat: http://www.cyklopretekykosice.sk/sk/msr-xc-cross-country/spravy
16.07.2014 - 08:34:56
02
Super, je pravda, ze tieto by uz mali byt na stalo? Ak ano, bolo by to velke plus.

Dalsie traily sa hadam uz coskoro zacnu budovat aj v okoli Bankova, vid tema Slomba a Kosice, takze sa zda, ze sa u nas blyska na lepsie bikerske casy :)
16.07.2014 - 11:55:08
00
Drobne zamyslenie, ktore je vrcholom zamyslania sa dlhodobeho pri vyjazdoch v okolii KE. Tykajuce sa jednoducheho a to cloveciny ludi obsluhujucich bike... Snazim sa pochopit, kde tkvie problem toho, aby sa ludia napr. slusne odzdravili. Ze si to niekto nevsime je mozne, aj ked malo pravdepodobne. Jazdime predsa pre radost, nie pre tie nasrate tvare...
16.07.2014 - 18:52:34
07
Dnes od doliny vrbice na jahodnu a potom po zltej na bankov. Netrafil som cyklotrasu c5 takze som si podstivo vyslapal dajaku zvaznicu kde bola obrovska kopa konarov a blata. Ked som sa konecne dostal na jahodnu tesil som sa na prijemny zjazdik po zltej. Tam som objavil... Blato! Lesnici sa na traktore presli krizom a presmerovali taky maly potocik do svojich kolaji a odtial na chodnicek. Normalne som oci otvaral ako sa mi predne koleso zaborilo do blata a travy a potom sa cesticka opat vratila do povodneho stavu. Aspon bicykel dostal wellness na wapke :)
16.07.2014 - 18:57:38
00
Dnes od doliny vrbice na jahodnu a potom po zltej na bankov. Netrafil som cyklotrasu c5 takze som si podstivo vyslapal dajaku zvaznicu kde bola obrovska kopa konarov a blata. Ked som sa konecne dostal na jahodnu tesil som sa na prijemny zjazdik po zltej. Tam som objavil... Blato! Lesnici sa na traktore presli krizom a presmerovali taky maly potocik do svojich kolaji a odtial na chodnicek. Normalne som oci otvaral ako sa mi predne koleso zaborilo do blata a travy a potom sa cesticka opat vratila do povodneho stavu. Aspon bicykel dostal wellness na wapke :)

ja som tento problem zltej riesil na umyvarke na sturovej :-) je pravda, ze aj v teplych dnoch tam dokaze prekvapit teren :-)
16.07.2014 - 19:01:03
00
ja som tento problem zltej riesil na umyvarke na sturovej :-) je pravda, ze aj v teplych dnoch tam dokaze prekvapit teren :-)


Ja som este vcera uvazoval ci ho umyt ci nie. Kedze uz par dni bolo teplo nemyslel som, ze bude blato ale nakoniec lenivost zvitazila a dobre som spravil. Najlepsi bol prichod z N. Klatova do Vrbickej doliny. Najprv 2m hlboka a asi meter siroka odvodnovacia jama
!!! Pozor ti co idete z Jahodnej do Nizneho Klatova cez luku a napajate sa na c5!!!
Potom si to siniem dole asfaltkou s vetrom v chrbte, zrazu konec asfaltu, sotolina sak pohoda zrazu koniec sotoliny a ja idem v potoku :D
16.07.2014 - 19:33:49
00
nazdar, tiez mam skusenost ze sa bajkeri vacsinou neodzdravia, cest vynimkam. Niektori si myslia ze su nieco viac asi.
16.07.2014 - 21:08:29
01
presne, pozdravim sa prvemu - nic, pozdravim sa druhemu - nic, poviem si ze uz nikdy viac, ide oproti treti, pozdravi sa mi a nakoniec vyzeram ako fas :D
16.07.2014 - 21:09:46
03
Zdravim vsetko co sa hybe a nevzrusuje ma ak to odignoruju. Naposledy to boli dve pekne policajtky na konoch, len ma nechceli zobrat ako stopara. :-) Aha a musim upresnit, ze odpovedali.
16.07.2014 - 21:16:55
00
K tým pozdravom. Skúste si niekedy všímať aj prsty ruky na rajdoch. Ak ich biker zdvihne, tak sa asi zdraví. :-) Ja to tiež niekedy takto riešim. A aj pri behu, no len tam zdvihnem ruku, takže pozdrav je jasný. A mimochodom, "bikerom" bez prilby som sa jeden čas nezdravil. Mal som pocit, že si to pre svoju nezodpovednosť nezaslúžia. Ale už to tak nevnímam. Ale pozrime sa na to tak, že nás je už tak veľa, že keby sme sa mali zdraviť každému, dám si na prilbu nálepku "NAZDAR". :-D
:hai: :hai: :hai: :*
16.07.2014 - 21:22:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up