Vcera som isiel okolo a ta zelena za Zbojnickou co pise Dano nevyzerala prejazdne. Tiez som to radsej neriskoval.
07.08.2014 - 15:40:25
00
Pred cca mesiacom bola prejazdna
07.08.2014 - 15:45:34
00
no ja som tam bola so psom, a kedze sme nechceli lovit klieste, dali sme si celom vzad, podla mna je to neprejazdne, respektive je to blbost
ak chces este nejake singloidne a krajsie prepojenie tak navrhujem to hnede ciarkovane
cize z Cerveneho kriza ponad asfaltku po singly a hore po modrej tz k druhej polovivi BK TRAILU

este by sa dalo alternativne po oranzovej ciarkovanej ked nechces asfalt

Prílohy:

bktrail.JPG
bktrail.JPG 294.12 KiB thumb_up0thumb_down

07.08.2014 - 15:47:45
00
diky vsetkym. poskusam.
07.08.2014 - 16:05:10
00
ta zelena je v pohode. len trosku na okrajoch zarastena
07.08.2014 - 16:05:28
00
Na zelenej sa roztahuju cernice. Vacsina este nezrela. Neodporucam :)
07.08.2014 - 16:27:15
00
Este hodnotna trasa by mohlo byt toto:
zbehnut z modrej po chodniku spod vypaleniska na tankovu a cez vrchol Velkej Bane na Cerveny. Potom dalej singloidne ako navrhla silva
07.08.2014 - 16:30:34
00
Cez velku banu je to naozaj hodnotna trasa. Aj vyslap aj zjazd. :)
07.08.2014 - 17:10:30
02
tak kazdy si hodnoti nieco ine. pre mna slapat s bradou za rajdami velmi hodnotne nie je :D
07.08.2014 - 17:15:18
01
Tá zelená je prejazdná v pohode,len je to dosť zarastené po okrajoch,ale úzky chodníček v tráve tam je-jazdím to smerom hore od Zbojníčky aj k nej.Bol tam hore na konci stúpania dlho hrubý strom,ale už ho konečne dali preč-relatívne neprejazdné sa to zdá preto,lebo sa tade málo jazdí-teda to nie je vyjazdené.
Je ešte jedna možnosť ísť po tej zelenej TZ od Zbojníčky až dolu k Vidrici na zelené "C" to ťa dovedie popri potoku,potom cez asfaltku až k začiatku trailu B.Kríž (je to taká celkom pekná trasa)
07.08.2014 - 19:00:13
00
Ahoj,
trocha som sa stratil odkial kam pojdes, ale pekny sice kratky singlik je modra z Hornej rovne dole k Mladosti (na tvojej mape trasa 2441 smer Brezova pod Bradlom /270/) Odbocka sa tazsie hlada. Je to z vyraznej zvaznice diera do mladiny. Modra sipka je samozrejme len zo severu.
Druha moznost technicky tazsia je z Hornej rovne po motorkarmi vyjazdenej trase smer lesny traverz nad Brezovou.
To sa ale hlada dost tazko a samozrejme netusim v akom to bude stave po dazdoch.

Tak tolko. Snad sa ozvu aj ozajstni znalci MK :)


Ideme cez Prasnicke lesy(pekny ale kratky singlac tam je) na Pustu Ves, odtial na Brezovu, potom cyklocestou na Kosariska a naspat na Prasnik

Skor by som isiel k tej mladosti, ale kade na Hornu roven? mam dve variany: isli by sme bud po ciarkovanej, vysli pod klenovou, po cervenej a potom po modrej tam, alebo z Pustej Vsi cisto po modrej cez Lopusnu a pamatnik SNP. Ktora cesta je zaujimavejsia?
Cestou spat z Kosarisk zltou na Lopusnu a modrou na Pustu Ves.
07.08.2014 - 19:52:46
00
Jaaj dneska som dal na svoje dobre srdce a dal som dusu dvom chalanom nad Zeleznou studnickou. Ze reku karma na ochrani. A prd na Troch duboch som chytil hned na prazdnotu a nasledne tlacenie na kamzik a odtial behom popri biku az na Racianske. Az tak zle sa v tych tretrach nebeha ale raz stacilo :D
07.08.2014 - 21:09:14
04
Dnešný výlet na novom biku.
Jablonica - Brezová pod Bradlom - Dobrá Voda - Buková - Čertov žľab - Jahodník - Horné Orešany
http://mapy.hiking.sk/?trasa=pJWLE

Pár fotiek z mobilu, išiel som sám.
Jazdí tu niekto okolie Smolenice/Horné Orešany/Doľany...? Lebo ako tak sledujem tému tak tuším všetci len na západ od Pezinka :D

Prílohy:

Komentár súboru: blízko Černastej
1.jpg
1.jpg 1.62 MiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Horné Mikulčické
2.jpg
2.jpg 173.57 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Pod Dobrovodským hradom
3.jpg
3.jpg 578.18 KiB 1 thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: traverz pod Zárubmi
4.jpg
4.jpg 254.66 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Orešanská priehrada
5.jpg
5.jpg 271.37 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Pitný režim treba dodržiavať :)
6.jpg
6.jpg 279.99 KiB thumb_up0thumb_down

07.08.2014 - 22:40:24
010
Ideme cez Prasnicke lesy(pekny ale kratky singlac tam je) na Pustu Ves, odtial na Brezovu, potom cyklocestou na Kosariska a naspat na Prasnik

Skor by som isiel k tej mladosti, ale kade na Hornu roven? mam dve variany: isli by sme bud po ciarkovanej, vysli pod klenovou, po cervenej a potom po modrej tam, alebo z Pustej Vsi cisto po modrej cez Lopusnu a pamatnik SNP. Ktora cesta je zaujimavejsia?
Cestou spat z Kosarisk zltou na Lopusnu a modrou na Pustu Ves.


Ja by som siel zelenou okolo horarne Klenova, potom cervena okolo jaskyne popod Klenovu a neznacenou cestou ponad Sevcovu skalu na zlto modru. Ale o tej si nie som uplne isty ako presne ide. Pozri podla cykloserver.cz

Aky singlac mas na mysli pri Prasniku ?
08.08.2014 - 08:44:25
00
Jaaj dneska som dal na svoje dobre srdce a dal som dusu dvom chalanom nad Zeleznou studnickou. Ze reku karma na ochrani. A prd na Troch duboch som chytil hned na prazdnotu a nasledne tlacenie na kamzik a odtial behom popri biku az na Racianske. Az tak zle sa v tych tretrach nebeha ale raz stacilo :D

A vyliecil Ta tento zazitok z prehnanej dobrocinnosti, alebo to risknes aj nabuduce? :)
08.08.2014 - 08:50:07
00
keyboard_arrow_up