Tiez tu musim dat zapravdu skusenym.... ze KELLYS a GIANT a MERIDA a LF nie su shity .su to inak velmi dobra bike s vynikajucimi vybavami....len clovek musi kupovat od 20tis vyssie.... aby sa vyhol RST a nizsim radom vdlic SUNTOUR

ja mam kellys a som s nim nadmieru spokojny a pri kupe som ustril 17 tisic...pretoze by ma vysiel bike s botami na 50 a ja som kupil za 33 000


PS: AJ SCOTT pouziva RST a SUNTOUR vidlice a zato ze ich len prelepi nalepkou scott si ludia myslia ze to je ina vidlica :D
24.07.2007 - 23:43:53
00
inak ked som sa pytal na ceny ramov tak mi z kellysu poslali ze sabotage by ma vysiel 10 000,- neni to malo na to ze je to vrcholovy ram tejto znacky samozrejme ze AL ale aj tak a vazit by mal nieco okolo 1300 g
a tie rafky ked si slecinkovsky typ alebo mas bike za 100 L tak ti to vadi inak to je len dobre pretoze na tom nezalezi a ked chces niekomu predat alebo co tak to moze pouzit aj na jedno aj druhe na to si nemyslel ?
25.07.2007 - 10:30:03
00
co takto pozriet nejake zlavy :idea: alebo este skus trocha dosetrit
apropo....preco chces nasilu kotuce za tu cenu, co ta omrzel zivot
:roll: :?


z duse mi tento chalanisko prehovoril ... musia byt tie kotuce???

To je skor rozumne lebo nikdy nefies ci te rafy casom nepredas... clovek rychlejsie preda rafy co su aj na Vcka....

a nefiem ci si clovek kupuje bike na to aby mu doma stal a kochal sa na rafy ci su o centimeter uzsie ..alebo inak zaoblene...


predavat jazdene rafy, este aj v tejto cenovej nie je ktovieco ... ja osobne by som tiez nechcel mat disc brzdy a V rafky...mozno aj preto som nedavno kupil komplet nove kola s disc rafmi,ked som siel na kotuce 8)
vyhodu V rafkou by som videl akurat v tom,ze ked sa rozhodne vyhodit tie mechaniky do smeti...nemusi kupovat nove kola, ak tam bude chciet dat Vcka...
apropo ja mam doma Allloy dvojstenne rafy na Vcka a este som ich ani neskusal dat do bazaru,lebo pochybujem,ze by niekto takyto tovar z bazaru kupoval - aj ked su uplne OK
25.07.2007 - 12:14:15
00
To: Jose. No chcel by som vidiet teda SCOTT-a, ktory ma znacku vidlice prelepenu svojou obchodnou znackou!!! :shock: :shock: :shock: ... a to som teda este nevidel :!:
02.08.2007 - 12:18:41
00
ach ten mytus okolo Suntour...ok,su lacne a maju aj slabe modely,ale videl uz tuneny Epicon alebo Axon?Krasny chod...A podla nemenovaneho odbornika je spracovanie vnutornych dielov na velmi dobrej urovni :!:
Sorry za off topic,ale uz som musel... :oops:
02.08.2007 - 12:59:15
00
2Mati: aj merida ma vidlice, kt. su prelepene svojou znackou :roll:
02.08.2007 - 15:24:30
00
To:Martinux. To fakt robi nieco take Merida? No fakt SCOTT som este takyto nevidel mozno pred zopar rokmi no v poslednom obdobi urcite nie.... :roll:
02.08.2007 - 21:44:37
00
si pozri www.scott.sk


napr. volatage YZ3 je tam napisane RST v papieroch

ale v skotocnosti nenajdes na vidlici RST ale SCOTT...

si mozes pozriet aj na inych bicykloch:D
02.08.2007 - 23:25:02
00
To Jose. O.K. beriem spät no väcsinou na tych lacnejsich musis uznat :) ale fakt som si to este nevsimol no som zase o nieco mudrejsi. Len tomu osobne dost nechapem naco to vyrobcovia robia a prelepuju to ked je to raz RST nie je to Merida ci Scott... :roll: hluuupa reklama a zeby to pridalo na dizajne :evil:
03.08.2007 - 08:25:42
00
ach ten mytus okolo Suntour...ok,su lacne a maju aj slabe modely,ale videl uz tuneny Epicon alebo Axon?Krasny chod...A podla nemenovaneho odbornika je spracovanie vnutornych dielov na velmi dobrej urovni :!:
Sorry za off topic,ale uz som musel... :oops:


sa pripajam uz aj mna te keci seru
04.08.2007 - 20:58:07
00
keyboard_arrow_up