Zdravim, aj ja som jeden z tych co ma stareho favorita a ide ho prerobit. Ram som nastriekal kolesa vycistil-dal nove plaste. Ale to je jedno
K veci :
studoval som viacero fór ale mam v tom chaos

ked som cistil zadne koleso potreboval som zhodit kazetu, lebo bola v zlom stave. Ako som ju dal dole vysypali sa mi gulicky, ale podarilo sa mi ju demontovat- je tam závit. Da sa na to kupit dake 6kolo - popripade poradit konkretny typ ? - kedze 5ka uz nevyrabaju . Alebo musim kupovat cely naboj ?

Mam na bicykli brzdu favorit special a druha mi chýba bicykly.sweb.cz
Nemate niekto na predaj ? lebo chcel by som je zachovat.

Posledna vec
chcel by som vymenit riaditka kedze tie barany mi vobec nevyhovuju najlepsie za uplne rovne. Viete mi poradit daky konkretny typ alebo kde by som take nieco zohnal ? Budem musiet menit predstavec alebo su dake co tam narvem do povodneho ?

Dakujem za rady :)
19.08.2014 - 00:38:59
00
päťkolečko kdesi aj mám, myslím, že je použiteľné
rovných riadidiel je vcelku dosť, napríklad tu, treba len vyhľadať správny priemer pre Tvoj predstavec prípadne sa dá vymeniť aj predstavec, napríklad tento a k nemu prislúchajúce riadidlá
19.08.2014 - 09:09:26
00
aky rozmer ma povodny favorit predstavec ?
ten konkretny predstavec mi bude sediet do favorita ? je to tam pisane len pre istotu sa pytam.
cize neda sa kupit 6kolecko bez toho aby som menil naboj ?
lebo potom by som potreboval aj radiacie paky na 5ko.


Naposledy upravil FilcoS dňa 19.08.2014 - 21:16:17, celkovo upravené 1 krát.

19.08.2014 - 16:48:11
00
Predstavec sedí, keď to tam je napísané...šesťkolečko sa zohnať dá http://www.vseprokolo.cz/6-kolecko-sroubovaci-shimano-tourney-mftz20-14-28-71601 aj keď neviem, nakoľko je kompatibilné
19.08.2014 - 21:15:52
00
dakujem za rady :)
popripadne kebyze chcem spravit z toho singlespeed, tak potrebujem novy naboj alebo da sa spravit aj z toho povodneho-co vsetko ktomu treba ?
19.08.2014 - 22:17:12
00
keyboard_arrow_up