Presne tak, Zemnicky ist tymto nekonecnym vyslapom, ale zjazdnym v sedle.
Ako bonus brod za Kojsovom bude na osviezenie. Ked som tam isiel ja, bolo celkom dost vody. :D
18.07.2014 - 15:11:49
00
Brod pri tisicke... Ja som tam namocil kotuce :D
18.07.2014 - 15:35:41
00
To pri "Tisícke" sa volá mláka. ;)
18.07.2014 - 15:40:39
00
zatial vdaka za komenty, vecer to tu este skontrolujem pre pripad, ze by sa chcel niekto pridat :?:
18.07.2014 - 15:54:38
00
Pod Golgotou po cervenej to bolo pred dvoma tyzdnami takmer cele prerezane.
18.07.2014 - 16:14:31
00
Potvrdzujem, kľudne choď na Kojšovku striktne po červenej.
18.07.2014 - 17:58:18
00
A na michalkovom sa neudiali dajake zazraky? Ako to tam aktualne vyzera?
18.07.2014 - 21:47:58
00
pre mesiacom katastrofa, preklinal som ze som sa pred 20 rokmi naucil bicyklovat, bolo to ako v pekle, 95% som bajk niesol alebo tlacil, nakoniec som sa dostal na zvaznicu a dosiel som do doliny...cely doskriabany a doprhleny
18.07.2014 - 22:04:48
00
chezter urcite to nebolo az take zle, aspon mas na co spominat:D... minuly rok sme sa vybrali z Jahodnej po cervenej a medzi Kojsovkou a Kloptanom to bolo tiez zaujimave, trochu sme netriafali chodnik a znacenie, nejake to nosenie bajku a predieranie pomedzi porast, ale aspon bola sranda. Siel by som po nej opat a dufam, ze aj dalej by som dosiel ako po Stos kupele, ale to sa treba trochu lepsie pripravit a hlavne mat zo sebou viac terenne orientovanych ludi
18.07.2014 - 22:24:43
00
bolo to dost zle kedze som sa ponahlal domov a mal som niekde byt o 16:00, na alpinku som prisiel o 17tej :D
18.07.2014 - 22:37:00
00
chcel by som sa velmi pekne podakovat bezohladnemu bajkerovi ktory dnes VYTLACIL mojho kamarata dole zo svahu smerom na Alpinku, neobzrel sa ci mu nic nie je alebo ci nepotrebuje pomoct, nezastavil sa a isiel dalej, bol to full tmavej farby
ak to nahodou citas a zaujimalo by ta to, kamarat je doudierany, odkrival domov, niekto ho vytiahol hore s lanom, bude treba menit cele zadne koleso, sedlovku, predstavec a to je len prvotna obhliadka bajku
19.07.2014 - 19:52:39
00
Pod Golgotou po cervenej to bolo pred dvoma tyzdnami takmer cele prerezane.

Dnes som stadial isiel a na cca siestich miestach treba bike prenasat, nic strasne. Kedze toho roku som na Salzkammergute (MTB maraton v Rakusku) nebol tak som si ho urobil v okolitych lesoch. Rano o 8.00 hod som vyrazil po trase Tahanovce-Bankov-Girbes-Jahodna-Potoky-sedlo pod Zeleznym vrchom-Opatka-sedlo pod Suchym vrchom-Kojsov-Strieborna-Perlova dolina-Kojsovka-Lajoska-Jahodna-Diana-Hresna-Alpinka-Bankov-Tahanovce. Spolu to vydalo na 112 km, 3850 vyskovych metrov za 7:13 hod. Pocasie, vyhlady paradne. Na Kosovke vsak bolo "tmavo" tazko pracujuca mensina zbierala vsetko co dozrelo. Dokopy som nikoho na biku nestretol, iba pri Katke na Kojsovke bikera na Spesli, ktory mal naplanovanu tu istu trasu len v opacnom smere.

Prílohy:

trasa.jpg
trasa.jpg 227.91 KiB thumb_up0thumb_down

19.07.2014 - 21:00:53
01
chcel by som sa velmi pekne podakovat bezohladnemu bajkerovi ktory dnes VYTLACIL mojho kamarata dole zo svahu smerom na Alpinku, neobzrel sa ci mu nic nie je alebo ci nepotrebuje pomoct, nezastavil sa a isiel dalej, bol to full tmavej farby
ak to nahodou citas a zaujimalo by ta to, kamarat je doudierany, odkrival domov, niekto ho vytiahol hore s lanom, bude treba menit cele zadne koleso, sedlovku, predstavec a to je len prvotna obhliadka bajku

Tvojho kamarata sme videli ked sa zbieral v tom svahu. Nenapadlo mi sa pozastavit, ale na frajerkinu otazku ci je vporiadku odpovedal, ze "uz hej". Keby zakyval zastaneme a vytiahneme ho hore... Neviem, ktorym smerom siel, ale tmavy full smerom hore - oproti nam sme nevideli.
19.07.2014 - 21:08:43
00
Už viackrát som si to všimol, lakkove trasy. Aj teraz, keď sa pozriem na jeho priložený obrázok, vidím, že každý výjazd začína a končí marihuanou.
19.07.2014 - 21:46:23
04
chcel by som sa velmi pekne podakovat bezohladnemu bajkerovi ktory dnes VYTLACIL mojho kamarata dole zo svahu smerom na Alpinku, neobzrel sa ci mu nic nie je alebo ci nepotrebuje pomoct, nezastavil sa a isiel dalej, bol to full tmavej farby
ak to nahodou citas a zaujimalo by ta to, kamarat je doudierany, odkrival domov, niekto ho vytiahol hore s lanom, bude treba menit cele zadne koleso, sedlovku, predstavec a to je len prvotna obhliadka bajku


Mne sa stal podobný prípad na Schusterke v apríli tohto roku. Tiež tmavý full a dres Kosit. Šmecar jeden, tiež nezastal. Našťastie sa mi nič vážne nestalo.
19.07.2014 - 22:27:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up