A pozajtra je koodinačné stretnutie Havlových snilkov u Šebeja :D Odporučam,už nechajme tu vzájomnú averziu
22.07.2014 - 16:14:20
01
Mňa zaujíma ako dopadne nádejný "gazda" slovenskej pravice.


dopadne presne ako Fico...zachvilu je pri koryte. staci si pozriet v diskusiach to mnozstvo jeho obhajcov a musi byt cloveku zle. to si skutocne niekto niekedy myslel ze tento pan je ten ktory nas uvedie do svetlejsich zajtrajskov? terajsieho pana premiera teda vobec nemusim, ale Prochadzka...to snad bude este vacsie zlo.

a tento pan ma teda od pravice veeeeelmi daleko.
22.07.2014 - 16:31:11
00
Tak už viem koho nie, koho teda áno?
22.07.2014 - 16:32:46
00
Však to!
22.07.2014 - 16:41:19
00
Netreba vesat hlavy, pred volbami sa opat vynori nova varka mesiasov :lol:
22.07.2014 - 17:31:50
02
Asi by to malo ist do vtipkara, ale je to tak vystizne, ze to davam sem:

Víte, co se stane, když člověku spadne žába do šálku kávy?
Ital - hodí šálkem, rozbije ho a odejde v záchvatu hněvu.
Němec - vyndá žábu, pozorně umyje šálek, sterilizuje ho a udělá si novy šálek kávy.
Francouz - vyndá žábu, a vypije kávu a udělá si žabí stehýnka.
Číňan - sní žábu a vyleje kávu.
Rus - vypije kávu i se žábou vzhledem k tomu, že byla zadarmo.
Izraelec - prodá kávu Italovi, žábu Francouzovi, šálek Němcovi, místo kávy si dá šálek čaje a použije získané peníze na to, aby vynalezl zařízení, které zabrání žábám padat do kávy.
Palestinec - obviní Izraelce za to, že mu spadla žába do jeho kávy, protestuje proti aktu agrese u OSN, vezme si peníze od Evropské Unie na nákup nového šálku kávy, peníze použije na nákup výbušnin a pak vyhodí do povětří kavárnu, kde se Ital, Francouz, Číňan, Němec a Rus snaží vysvětlit Izraelci, že má dát svůj šálek čaje Palestinci.
23.07.2014 - 08:01:09
05
tak tejto leteckej spolocnosti by som sa oblukom vyhybal :n:
http://edition.cnn.com/2014/07/22/world/asia/malaysia-airlines-plane-over-syria/
23.07.2014 - 13:18:00
00
triki-mu a jeho "ídeovým kamarátom" niečo z bulváru:

http://www.cas.sk/clanok/288351/generalny-tajomnik-osn-je-zdeseny-do-skoly-v-gaze-umiestnili-rakety.html/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-%C4%8Das.sk-hp&utm_campaign=cross

od koho sa učia vychodoukrajinskí teda zapadoruskí smradi
24.07.2014 - 08:05:25
00
LL tak daj nejaky zdroj odkial mas ze s obytnych domov na vychode ukrajiny odpaluju rakety. ja som zatial videl videa kde ludia pracovnikom OBSE vraveli a ukazovali nieco ine.
nejaky cas si sa tu neukazal a ked prides mas plnu papulu provokacnych reci. tato tema je ako vidim tvoja zivna poda...
24.07.2014 - 08:13:22
00
Pásmo Gazy a izraelsko-arabský konflikt s Ukrajinou asi nemajú nič spoločné. Kamufláže, dezinformácie, intrigy, úskoky, propaganda, ... však to fungovalo už aj v starom Grécku.
K Ukrajine teraz letí toto: http://www.reuters.com/article/2014/07/23/us-ukraine-crisis-commander-exclusive-idUSKBN0FS1V920140723


Naposledy upravil laco dňa 24.07.2014 - 09:17:27, celkovo upravené 1 krát.

24.07.2014 - 08:51:06
00
matvejko, skôr ako zase začneš niečo "trepať" pozri si fakty (históriu)
na posledných 20 stranách si prispel cca 14 x ja len 5 x
(tak neviem pre koho je to živná pôda) :lol:
z toho 2 x som reagoval na zjavne "zemepisne bludy"
a s tou hubou prosím "skľudni hormón" - (mohol by som TO chápať aj ako osobné napádanie)
ja som nikde nepísal, že odpaľujú rakety (priamo) z obytných domov, čítaj pozornejšie a skús chápať ... lepšie
(alebo sa skús opýtať rodičov, ako to bolo v 68, keď bratia z východu urobili "priateľskú" inváziu na "pomoc" do ČSSR)
a to z akej "kvalitnej a overenej" produkcie pozeráš videá, je len a len TVOJA vec
24.07.2014 - 09:16:30
01

Treba sa pozrieť na to,ako vznikol Hamas,vytvorili ho sionisti,pretože chceli odstaviť Arafata,čiže ked ho vytvorili,tak nech s nim bojujú,ale nech nevraždia ženy a deti,kde majú ujsť civilisti,ked je to husto zaľudnené,pytám sa najdemokratickejších expertov na tomto fore.Prosim Vás,nema niekto to foto,kde Židia pozujú pred Gazou a sledujú,ako na druhej strane umierajú ľudia
24.07.2014 - 09:34:35
00
Baroncek, pises bludy, bud z neznalosti alebo tvrdohlavosti, Precitaj si tu viac o okolnostiach z ktorych Izrael povolil uzdu Islamistom (v porovnani s predchadzajucou vladou Egypta nad pasmom Gazy) a co sa z nich postupne vyvinulo. Nieje pravda ze Izrael vytvoril Hamas. Pravda je snad len to ze za vacsieho nepriatela povazovali PLO. http://en.wikipedia.org/wiki/Hamas#Early_Islamic_activism_in_Gaza
24.07.2014 - 09:49:02
00
omfg, Hamas ma podporu obyvatelstva, keby nemal tak tam uz davno nie je... ked matka dovoli synovi strielat rakety z domu, tak nech nie je prekvapena, ked jej za odmenu prileti bomba. Fakt je, ze skoda ich nebude... tie rakety nemiera na vojenske ciele, ale do miest na obyvatelstvo... http://www.youtube.com/watch?v=eaLedXarAjM
24.07.2014 - 09:52:07
00
baronček bludy nikdy NEPÍŠE
baronček sa len "OBČAS" sekne
:rofl:
a mimochodom keď si reagoval na odkaz pre triki-ho tak si sa zaradil správne ... to ma teší :lol:
24.07.2014 - 09:54:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up