postnite tie videa a postnite tutoš ako odvzdusnit brzdy PS: viem ze na to potrebujem nejaky ten GEAR
29.07.2014 - 21:01:23
00
Dobre, ukončíme konečne túto aj jeho budúce témy.
Diagnóza po 15tich stranách znie:
ťažký prípad poruchy správania, miestami až demencie a doteraz ešte nepozorovanej stupidity.
29.07.2014 - 21:02:20
07
HEJ HEJ HEJ kam sa ponahlas normalne som sa ta opytal
29.07.2014 - 21:04:09
00
Samko, šikanují tě ve škole?
30.07.2014 - 10:26:23
00
NE
nejak sa to tu zastavuje:D
Preco???
tu otazku ako odvzdusnit brzdy som myslel vazne
pRosim odpovedzte mi na nu
30.07.2014 - 10:46:16
00
TheFox k tvojmu prvému videu (kde si sa tak tozpísal) - áno, mám XC bajk, ujasnil som si priority , nie neskáčem 2m dropy ALE toto video čo si pridal má byť akože downhill? Na 29" kolesách som rýchlejší a to mám XC. 2m dropy neskáčem preto žeby som sa ich bál. Samozrejme nesočil by som ich hned teraz keby mi niekto dal dobrý a vhodný bajk ale postupne by som sa k tomu dopracoval. Skáčem s mojím XC max. do 1 metra ale zato lebo tento bajk nieje na to vôbec stavaný. Chcem tým len povedať že veľa chalanov ako napríklad ty majú takéto bicykle nezaslúžene lebo nevedia jazdiť ani na trojkolke Ty si myslíš že ked máš zjazdový bajk a prilbu tak je už z teba super zjazdár?
A k tomu postovaniu videa - ty si ten čo tu furd pridáva nejaké sračky z nemecka a neviem skade. Ukáž ako sa ty vieš rozsypať na trati a nie ako jazdia nejaký nemci či čo su to.
30.07.2014 - 10:52:35
01
tu otazku ako odvzdusnit brzdy som myslel vazne
pRosim odpovedzte mi na nu


Dnes mam mimoriadnu chut pomahat, tak ti dam napovedu: http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+bleed+bike+brakes
Robis to ale na svoju zodpovednost (rozumej: aj tak to spravis zle a niekde sa rozbijes)
30.07.2014 - 10:59:59
01
Samko, podle mě t+ě ve škole bijou a kamarády nemáš. Nemáte tam nějakého psychologa? Něco takového bývá, ne? Akorát nevím, jestli i na základní...Ty už jsi na druhém stupni, nebo ti ještě nebylo 10?

A ke tvé otázce ti napíšu: poraď si sám, ty máš vždycky nějakou vhodnou odpověď...tady už ti radilo tolik lidí, že je zbytečné ptát se dál ;)
30.07.2014 - 11:02:53
02
:D :D :D :D :D
Ja nehovorim ze som hart, qwin ,hill
Ale anni nerobim na mojom biku zjadne XC. Robim na nam zatial 2m dropy a 2m skoky a to je zatial MAX :D
JA som sa nebikoval od 8 rokov kedy som s tym prestal az minule leto ma ten OLPRAN zatiahol blizsie k downhillu :P
a zjazdovy bike namam mam obycajny bike ktory ma ram na dirt a vybavicku na AM/light DH :D :D :D
ano zacinam s DH nie som este hardcore ale postupne sa posuvam v tomto sporte.
Doteraz som nevedel kde su moje limity. Ked som sa zdrbal som ich uz nasiel :D
Hovorim dole kopcom mi to ide v pohode ale s ovladanim biku vo vzduchu su este problemy ale myslim, ze za par rokov budete pri tom svojom XC iba cumet jak budem lietat.
PS: nejake napady jak namontovat iphone na bike alebo integralu aby som mohol natocit to video
PS2: teraz piato idem na kontrolu a uz a nic neboli a uz normal ekzistujem, tak video bude mozno uz nabuduci tyzden
PS3: licencia na Freetrial photoshop cc mi uz dosla takze ziadne pekne obrazky tam nebudu ale vo finalcute pro to zostriham za den
PS4: chcem videt tie vase videa konecne hlavne machra Drasha nemusito byt ziadne cool video iba demonstrovanie vasich schopnosti
30.07.2014 - 11:06:33
00
:D :D :D :D :D
Ja nehovorim ze som hart, qwin ,hill
Ale anni nerobim na mojom biku zjadne XC. Robim na nam zatial 2m dropy a 2m skoky a to je zatial MAX :D
JA som sa nebikoval od 8 rokov kedy som s tym prestal az minule leto ma ten OLPRAN zatiahol blizsie k downhillu :P
a zjazdovy bike namam mam obycajny bike ktory ma ram na dirt a vybavicku na AM/light DH :D :D :D
ano zacinam s DH nie som este hardcore ale postupne sa posuvam v tomto sporte.
Doteraz som nevedel kde su moje limity. Ked som sa zdrbal som ich uz nasiel :D
Hovorim dole kopcom mi to ide v pohode ale s ovladanim biku vo vzduchu su este problemy ale myslim, ze za par rokov budete pri tom svojom XC iba cumet jak budem lietat.
PS: nejake napady jak namontovat iphone na bike alebo integralu aby som mohol natocit to video
PS2: teraz piato idem na kontrolu a uz a nic neboli a uz normal ekzistujem, tak video bude mozno uz nabuduci tyzden
PS3: licencia na Freetrial photoshop cc mi uz dosla takze ziadne pekne obrazky tam nebudu ale vo finalcute pro to zostriham za den
PS4: chcem videt tie vase videa konecne hlavne machra Drasha nemusito byt ziadne cool video iba demonstrovanie vasich schopnosti


ty si strasny lamer ,nepis uz prosim ta nic, akurat debila robis zo seba, a tie blbosti co tu pises sa nedaju citat,prestan s tym uz ok?
30.07.2014 - 11:49:20
02
ach, ten zetor je hroza. to si mal radsej dalej predstierat ze mas demo.
Ak das iphone na riadidla mozes sa s nim rozlucit. Umrie skor ako ty.
Ach, musim ponahanat brata, aby mi konecne poslal fotku 4m skoku nech konecne mas predstavu kolko to je.
30.07.2014 - 11:57:36
02
Špeciálne pre teba samko, ukážka môjho AM jazdenia :-)

youtube.com/watch?v=M_s_h_Ld8BY&t=0

30.07.2014 - 13:07:17
09
Špeciálne pre teba samko, ukážka môjho AM jazdenia :-)

youtube.com/watch?v=M_s_h_Ld8BY&t=0



este ze ja netocim svoje jazdenie :P
30.07.2014 - 13:38:54
00
TheFox chcel by som vidieť ten tvoj 2m skok. Podľa mna neskočíš ani jeden meter. A 4 metre prosím ťa ani nespomínaj.
30.07.2014 - 13:46:06
01
Usatetorpedo: ale tak aspoň k něčemu je to téma ;) .... pěkné polety :)

Tomas4x: přihoď taky...snad se pak Samko nerozbrečí :)
30.07.2014 - 16:06:45
01
keyboard_arrow_up