V mene vranovského mountain bike klubu BTVT (Bike Team Vranov) a organizátorov podujatia Bláznivé leto na Domaši by som vás chcel pozvať na pretek, ktorý sa uskutoční dňa 4.8.2007 (sobota) v stredisku Domaša - Dobrá. Ide o pretek dĺžkou podobný klasickým cyklomaratónom, ale s oveľa menšou obtiažnosťou. Súťažiť sa bude na trati o dĺžke 40 a 20 km v nasledujúcich kategóriách:

15 – 39 muži (ML)
40 – a viac muži (SL)
Ženy bez rozdielu veku

v štartovnom vo výške 200sk (so zľavou 180sk) obdržíte nasledovné: reklamnú tašku, tričko s logom festivalu, energetický nápoj Kamikaze, balíček náplastí Urgo, informačný bulettin, vstup na prezentačný koncert v piatok a kubánsku noc v sobotu.
ostatné dôležité informácie nielen o preteku ale aj o festivale nájdete na http://blazniveleto.sk

Tešíme sa na stretnutie ;)
16.07.2007 - 00:10:52
00
Tak som sa prihlasil. Leto svojou teplotou je blaznive uz teraz, tak som zvedavy na dalsie blaznovstvo na Domasi.

Este by ma zaujimalo, ci je mozne niekde najst zoznam prihlasenych.
21.07.2007 - 12:20:04
00
Nikde som tam nenasiel mapku a prevysenie. Mozete to este doplnit? Priprava je priprava... :D Ak mi to casovo vyjde, tak pridem.
21.07.2007 - 14:00:01
00
no takze sa nam troska menia propozicie, jedno kolo trate ma cca 18km a prevysenie do 200m cize ziadne maso :0...osobne sa celkom tesim, trat je pohodova...dufam ze sa vas nazbiera co najviac :) ostatne info postupne doplnim....BIKU ZDAR
22.07.2007 - 21:00:14
00
:? Aka skoda, ze organizator akcie zvolil tento datum, v tento den pokracuje cyklomaratonska séria okruhovym peklom v Banskej Stiavnici. Takze sa urcite nezucasnym.
8) Inak by som sa urcite prisiel pozriet na Domasu aj s bikom.
22.07.2007 - 23:06:11
00
skoda veru :(..na domasi je celkom fayn a obzvlast ked je nejaka akcia ako blaznive leto..uz len kvoli nej sa myslim oplati prist..fam ze sa nas tam stretne co najviac...ci uz pri pivku alebo na preteku :D
23.07.2007 - 16:07:54
00
GENGARik neviem prečo ale tak v každom tvojom príspevku sa objavuje slovo pivo.. :) podozrivé..
Inak akcia vypadá celkom fajn nakoľko to nebude iba pretek. Dosť dobrý program pre všetky vekové kategórie takže sa každý určite má na čo tešiť.

Bohužiaľ sa zase nezúčastním nakoľko budem odcestovaný.
23.07.2007 - 20:55:34
00
budem rad ak zucastneny okomentuju co sa im na nasom preteku pacilo alebo nie...za postrehy dakujem...a taktiez vsetkym zucastnenym... :P
06.08.2007 - 18:18:57
00
Kedze celu noc lialo, rozhodol som sa ucasti vzdat. Asi o 10:00 prestalo prsat, tak som si povedal, ze sa zajdem aspon pozriet, ved start aj tak nestihnem. Pre nevhodne pocasie bol start odlozeny o 2,5 hod. no aj tak som ho nestihol. Kedze organizator si od prihlasenych pri registracii cez web vypytal telefonne cisla na mobil a hlavny partner bola predajna pomaranca z Vranova n. T., mohol niekto (pomaranc?) aspon poslat SMS o odlozenom starte. Aj napriek mojmu oneskorenemu prichodu mi bol start dodatocne umozneneny.
Teren bol na mnohych miestach tak rozmoceny a blatisty, ze sa nedalo ani bike tlacit, nie to este slapat. A znova zacalo prsat. Po prvom kole som to radsej vzdal. Viac to bolo o trapeni ako o jazdeni. Jazdenie v blate mi nevadi, aspon som si po dlhsom case poriadne umyl bike.
Zhodnotenie: prisiel som, videl som, skusil som. Vsetko pokazilo pocasie. V pripade velmi tepleho a slnecneho pocasia by to tiez nebolo jednoduche. Trat viedla z velkej casti po lukach, lesa bolo malo. Znacenie, az na cast priamo v obci Kvakovce bezproblemove. Osoby pohybujuce sa v priestorch startu a ciela (organizaror?) v pohode, ustretovi a ochotni pomoct.
Ak to pojde, pridem aj na buduci rok. A organizator nech sa pokusi v dostatocnom predstihu zverejnit mapku trasy ako aj jej profil.
06.08.2007 - 22:24:20
00
Kedze organizator si od prihlasenych pri registracii cez web vypytal telefonne cisla na mobil a hlavny partner bola predajna pomaranca z Vranova n. T., mohol niekto (pomaranc?) aspon poslat SMS o odlozenom starte.


Ked je niekto sponzorom, tak to predsa este nemusi znamenat, ze sa podiela na organizacii preteku. :idea: Väcsinou sa jedna o financnu alebo materialnu podporu a informovat ucastnikov o zmenach ma organizator...
07.08.2007 - 20:03:26
00
Len som mal pocit, ze ked je mobilny operator sponzorom, mohol organizacne prispiet. Ja sa nestazujem, len konstatujem. Nikdy som nebol organizatorom "velkych" pretekov, preto sklanam poklonu vsetkym, ktori na to maju nervy. Vsetky moje negativne postrehy skuste brat ako mozny navod na zlepsenie a nie ako prazdne kritizovanie. Co sa zlepsit da, to sa urcite na buduci rok zlepsi a ja s radostou pridem znova.
07.08.2007 - 21:25:26
00
Bol to vôbec prvý pretek organizovaný naším klubom takže sme radi, že dopadol ako dopadol. Zlepšovať treba, to je jasné ale berieme to ako veľkú skúsenosť...
08.08.2007 - 21:53:12
00
2jfab:

dakujeme za konstruktivnu kritiku, tvoje postrehy si isto zoberieme k srdcu...len skoda ze nemozme zariadit pocasie, prislo by iste viac ludi :)

tesim sa na stretnutie o rok ;)
10.08.2007 - 14:13:36
00
keyboard_arrow_up