Caute, chcel by som s kamosmi cez leto ist do juznych ciech stanovat s bikom.
A chcel by keby niekto mi poradil ohladom balenia veci na bike ( napr. aké bocne tasky si mam zohnat,ake veci zo sebou , na seba.). Bike , zadny nosic mam,stan mam a chut ist tiez.
Ako by som sa mal trenovat?. Na ake veci netreba zabudnut? A ak niekto bol v juznych Cechach bol by som povdacny za skusenonosti, ci uz s prepravou bikov na Ceskych drahach a na Zelezniciach SR.
Diky za opdpovede .(Sorry za neohrbane otazky ale som novacik.).
25.04.2002 - 18:54:44
00
kukni na www.zsr.sk
06.05.2002 - 10:21:32
00
Zavisi kolko vas bude! Stan si zo sebou neber tolko prespis pod sirakom bude stacit vatsí igelit 3x3, nejake lanka 3mm priemer dobru karimatku. nezabudni na pumpičku a aspon 4 plaste + lepenie, zozen nejake sliky pneu (najlepsie ak budu mat vsetci tie iste + jednu do baglu.zaklady vercajk par clankou retazu, resp. cely. Daj do poriadku bike (nova retaz plaste namaz vidlu vymen olej) ak mas V-ecka nove gumky. Daj si roaming, resp. kup si novu CR Kartu (eurotelacku lebo zbytok ma slaby signal) A sprav spustu inych vetci ktore ma teraz nenapadnu.
P.S.: Ak mozes bez sa tam kuknut v zime co a ako bez biku a uvidis
13.11.2003 - 17:22:47
00
Naco nove plaste? Daj si SCHWALBE MARATHON XR. Jazdim ich cely rok, ziadny defekt, ziadny problem. Zadny drzi uz 4500 km. Je to taky semislick az cestny, ale nerozsekas ho nikde. Ma double defense technology co su vlastne 2 aramidove pasy pod behunom. Pisu o nom na schwalbe.com. Je to expedicny plast na vsetky cesty. Vrelo doporucujem. Da sa zohnat v cechach, stoji 900-1000 czk.
27.11.2003 - 18:05:28
00
Plaste sa robia ako spotrebny material a to ze tvoje vydrzia 400km neznamena ze ine SCHWALBE nepojdu do shitu po 40km. Novy plast je odolnejsi nez ten tvoj po 4500km. Ak nemam pravdu, tak napis preco!
04.12.2003 - 23:40:12
00
Schwalbe verim. Jazdil som uz continental, priemerne vydrzali 500-1000 km a padli. Jazdil som Ritchey, je to blato zmes nic nezvladli. Maxxis som mal tiez, nic moc. IRC vydrzali dost, ale nie ani zdaleka to co mi tento predvadzaju Schwalbe.
26.12.2003 - 18:09:57
00
Caute. Som fakt zufaly. Zohnal som si kedysi velo pumpicku Golem na CO2 bombicky a dost som si na to zvykol. Avsak bombicky dosli a ako sa snazim tak sa snazim nemozem zohnat cisto iba bombicky bez ventilu. Videl som ich ale iba s ventilom a to je zakazdym trochu nakladne. Nevie niekto de sa daju zohnat alebo objednat ?
17.04.2004 - 22:23:36
00
Skus ci niesu kopaktibylne tie od SKS airchamp
19.04.2004 - 18:55:52
00
Ahojte, chcem sa opytat na radu skusenejsich, co si pribalit so sebou na celodennu bike turu. A taky poddotaz, ci ma niekto skusenosti s nosenim batohov a bicyklovanim, ci sa to da zmaknut, myslim take nieco okolo 30 - 35 litrov. Dik
05.08.2007 - 15:29:58
00
akosi som nepochopil co si tym chcel povedat...
no okrem toho ze chces vediet nieco o vybave som fakt nic nepochopil...
objasnite mi to niekto prosim vas? :oops: :oops: :oops:
05.08.2007 - 15:57:38
00
akosi som nepochopil co si tym chcel povedat...
no okrem toho ze chces vediet nieco o vybave som fakt nic nepochopil...
objasnite mi to niekto prosim vas? :oops: :oops: :oops:


Čo nechápeš? Šrác chce vedieť, že koľko slaniny, chleba, cibule a mliečka si má zobrať so sebou na cestu.... :lol:
05.08.2007 - 16:06:46
00
Ahojte, chcem sa opytat na radu skusenejsich, co si pribalit so sebou na celodennu bike turu. A taky poddotaz, ci ma niekto skusenosti s nosenim batohov a bicyklovanim, ci sa to da zmaknut, myslim take nieco okolo 30 - 35 litrov. Dik


Povinne: Dusa, lepenie, naradie, prilba, rukavice.
Patri sa: Gate, tricko, ponozky, obuv.
Hodi sa: Pitie, jedenie a podla pocasia nieco na prioblecenie.

PS 30-35 l batoh ak nalozis tak mozes s nim na bike ale ma to neblahy vplyv na stabilitu a aerodynamicke vlastnosti obzvlast ak to nalozis naplno. Takze stan, spacak, karimatku, kotlik a esus by som radsej v batohu nevozil. :P
05.08.2007 - 17:10:46
00
akosi som nepochopil co si tym chcel povedat...
no okrem toho ze chces vediet nieco o vybave som fakt nic nepochopil...
objasnite mi to niekto prosim vas? :oops: :oops: :oops:


Čo nechápeš? Šrác chce vedieť, že koľko slaniny, chleba, cibule a mliečka si má zobrať so sebou na cestu.... :lol:


Diky chlapci za ochotu!
PS1: kto chce pochopi (vid vyssie), kto nechce, tomu nepomoze ani keby som mu to hlaskoval :cry:
PS2: som doktor, tak mam matny prehlad o vyzive, slanina ma sice svoje pozitiva co sa tyka energetickeho prijmu, ale moc sa nezhoduje s racionalnou vyzivou. Chleba moze byt ale len celozrnny, or tmavy, cibula je fajn, no a na mlieko som alergicky :shock:
05.08.2007 - 17:53:10
00
Ahojte, chcem sa opytat na radu skusenejsich, co si pribalit so sebou na celodennu bike turu. A taky poddotaz, ci ma niekto skusenosti s nosenim batohov a bicyklovanim, ci sa to da zmaknut, myslim take nieco okolo 30 - 35 litrov. Dik


Povinne: Dusa, lepenie, naradie, prilba, rukavice.
Patri sa: Gate, tricko, ponozky, obuv.
Hodi sa: Pitie, jedenie a podla pocasia nieco na prioblecenie.

PS 30-35 l batoh ak nalozis tak mozes s nim na bike ale ma to neblahy vplyv na stabilitu a aerodynamicke vlastnosti obzvlast ak to nalozis naplno. Takze stan, spacak, karimatku, kotlik a esus by som radsej v batohu nevozil. :P


Ten zoznam je fajn, mal som ale skor na mysli to, ked sa vyberiem vlakom do Strby a odtial na biku do Tatier, a nemam kapsy na nosic, ci ten 33 litrovy batoh s nejakym teplejsim obleckom a nejakym tym proviantom, je az ta taky zatazujuci na jazdu. DIK
Dufam, ze som nikoho neurazil :P
Predpokladam tu samych inteligentnych sportovcov.
05.08.2007 - 17:56:55
00
slanina ma sice svoje pozitiva co sa tyka energetickeho prijmu, ale moc sa nezhoduje s racionalnou vyzivou


Je to moje obľúbené palivo, veď keď športujem tak spalujem tuky a keď už telo nemá tuky tak spaluje svaly. Proti tomu sa úspešne bránim požívaním slaniny, ktorá doplní tuky:

http://www.mtb-bike.sk/fotky.php?photo_id=143

Športovať bez slaniny zabalenej v alobale je zúfalec a nie športovec.
05.08.2007 - 18:22:35
00
keyboard_arrow_up